2018-02-23
Warsztaty Koalicji Kultury

Warsztaty Koalicji Kultury

MOK zaprasza 18 marca 2018

Miejski Ośrodek Kultury, ul. Łódzka 28 zaprasza 18 marca 2018 w godz. 9:00 - 18:30 na warsztaty Koalicji Kultury. Koszt udziału 1 zł.
W czasie koalicyjnych warsztatów zajęcia „ABC Diagnozy – jak badać potrzeby społeczności lokalnej” poprowadzi ekipa z Poznania. Jakub Walczyk i Bartek Lis podpowiedzą co zrobić, żeby działania animacyjne były adekwatne dla ich odbiorców i miejsc, dla których są planowane. Podczas ćwiczeń uczestnicy przyjrzą się poszczególnym etapom pracy projektowej, zastanowią się czym jest animacja społeczna i poznają praktyczne narzędzia do prowadzenia diagnozy społecznej.
„Ewa, Lu, Acja - zapraszają do rozwoju. Ocenianie - jakie bywa, a jakie może być...” O ocenianiu w czasie koalicyjnych warsztatów uczestnicy porozmawiają z Wigą Bednarkową. Ekspertka od wielu lat jako pedagożka i językoznawczyni (polonistka) w trosce nie tylko o językowy rozwój uczennic i uczniów, ale też dla podniesienia jakości i efektywności procesu dydaktycznego, czyli UCZENIA SIĘ dzieci, popularyzuje pedagogikę humanistyczną, proponując mariaż językoznawstwa kognitywnego z dydaktyką.
MOK, tel. 42 211 17 63, mok@konstantynow.pl