2013-04-27
Za miesiąc w Pabianicach

Za miesiąc w Pabianicach

Dni Powiatu Pabianickiego, Park Wolności w Pabianicach 26 maja (niedziela)

Starostwo Powiatowe w Pabianicach (obok flaga powiatu) już po raz szósty organizuje imprezę pt. „Dni Powiatu Pabianickiego”, która odbędzie się w dniu 26 maja 2013 r. w Parku Wolności w Pabianicach. Co roku impreza przyciąga kilka tysięcy osób, którzy chcą spędzić majowy weekend z rodziną i przyjaciółmi przy dobrej muzyce i wielu atrakcjach przygotowanych przez organizatora.
Obchody „Dni Powiatu Pabianickiego” będą miały charakter imprezy kulturalno-muzycznej. W programie zaplanowaliśmy występy takich zespołów jak:
EWELINA LISOWSKA - wokalistka post hardcore'owego zespołu Nurth. Znana z takich programów jak „Mam talent” i „X Factor”. Piosenki takie jak "Nieodporny rozum" czy "W stronę słońca" odsłuchane były ponad dwa miliony razy w ciągu tygodnia w serwisie YOU TUBE i dzięki temu znalazły się na liście najchętniej odtwarzanych materiałów muzycznych na świecie. Niezaprzeczalna uroda i talent wokalny sprawiają, że na jej koncertach wszyscy bawią się we wspaniałej atmosferze w prawdziwie imprezowym klimacie.
MROZU - zyskał sobie fanów porywającymi rytmami, charyzmatycznym głosem, świetną prezencją. Łukasz Mróz śpiewa pop, rock oraz soul. Jego występy nie tylko rozgrzewają damskie serca, ale również wprawiają publiczność w niezapomniane muzyczne przeżycia. Jest autorem takich hitów jak „Miliony monet” czy „Rollercoaster”.
GOLDEN LIFE - zespół grający w różnych stylach, od rocka, popu, rapu do country. Najpopularniejszymi przebojami zespołu są piosenki takie jak „ Wszystko to co mam” i „24.11.94”, które dotarły do pierwszego miejsca Listy Przebojów Programu Trzeciego. Zespół jest zaliczany do kręgu Gdańskiej Sceny Alternatywnej.
W ramach obchodów będą mogli Państwo podziwiać pokazy taneczne w wykonaniu profesjonalnych tancerzy ze szkoły tańca SALSA PICANTE występujących w turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych zdobywając prestiżowe nagrody. Na scenie wystąpią, także laureaci konkursu „IDOLEK” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach. W tym roku również odbędzie się już po raz drugi REGIONALNE SPOTKANIE Z PIOSENKĄ SENIORALNĄ - muzyczne przedsięwzięcie kultywujące polskie tradycje oraz aktywizacje osób w wieku emerytalnym.
Dla wszystkich pełnoletnich uczestników imprezy odbędzie się tradycyjny konkurs „Wiedzy o powiecie pabianickim” z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, a dla prawdziwych kulinarnych smakoszy przewidziane są liczne stoiska gastronomiczne. Najmłodsi uczestnicy wraz ze swoimi rodzicami będą mogli skorzystać z miasteczka zabaw, które z pewnością dostarczy wiele emocji i zabawy.
Informacja: Zarząd Powiatu Pabianickiego