2018-07-15
Złoto MP Bartosza Skóry!

PŁYWANIE Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat, Oświęcim (13-15.07.2018)

■ Złoty medal Bartosza Skóry, zawodnika UKS Piątka Konstantynów Łódzki w Mistrzostwach Polski 15-latków na dystansie 100 m klas.

■ Blisko podium zawodnik UKS Piątka Dawid Romanowski (100 m dow.)

■ UKS Piątka Konstantynów Łódzki zdobył w swojej historii 204 medale (71-64-69) mistrzostw Polski w pływaniu we wszystkich kategoriach wiekowych.

W niedzielę 15 lipca 2018, w trzecim, ostatnim dniu Mistrzostw Polski Juniorów (15 lat) w pływaniu w Oświęcimiu złotyy medal zdobył Bartosz Skóra, zawodnik UKS Piątka Konstantynów Łódzki. Medal wywalczony na dystansie 100 m klas. to już drugi krążek zawodnika na tych zawodach.
Dawid Romanowski popłynął na dystansie 100 m dow. w finale A i zdobył 5-6 miejsce.

UKS Piątka zdobył już w swojej historii 204 medale (71-64-69) mistrzostw Polski w pływaniu we wszystkich kategoriach wiekowych (w bieżącym sezonie to trzeci medal MP).