2018-05-13
----------------------------------z twittera

----------------------------------z twittera

■ Platforma obywatelska zawsze będzie się kojarzyć z przekrętami aferami złodziejstwem i patologią (krzysztof@krzysiek20)
■ Kartka z kalendarza: 5 marca - zmarł Stalin <1953> - zarejestrowano Platformę Obywatelską <2002>. (Marta Borzęcka‏ @MartaBorzecka)
■ 7 IV 1981 r. w szpitalu w Chicago, wskutek ran odniesionych w wypadku samochodowym ponad miesiąc wcześniej, zmarł gitarzysta, wokalista i kompozytor, autor największych przebojów Czerwonych Gitar - KRZYSZTOF KLENCZON. Spoczął na Cmentarzu w Szczytnie. (Krzysztof Bednarczyk‏ @zibi20201)

   ♦ Mieli jaja żeby to zaśpiewać. Wtedy półsłówkami które każdy rozumiał, a dziś by otwartego tekstu 3/4 nie zrozumiała. (Adrian Pacyna‏ @PacynaAdrian)
■ Zadzwonił do mnie #Press z pytaniem co sądzę o linii „Wyborczej”. Ja na to, ze nie sądzę, bo nie czytam. „kurczę, wszyscy mi to mówią”. (Robert Mazurek@robert_mazurek)
■ Żołnierze Wyklęci, Niezłomni w walce o Wolną Polskę to moi bohaterowie. Polska to moja ukochana Ojczyzna. A ci, którym nie podoba się czczenie Żołnierzy Wyklętych mogą obchodzić 9 maja lub 17 września razem z Putinem w Rosji. Tyle w temacie! (Ann‏ @analizuje 2 mar)