2019-01-01

Pierwszy mecz, pierwszy gol

Jacek Karga 2019-01-01 godz. 11:20

<ZDJĘCIE>

■ Pierwszą bramkę w Konstantynowie Łódzkim, o 11:20 (najprawdopodobniej najszybsza bramka w 2019 w Polsce) strzelił Jacek Karga (tym razem na stadionie CSiR pl. Wolności).
Tradycji stało się zadość. Miłośnicy piłki nożnej spotkali się w pierwszy dzień Nowego Roku na murawie, tym razem, stadionu Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim (pl. Wolności) i rozegrali zapewne pierwsze piłkarskie spotkanie w roku 2019 w Polsce!
W meczu zagrali byli piłkarze klasy B z klubu KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki i zespołu AMC.
Mecz rozpoczął się o 11:15. Pierwszą bramkę o 11:20 strzelił Jacek Karga. Spotkanie zakończyło się wynikiem 13:10
W meczu grali:
Adrian Andrasiewicz, Kamil Karga, Sławomir Tołowiński, Adam Pająki, Grzegorz Krata, Grzegorz Sasko, Grzegorz Krasiński, Tadeusz Krasiński, Rafał Ignatowicz, Cezary Sztendel, Błażej Koźba, Maciej Skorupa, Jacek Karga. Roman Karga, Krzysztof Kierończyk.
GS

 

<Aktualizacja: 2019-01-01>