2019-02-18
Warsztat dla rodziców

Warsztat dla rodziców

Jak wspierać poczucie ważności u dzieci, 23 marca 2019 (sobota) godz. 10.00 MOK w Konstantynowie Łódzkim

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny warsztat dla rodziców pn: „Jak wspierać poczucie ważności u dzieci” 23 marca 2019 r. o godz. 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Konstantynowie Łódzkim.
Celem warsztatów jest zaprezentowanie postawy i sposobów budowania u dzieci poczucia ważności. Na spotkaniu będziemy przyglądać się, jakimi sposobami – jako rodzice – budujemy poczucie ważności u dzieci? Czego dzieci potrzebują najbardziej, żeby czuły, że mają znaczenie i są ważne? I w ogóle, po co dzieciom poczucie ważności?
Organizator: Stowarzyszenie Artystyczno-Edukacyjne „Cantores”
Zapisy: cantores.a@gmail.com, profil CANTORES (Facebook), 42 211 17 63 (MOK)
Prowadzenie: Jolanta Marchlewska – psycholog, propagatorka komunikacji empatycznej Marshalla Rosenberga (www.cnvc.org) i edukacji emocjonalnej. Prowadzi warsztaty z dziećmi w przedszkolach i szkołach, dla grupy nauczycieli i rodziców oraz indywidualne poradnictwo rodzinne i psychologiczne. Brała udział w międzypokoleniowym projekcie „Bajki empatyczne", prowadząc warsztaty dla dzieci i współuczestnicząc w wydaniu opowiadań, bajek i wierszy empatycznych - „Latające Bajki - pomagajki ”- wraz z grupą Latających Babć w Stowarzyszeniu Kobiety.lodz.pl. Jest trenerem Familylab, międzynarodowej organizacji, założonej przez Jespera Juula, duńskiego pedagoga i autora książek o wychowaniu.
Wydarzenie realizowane w ramach projektu grantowego Lokalnej Grupy Działania „PRYM" w ramach zadania pn: „Akademia malucha i seniora - cykl działań wzmacniających kapitał społeczny" współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność". „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie"

<Materiał Miejskiego Ośrodka Kultury w Konstantynowie Łódzkim >