2013-04-30
Włókniarz deklasuje rywala

PIŁKA NOŻNA Łódzka Liga Oldbojów Kryszpol Parzęczew - KKS Włókniarz 1-10 (0-5)

We wtorek 30 kwietnia w Łódzkiej Lidze Oldbojów KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki na wyjeździe pokonał 10:1 (5-0) niepokonany w meczach u siebie Kryszpol Parzęczew (6 zwycięstw, 3 remisy, 0 porażek).
Pamietając wynik ostatniego meczu w Parzęczewie (2:2) konstantynowscy piłkarze od pierwszej minuty ruszyli do przodu, aby nie dać pola groźnym u siebie gospodarzom i rozstrzygnąć mecz jak najszybciej na swoją korzyść. Zaskoczeni parzęczewianie zostali zepchnięci do defensywy, popełnili kilka błędów, co bezwzględnie wykorzystali napastnicy Włókniarza strzelając rywalom do przerwy aż 5 bramek.
Druga połowa meczu to dalszy napór KKS-u, który dołożył jeszcze 5 trafień. Gospodarze odpowiedzieli tylko raz zdobywając honorowego gola z rzutu karnego.
Gole dla Włókniarza zdobyli: Grzegorz Krata i Ryszard Wrzodak - po 3, Paweł Lefik - 2, Wojciech Skorupa - 1, samobójcza - 1
Następny mecz Włókniarz rozegra w piątek 7 maja o godz 19:00 u siebie z Pelikanem Łowicz.