2013-04-30

Włókniarz osiągnął cel!

PIŁKA RĘCZNA II liga mężczyzn KKS WŁÓKNIARZ - KS ANILANA Łódź 29-19 (16-11)

<ZDJĘCIA>

We wtorek 30 kwietnia w rozgrywkach II ligi piłki ręcznej KKS WŁÓKNIARZ Konstantynów Łódzki u siebie wygrał z KS ANILANA Łódź 29-19 (16-11). Konstantynowianie zakończyli już sezon i niezależnie od wyników spotkań, które zostaną rozegrane w sobotę, wywalczyli czwarte miejsce w rozgrywkach 2012/2013. To sukces zawodników Włókniarza i ich trenera Pawła Kraski!

W dzisiejszym meczu Włókniarz miał na początku kłopoty. Rozpoczął od prowadzenia, ale potem kilkakrotnie je tracił. Gościom na szczęście udawało się zdobyć tylko jednobramkową przewagę. W 27 minucie KKS zaczął grać skuteczniej, powiększał przewagę i do przerwy wywalczył wynik 16-11. Druga połowa to już tylko systematyczne powiększanie prowadzenia.
Skład: Superson, Biernat, Oklejak, Dzikowski 2, B. Kosma 11, Kaczorowski, Kubiak 4, Konol 3, Drelich, Jencz 6, Główczyński 2, Rutkowski 1. Trener: Paweł Kraska.