2019-01-03

Prezes PKGKŁ Sebastian Kwiatkowski

Rada Nadzorcza dokonała zmiany na stanowisku prezesa konstantynowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego

<ZDJĘCIA>

■ Nowy szef konstantynowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sebastian Kwiatkowski pracował w Krajowej Spółce Cukrowej na stanowisku dyrektora departamentu strategii i rozwoju.
W środę 2 stycznia 2019 Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Komunalnego Gminy Konstantynów Łódzki. Rada uchwaliła zmianę na stanowisku szefa firmy. Prezes Tomasz Sadzyński został odwołany. Zastąpi go Sebastian Kwiatkowski.
Sebastian Kwiatkowski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.
Nowy prezes zarządu Przedsiębiorstwa Komunalnego Gminy Konstantynów Łódzki Sp. z o.o., od 5 sierpnia 2009 r. pracował w Krajowej Spółce Cukrowej Polski Cukier (największy w Polsce producent cukru i siódmy, co do wielkości w Europie) kolejno na stanowiskach: głównego specjalisty ds. analiz i informacji w departamencie aktywizacji zasobów; dyrektora tego departamentu (od 1 stycznia 2012) i po kilku miesiącach – dyrektora departamentu strategii i rozwoju (od czerwca 2012).
Sebastian Kwiatkowski jest wiceprzewodniczącym ogólnopolskiego Stowarzyszenia Federacji Młodzieży Walczącej, obchodzącego w bieżącym roku 35 lat istnienia. Po raz pierwszy został wybrany do władz tej organizacji w roku 1996 podczas Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia w jego rodzinnym Zgierzu.

BC

Fot.: GCI UM w Konstantynowie Łódzkim

POLECAMY:
Sebastian Kwiatkowski, brat szefa Najwyższej Izby Kontroli został prezesem spółki w Konstantynowie Łódzkim. Tomasz Sadzyński odwołany
Stawiamy sobie za cel walkę (Na Ziemi Zgierskiej str. 4)