2018-12-31
Tweety roku 2018

Tweety roku 2018

Wyboru dokonała redakcja "43bis"

■ Takie czasy właśnie przyszły. Polacy dumni ze swojej historii, wiary i tożsamości; oddający Cześć i Chwałę swojej ukochanej Ojczyźnie, są nazywani faszystami (Ann‏ @analizuje 29 paź)

■ Dlaczego Niemcy prawie zrezygnowały z armii? Bo wojna nie opłaca się. Więc, co jest jej ekwiwalentem? Podbój ekonomiczny i energetyczny. Dlatego budują NS2, dlatego zmuszają do zakupu niemieckich elektrowni wiatrowych. Dlatego zawyżają sztucznie cenę prądu. Znowu Niemcy. (Gutab💯 ن‏ @BatugWojciech 29 gru)

■ Jedyne co wyszło donaldowi Tuskowi to Wielka Brytania z Unii Europejskiej (decydent‏ @decydent 22 gru)
■ Mazurek: Precz z POst-KOmuną! (DoRzeczy‏ @DoRzeczy_pl 13 gru)
■ Najbardziej mroczny czas za mojej pamięci, czyli od 13 grudnia 81 do 89 roku trwał krócej niż czas rządów Platformy Obywatelskiej. Aż nie chce się wierzyć... (Bernard‏ @Bernard_pl 9 gru)
■ LTE zdechło na marszu wiec dopiero teraz - ten hymn z pół milionem Polaków na początek marszu wycisnął mi łzy. A nie jestem podatny na wzruszenia (Rafał A. Ziemkiewicz‏ @R_A_Ziemkiewicz 11 lis)
■ Idę dziś z rodziną do Kościoła. Podziękować za miłości i szczęście, które mamy w życiu. Za siłę do pracy. Dlaczego to piszę? Dość tej nagonki na Kościół. Niczego się nie wstydzimy. My chcemy Boga. (Patryk Jaki‏ @PatrykJaki 23 wrz)