2018-06-23
Zmiany w rozkładach

Zmiany w rozkładach

Zarząd Dróg i Transportu informuje, że od 24 czerwca do 23 września br., w związku z obsługą linii 43AB taborem zabytkowym, zmieni się trasa dwóch kursów w niedziele i święta:
- tramwaj wyjeżdżający o godz. 10:20 z Konstantynowa Łódzkiego dojedzie do skrzyżowania Północna - Nowomiejska bez zmian, następnie ul. Północną, Kilińskiego, Pomorską zjedzie do zajezdni Telefoniczna;
- tramwaj wyjeżdżający dotąd o godz. 21:07 z pętli Północna odjedzie z przystanku Kilińskiego - Północna (0294) o godz. 21:08.
Jednocześnie informujemy, iż w dn. 24 czerwca br., ze względu na organizację na pętli Północna imprezy pn. "Kino w tramwaju", trasa tramwaju linii 43A, odjeżdżającego z Konstantynowa Łódzkiego o godz. 20:45, zostanie wydłużona przez ul. Północną, Franciszkańską, Wojska Polskiego i Strykowską do pętli Doły, z pominięciem pętli na Północnej. Godzina odjazdu z Dołów zostanie dopasowana tak, aby tramwaj odjechał z przystanku Północna - Nowomiejska w kierunku Lutomierska zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy.