2019-07-26
Poseł Joanna Lichocka w MOK-u

Poseł Joanna Lichocka w MOK-u

KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI ul. Łódzka 28 (MOK) 26 lipca 2019 (piątek) 18:00

PRZYPOMINAMY:

■ Poseł Joanna Lichocka w Konstantynowie Łódzkim (MOK, ul. Łódzka 28) w piątek 26 lipca 2019 o godz. 18:00

W najbliższy piątek 26 lipca 2019 do Konstantynowa Łódzkiego przybędzie dziennikarka, publicystka i polityk – Joanna Lichocka. Przez wiele lat pracowała w licznych redakcjach prasowych (m.in. „Tygodnik Solidarność”, „Rzeczpospolita”, „Gazeta Polska”), tworzyła i prowadziła publicystyczne programy telewizyjne (TV Puls, TVP, Telewizja Republika). Jest autorką filmów dokumentalnych poświęconych postaci Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Od roku 2015 jest posłanką na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. W roku 2016 została wybrana z rekomendacji PiS przez Sejm w skład Rady Mediów Narodowych.
Polityk Prawa i Sprawiedliwości pragnie spotkać się z mieszkańcami Konstantynowa, aby porozmawiać na temat sytuacji w kraju i perspektyw dla Polski związanych z wynikiem najbliższych wyborów parlamentarnych.
Temat spotkania: „Myśląc o Polsce”
Organizujący to spotkanie Komitet Prawa i Sprawiedliwości w Konstantynowie Łódzkim serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych 26 lipca 2019 r. w piątek o godzinie 18.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Konstantynowie Łódzkim przy ulicy Łódzkiej nr 28.
Organizatorzy mają nadzieję, że czas przeznaczony na spotkanie z panią poseł Joanną Lichocką zaowocuje refleksjami nad istotnymi dla naszego kraju zagadnieniami.