2019-05-31
Piknik na cztery łapy

Piknik na cztery łapy

Popołudnie z ulubionymi zwierzętami domowymi, „Ośrodek nad Stawem” 2 czerwca 2019 r.

PRZYPOMINAMY:

W niedzielę 2 czerwca 2019 r. w Ośrodku „Nad Stawem” Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim odbędzie się pierwszy „Piknik na cztery łapy”.
Impreza zorganizowana zostanie w godzinach od 14.00 do 18.00. W tym dniu organizatorzy chcą zwrócić uwagę mieszkańców na sprawy związane z opieką nad zwierzętami domowymi.
Podczas pikniku prowadzone będą liczne akcje informacyjne na temat zdrowia zwierząt domowych. Eksperci udzielą bezpłatnych porad weterynaryjnych i porad dotyczących prawidłowego karmienia zwierząt. Na miejscu będzie można dokonać bezpłatnego czipowania psów i kotów. Odbędą się pokazy tresury (posłuszeństwa, aportowania, obrony sportowej), a także pokazy Agility i dogoterapii. Będzie można skorzystać z podpowiedzi behawiorysty. Swoje umiejętności zaprezentują również psy myśliwskie. Obecni będą wystawcy związani z branżą zoologiczną. Zaplanowaliśmy także konkursy i zabawy dla dzieci, malowanie buziek oraz grill.
Do 24 maja 2019 pod adresem: promocja@konstantynow.pl organizatorzy oczekują na zgłoszenia wystawców, którzy 2 czerwca zaprezentują się w Ośrodku nad Stawem i zechcą podzielić się swoją pasją do zwierząt.