2018-06-08
Żyj i daj żyć innym – nie pal byle czym!

Żyj i daj żyć innym – nie pal byle czym!

Z powodu smogu rocznie umiera przedwcześnie ponad 50 tysięcy osób. Źródłem fatalnej jakości powietrza, którym oddychamy, w dużej mierze jest tzw. niska emisja zanieczyszczeń pochodzących głównie z kotłów i pieców na paliwa stałe. Te zanieczyszczenia powstają głównie w gospodarstwach domowych i rolnych, lokalnych kotłowniach węglowych oraz w środkach transportu. W konsekwencji w wielu miejscach w Polsce coraz częściej stężenia toksycznych i rakotwórczych substancji w powietrzu przekraczają dopuszczalne normy.
Palenie węglem niskiej jakości nie opłaca się. Liczby nie kłamią. Złej jakości węgiel truje Ciebie, Twoją rodzinę oraz otoczenie. Kotły gazowe i pompy ciepła to najczystsze i najbardziej opłacalne formy ogrzewania mieszkań i domów.
Jakimi urządzeniami zastąpić kotły węglowe?
Do wyboru jest kilka technologii:
– kondensacyjne kotły gazowe,
– pompy ciepła (głównie typu powietrze-woda),
– kotły węglowe klasy V lub kotły spełniające wymogi Ekoprojektu.
Najwyższy czas, aby działać i wymieniać stare piece na nowe!
Nowoczesne kotły gazowe i energooszczędne pompy ciepła to niższe rachunki za ogrzewanie, bezpieczeństwo komfort i poczucie słusznie podjętej decyzji.
Firma PPHU Peter-An Piotr Szczucki działająca na lokalnym rynku od blisko osiemnastu lat jest partnerem marki Vaillant, który wspiera walkę ze smogiem, oferując energooszczędne i ekologiczne urządzenia oraz doradztwo. Serdecznie zapraszamy do naszego punktu sprzedaży w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Jana Pawła II nr 17 (tel. 42 211 32 42, 609 459 002). Pracujemy w godz. od 8:00 do 18:00 , w soboty do 14:00. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Państwu w doborze właściwego urządzenia grzewczego.