2019-08-16
W jedną stronę Daszyńskiego i 8 Marca

W jedną stronę Daszyńskiego i 8 Marca

■ Od 1 września 2019 (niedziela) na odcinkach ulic Daszyńskiego (od ul. Sadowej kierunek północny w stronę ul. Narutowicza) oraz 8 Marca (od ul. Narutowicza kierunek południowy do ul. Sadowej) zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy.

   Urząd Miejski w Konstantynowie Łódzkim poinformował o wprowadzeniu z dniem 1 września 2019 (niedziela) nowych zasad ruchu na odcinkach ulic Daszyńskiego oraz 8 Marca.
Od 1 września 2019 (niedziela) będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy na następujących odcinkach ulic: Daszyńskiego (od ul. Sadowej kierunek północny w stronę ul. Narutowicza) oraz 8 Marca (od ul. Narutowicza kierunek południowy do ul. Sadowej).
   UM podkreśla, że nowa organizacja przygotowana została na wniosek mieszkańców dla usprawnienia ruchu i większego bezpieczeństwa podróżnych. Apeluje o uważną jazdę i respektowanie nowych zasad ruchu na ulicach Daszyńskiego oraz 8 Marca (w związku z wprowadzanymi zmianami pojawią się odpowiednie znaki drogowe, progi zwalniające i przejścia dla pieszych).
BC