2013-04-29
Cenny remis

Cenny remis

PIŁKA NOŻNA Łódzka Klasa KUCHAR ChKS Łódź - KKS Włókniarz 2-2 (1-1)

W niedzielę 28 kwietnia w rozgrywkach Łódzkiej Klasy KUCHAR KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki na wyjeździe zremisował z ChKS Łódź 2-2 (1-1). Był to mecz na szczycie tej klasy rozgrywkowej. Lider podejmował wicelidera. Po pierwszych dwudziestu minutach spotkanie wydawało się bardzo wyrównane, oba zespoły grały ostrożnie. Po celnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne bramkę zdobyli gospodarze. Stracona bramka podziałała na młodych zawodników Włókniarza mobilizująco i to się opłaciło. Pięć minut po stracie gola Włókniarz odpowiedział wyrównaniem. Piękną akcję w polu karnym wykończył Jan Drajling. Po rozpoczęciu drugiej połowy Włókniarz szybko stracił bramkę po strzale zza pola karnego. Znów nastąpiła mobilizacja konstantynowian, popełniali mniej błędów. Pięknym strzałem zza pola karnego po raz kolejny popisał się Jan Drajling i wynik brzmiał 2-2. Podopieczni Przemysława Szulca cieszyli się z osiągniętego remisu ponieważ był to dla nich bardzo ważny mecz w którym nie mogli pozwolić sobie na stratę trzech punktów.
Następny mecz Włókniarz zagra na własnym stadionie z MKS Kutno w środę 8 maja o godzinie 16. Młodym piłkarzom na pewno przyda się wsparcie kibiców, więc serdecznie zapraszamy na zawody wszystkich miłośników piłki nożnej.