2018-03-01
UKS Piątka najlepszy

PŁYWANIE Liga dzieci i młodzików – runda II, Łódź, Skierniewice 1 marca 2018

■ W rundzie II Ligi dzieci i młodzików pływacy UKS Piątka Konstantynów Łódzki zdobyli 16 medali (9-4-3)
■ W klasyfikacji medalowej rundy II Ligi dzieci i młodzików podopieczni Roberta Bujnowicza okazali się najlepsi

W Skierniewicach odbyła się (1 marca 2018) runda II Ligi dzieci i młodzików w pływaniu. Do udziału zgłosiło się 236 zawodników (130M+106K) z 16 klubów. UKS Piątka Konstantynów Łódzki wystawił 21 zawodników (10M+11K. Konstantynowianie zaplanowali 42 starty indywidualne (20M+22K)oraz 3 sztafety. Wywalczyli 16 medali (9-4-3), co wśród 16 klubów (wśród 16, które zdobyły medale) dało im 1 miejsce.
– Oskar Nuszczyński 200 m dowolnym 11 lat
– sztafeta mieszana 4x50 m zmiennym 11 lat (Nuszczyński, Ber, Kaczmarek, Figiel)
– sztafeta mieszana 4x50 m zmiennym 12 lat (Sulak, Łysakowska, Pawlak, Misztal)