2019-02-25

Liderzy Biznesu

Spotkanie burmistrza z przedsiębiorcami, 25 lutego 2019

<ZDJĘCIA>
W poniedziałek 25 lutego 2019 odbyło się tradycyjne, coroczne spotkanie burmistrza z przedsiębiorcami. W wypełnionej Sali Bankietowej Kaprys w Konstantynowie Łódzkim, ul. Daszyńskiego 13 wśród niemal 200 uczestników spotkania byli dwaj posłowie Piotr Polak i Marek Matuszewski, przedstawiciele władz samorządu województwa oraz samorządu powiatowego i gminnego. Oczywiście najliczniejszą grupę stanowili przedsiębiorcy.
Podczas spotkania ogłoszono nazwiska laureatów honorowego wyróżnienia KONSTANTYNOWSKI LIDER BIZNESU* (nowe honorowe wyróżnienie zastąpiło dotychczasowe PRZYJAZNY MIASTU).
Tytuł Konstantynowskiego Lidera Biznesu w 2019 roku otrzymali:
– Radosław Jasiaczyk (Firma VIRADO BIS)
Firma VIRADO BIS prowadzi sprzedaż węgla i opału. Swoją działalność na terenie Konstantynowa Łódzkiego firma VIRADO BIS prowadzi od 2012 roku.
– Marek Maciaszczyk (Firma OK)
Firma OK swoją działalność prowadzi od 2008 r. Zajmuje się sprzedażą żurawi hydraulicznych wraz z osprzętem oraz szerokiego asortymentu akcesoriów stosowanych w hydraulice siłowej.
– Mirosław Sobieraj (Firma JAMIR Sobieraj i Wspólnicy)
Zakład mięsny JAMIR mieści się w Bechcicach, w okolicach Konstantynowa Łódzkiego. Początek działalności firmy sięga 1992 roku. Jest to firma rodzinna z tradycjami i ciągle rozwijająca się. Jamir posiada około 100 sklepów i stoisk firmowych zlokalizowanych na terenie Łodzi i okolic. Mięsne wyroby dystrybuowane są do hurtowni na terenie całego kraju. Jamir jest jednym z najnowocześniejszych zakładów w kraju wyposażonym w urządzenia wiodących firm.
– Andrzej Włodarczyk (Firma WŁODAN)
Firma WŁODAN istnieje na rynku usług budowlanych od ponad 15 lat. Początkowo, jako firma zajmująca się naprawą dróg i robotami brukarskimi. W miarę upływu czasu i zbierania doświadczenia przekształciła się w wykonawcę dużych projektów. Dzisiaj firma Włodan zajmuje się kompleksowym wykonawstwem dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych.
Tuż przed wręczeniem dyplomów, ekipa TVP Łódź „porwała” burmistrza Roberta Jakubowskiego do wywiadu na żywo. Wymogi telewizyjne sprawiły, że laureatom gratulował i do wspólnych zdjęć pozował, w towarzystwie przewodniczącej rady miejskiej Jadwigi Czekajewskiej, wiceburmistrz Łukasz Napieralski (na zdj. od prawej: Andrzej Włodarczyk, Mirosław Sobieraj, Marek Maciaszczyk, Radosław Jasiaczyk, Łukasz Napieralski, Jadwiga Czekajewska).
Atrakcją wieczoru był półgodzinny koncert kwartetu smyczkowego Apertus Quartet.
Tytuł KONSTANTYNOWSKI LIDER BIZNESU ustanowił burmistrz Robert Jakubowski Zarządzeniem NR 33/2019 BURMISTRZA KONSTANTYNOWA ŁÓDZKIEGO z dnia 25 lutego 2019 r. w sprawie nadania tytułu Konstantynowski Lider Biznesu.
We wspomnianym Zarządzeniu czytamy, że Burmistrz nadając przedsiębiorcom ten tytuł ocenia ich firmy uwzględniając liczbę zatrudnionych pracowników z terenu gminy, zaangażowanie w działalność społeczną, istotny wkład w rozwój gospodarki naszego miasta i regionu oraz udział w upowszechnianiu pozytywnych wzorców i wizerunku Konstantynowa Łódzkiego.
Bernard Cichosz

Zdjęcia: Bernard Cichosz i GCI UM w Konstantynowie Łódzkim (Apertus Quartet)

…………………………………………………………………….
*/ Tytuł KONSTANTYNOWSKI LIDER BIZNESU ustanowił burmistrz Robert Jakubowski Zarządzeniem NR 33/2019 BURMISTRZA KONSTANTYNOWA ŁÓDZKIEGO z dnia 25 lutego 2019 r. w sprawie nadania tytułu Konstantynowski Lider Biznesu.
<Aktualizacja: 2019-02-26>