2018-10-13

Biuro obsługi klienta otwarte

Nowa siedziba biur Przedsiębiorstwa Komunalnego Gminy Konstantynów Łódzki

<ZDJĘCIA>
W sobotę 13 października 2018 Przedsiębiorstwo Komunalne Gminy Konstantynów Łódzki Sp. z o.o. zaprosiło konstantynowian na uroczyste otwarcie biura obsługi klienta przy ul. Jana Pawła II 46 (tu wejście jest bezpośrednio przy ulicy, a nie jak dotychczas w głębi posesji). Obok wejścia do biura obsługi klienta jest też wejście do innych pomieszczeń biurowych firmy, które dotychczas były ulokowane w podwórzu posesji nr 44.
Na część oficjalną otwarcia złożyły się wystąpienia burmistrza Henryka Brzyszcza, prezesa PKGKŁ Tomasza Sadzyńskiego, przewodniczącego rady nadzorczej firmy Witolda Stępnia i poświęcenie wyremontowanego obiektu. Potem wszystkich przybyłych zaproszono na piknik dla dorosłych i dzieci. Wśród licznych atrakcji były konkursy z nagrodami, grochówka i żurek oraz zabawy dla dzieci.
Mogliśmy też podziwiać nagrodzone rysunki w konkursie plastycznym pt. „Skąd się bierze woda w kranie?”, w którym wzięło udział 51 dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z terenu gminy Konstantynów Łódzki.
BC