2018-05-19
KKS ma jeszcze nadzieję?

KKS ma jeszcze nadzieję?

PIŁKA NOŻNA Klasa okręgowa (grupa Łódź)

Kolejka 25: 19 maja 2018 (sobota)
KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki - MGLKS Termy Uniejów 1:4
W sobotę 19 maja 2018 w KLASIE OKRĘGOWEJ seniorzy KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki u siebie przegrali z MGLKS Termy Uniejów 1:4.
Dotychczas, w dziesięciu meczach rundy wiosennej KKS wywalczył 8 punktów (2-2-6, 11:25). Po wszystkich spotkaniach konstantynowianie z 16 pkt (4-4-17, 28:81) zajmują miejsce 16. (ostatnie).
Teraz strata konstantynowian do trzynastej, z zasady, bezpiecznej pozycji w tabeli wynosi 9 punktów (do końca sezonu zostało sześć kolejek).
W 25 kolejce, grając na wyjeździe, najgroźniejsi rywale konstantynowskiego Włókniarza w walce o utrzymanie się w klasie okręgowej poprawili swój dorobek. GKS Bedlno zremisował z liderem Andrespolią Wiśniowa Góra 0:0, GLKS Sarnów/Dalików wygrał z czołowym zespołem klasy okręgowej Stalą Głowno 2:0, a Orzeł Parzęczew zagra swój mecz jutro. W ostatnich kolejkach dziwne wydają się porażki czołowych zespołów z najsłabszymi. Przez to KKS Włókniarz traci dystans do rywali. Czy w tej sytuacji można mieć jeszcze nadzieję? Za tydzień i dwa mecze prawdy zespołów bezpośrednio walczących ze sobą o utrzymanie, ale wtedy nasz zespół może być już spadkowiczem.
Bernard Cichosz