2018-12-06

Mikołajki w bibliotece

Prezenty dla przedszkolaków z Przedszkola nr 1 w Konstantynowie Łódzkim

<ZDJĘCIA>
6 grudnia to szczególny dzień, w którym wszyscy Mikołaje, a także ten Święty, obchodzą swoje imieniny. Z tej okazji Konstantynowska Biblioteka dla Dzieci zaprosiła przedszkolaków z Przedszkola nr 1 w Konstantynowie Łódzkim, żeby razem cieszyć się tym miłym dniem.
Było dużo zabawy, radości i uśmiechów. Rozmawialiśmy o przygotowaniach do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, no… i oczywiście o prezentach. Do zabawy zaprosiliśmy naszego pluszowego, bibliotecznego Mikołaja, któremu zaśpiewaliśmy „Sto lat” oraz pobujaliśmy Go w chuście.
Miłą niespodzianką była wizyta Mikołajów ze Stowarzyszenia „Czuję Sercem” w Konstantynowie Łódzkim, którzy jak na Mikołajów przystało, obdarowali wszystkich prezentami.
Dopełnieniem atrakcji tego miłego przedpołudnia był niezawodny teatrzyk kukiełkowy i biblioteczne książki, które tym razem zaprezentowały dzieciom zimowe i mikołajowe historie.
Biblioteczny Mikołaj dziękuje naszym gościom za udział w imieninowej imprezie i życzy wszystkim dzieciom wymarzonych prezentów pod choinką!
WIDEO:>>>
Tekst: Jadwiga Michalska
Zdjęcia: Anna Chanczak, Karina Katura
Film: Anna Chanczak
<Aktualizacja: 2018-12-10>