2018-09-24
Jakub Pietkiewicz do sejmiku

Jakub Pietkiewicz do sejmiku

Wybory samorządowe 2018

■ Konstantynowianin dr Jakub Pietkiewicz na liście kandydatów do Sejmiku Województwa Łódzkiego

■ Rekomendacja Włodzimierza Fisiaka

Konstantynowianie powinni mieć w Sejmiku Województwa Łódzkiego swojego reprezentanta. Może się to udać, jeżeli skoncentrują swoje głosy, oddając je w najbliższych wyborach na jednego kandydata z naszego miasta. Duże szanse na zdobycie mandatu ma dr Jakub Pietkiewicz, startujący z czwartej pozycji na liście Prawa i Sprawiedliwości. Jego kandydaturę poparł ostatnio również Włodzimierz Fisiak.

– Będę zachęcał konstantynowian, żeby 21 października oddali swój głos na Jakuba Pietkiewicza, deklaruje Włodzimierz Fisiak. Nasza dotychczasowa współpraca i jego doświadczenie w działalności publicznej, będą doskonałym gwarantem skutecznej walki o tak potrzebne dla Konstantynowa projekty. Dodatkowo, jeżeli zjednoczonej pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości prawicy, uda się uzyskać większość w Sejmiku Województwa Łódzkiego, to wtedy wybierzemy prawicowego marszałka i prawicowy zarząd województwa. Zgodnie z ostatnimi sondażami jest to wysoce prawdopodobne. Jeżeli tak się stanie, to głosowanie na Jakuba Pietkiewicza przyniesie bardzo wymierne korzyści dla Konstantynowa Łódzkiego.

– To niezwykle cenna rekomendacja. Włodzimierz Fisiak jest bardzo znanym i doświadczonym samorządowcem, który od lat działa na rzecz naszego regionu i miasta. Cieszę się, że zechciał udzielić mi takiego poparcia. Zapewniam, że jeżeli uda mi się uzyskać poparcie mieszkańców i mandat do Sejmiku Województwa, to będziemy tam solidarnie współpracować na rzecz Konstantynowa, komentuje sprawę Jakub Pietkiewicz.

Jakub Pietkiewicz ma 42 lata i od 14 lat mieszka w Konstantynowie Łódzkim. Jest doktorem nauk humanistycznych oraz specjalistą w zakresie zarządzania, w tym zarządzania finansami jednostek samorządu terytorialnego. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w sektorze spółek komunalnych oraz w samorządzie miejskim. Kandyduje z czwartej pozycji na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 3., w którym znajduje się Konstantynów Łódzki.
Cały okręg obejmuje 8 powiatów (pabianicki, łaski, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski i zduńskowolski).
Bernard Cichosz