2018-07-14
Srebro MP Bartosza Skóry

PŁYWANIE Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat, Oświęcim (13-15.07.2018)

■ Srebrny medal Bartosza Skóry, zawodnika UKS Piątka Konstantynów Łódzki w Mistrzostwach Polski 15-latków na dystansie 200 m klas.
■ UKS Piątka Konstantynów Łódzki zdobył w swojej historii 203 medale (70-64-69) mistrzostw Polski w pływaniu we wszystkich kategoriach wiekowych.
W sobotę 14 lipca 2018, w drugim dniu Mistrzostw Polski Juniorów (15 lat) w Oświęcimiu srebrny medal zdobył Bartosz Skóra, zawodnik UKS Piątka Konstantynów Łódzki. Medal wywalczony na dystansie 200 m klas. to pierwszy medal mistrzostw Polski tego zawodnika. Bartosz Skóra jest szesnastym zawodnikiem Piątki z dorobkiem medalowym w zawodach tej rangi.
UKS Piątka zdobył już w swojej historii 203 medale (70-64-69) mistrzostw Polski w pływaniu we wszystkich kategoriach wiekowych (w bieżącym sezonie to drugi medal MP).