2019-03-23
Spotkanie z posłem

Spotkanie z posłem

Witold Waszczykowski w konstantynowskim MOK-u, 24 marca 2019 (niedziela) 16:45

PRZYPOMINAMY:

W niedzielę 24 marca o godz. 16.45 do Konstantynowa Łódzkiego (Miejski Ośrodek Kultury, ul. Łódzka 28) przybędzie historyk, dyplomata i polityk – Witold Waszczykowski. Nasz gość między innymi pełnił obowiązki szefa Biura Łącznikowego RP przy NATO w Brukseli, sprawował funkcję ambasadora RP w Teheranie, był głównym negocjatorem w rozmowach ze Stanami Zjednoczonymi dotyczących tarczy antyrakietowej, zajmował stanowisko zastępcy szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Witold Waszczykowski w latach 2015-2018 kierował resortem spraw zagranicznych, jako minister w rządzie Beaty Szydło oraz rządzie Mateusza Morawieckiego. Od dwóch kadencji jest posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.
Polityk Prawa i Sprawiedliwości pragnie spotkać się z mieszkańcami Konstantynowa, aby przedstawić sytuację międzynarodową, w jakiej się obecnie znajdujemy. Tematyką spotkania będzie „Polska w Europie i świecie”.
Organizujący to spotkanie Komitet Prawa i Sprawiedliwości w Konstantynowie Łódzkim serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych 24 marca w niedzielę o godzinie 16.45 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Konstantynowie Łódzkim przy ulicy Łódzkiej nr 28.
Mamy nadzieję, że czas przeznaczony na spotkanie z autorytetem w dziedzinie problematyki międzynarodowej zaowocuje refleksjami nad istotnymi dla naszego kraju zagadnieniami.
TC