2018-05-12

Paula Marciniak najlepsza

Ogólnopolskie zawody fitness w treningu funkcjonalnym Grand Prix GT, Kraków 12 maja 2018

<ZDJĘCIA>

■ Konstantynowianka Paula Marciniak, reprezentantka łódzkiego fitness Fit and Jump wygrała w kategorii open zawody fitness w treningu funkcjonalnym Grand Prix GT.

W sobotę 12 marca w Krakowie na terenie Platinium Fitness Club Bratysławska odbyły się ogólnopolskie zawody fitness w treningu funkcjonalnym Grand Prix GT. Konstantynowianka Paula Marciniak, reprezentantka konstantynowskiego fitness Fit and Jump (w Konstantynowie Łódzkim jest siedziba filii ogólnopolskiej sieci klubów) w swoim debiucie wygrała w kategorii open (wspólna rywalizacja kobiet i mężczyzn). Zdetronizowała dotychczasową dwukrotną triumfatorkę Joannę Światłoń. Przed rokiem konstantynowianin Krystian Kolasiński był trzeci.
W zwycięskiej ekipie konstantynowian znalazł się również startujący Robert Dyrała, trener Adam Małecki oraz zawodniczka Karolina Łucka. Uczestnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach (WOD I - 20 minut, WOD I - 10 minut). Pierwsza część obejmowała wykonanie jak największej ilości powtórzeń siłowych specyficznych ćwiczeń (m.in.: martwy ciąg z obciążeniem, wyciskanie sztangi, przysiady z oporem, padnij-powstań, spięcia brzucha z dodatkowym ciężarem). Druga część zawodów to bieg wahadłowy w połączeniu z padnij-powstań.
WIDEO>>>
<Aktualizacja: 2018-05-17 >