2019-10-13
Grały kadetki i seniorki Lidera

Grały kadetki i seniorki Lidera

PIŁKA SIATKOWA Rozgrywki wojewódzkie

■ KADETKI:
♦ ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź – UKS LIDER Konstantynów Łódzki 0:2 (21:25, 19:25)
♦ UKS LIDER Konstantynów Łódzki– MKS SKIER - VIS Skierniewice 2:0 (25:8, 25:13)

■ SENIORKI (III liga):
♦ VOLLEY TEAM Żychlin – UKS LIDER Konstantynów Łódzki 0:3 (13:25, 16:25, 21:25)

Rozgrywki wojewódzkie KADETEK
W sobotę 12 października 2019 odbyły się pierwsze mecze rundy zasadniczej rozgrywek wojewódzkich kadetek (etap 2). I teraz do rywalizacji (19 zespołów) przystąpił Lider Konstantynów Łódzki (6 najlepszych zespołów minionego sezonu nie musiało grać w eliminacjach, zaś 3 najlepsze a wśród nich Lider zakwalifikowano do grupy 1). W pierwszym z siedmiu turniejów rundy zasadniczej (etap 2) Lider wygrał oba spotkania i zajął pierwsze miejsce w grupie najlepszych zespołów. Poniżej wyniki spotkań grupy 1.
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź–UKS LIDER Konstantynów Łódzki0:2 (21:25, 19:25)
MKS SKIER - VIS Skierniewice–ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź0:2 (12:25, 17:25)
UKS LIDER Konstantynów Łódzki–MKS SKIER - VIS Skierniewice2:0 (25:8, 25:13)
W sobotę 26 października 2019 kadetki Lidera w drugim turnieju rundy zasadniczej rozgrywek wojewódzkich (etap 3) zagrają znów w grupie I (3 najlepsze zespoły). Zmiana składu grup następuje na zasadzie rotacji ostatnich zespołów z grupy wyższej i pierwszych z grupy niższej.
Terminy dalszych spotkań (soboty): 16 listopada (etap 4), 30 listopada (etap 5), 14 grudnia (etap 6), 4 stycznia (etap 7), 1 lutego (etap 8) oraz Finał Wojewódzki (piątek – niedziela): 14-16 lutego (etap 9).
Rozgrywki wojewódzkie SENIOREK (III liga kobiet)
W niedzielę 13 października 2019 odbyła się druga kolejka III ligi kobiet (9 zespołów). W tych rozgrywkach dla SENIOREK Lider jest reprezentowany przez znacznie młodsze zawodniczki.
Po porażce w pierwszej kolejce w drugi meczu Lider Konstantynów Łódzki odniósł zwycięstwo i awansował na 4 miejsce wśród 9 zespołów.
VOLLEY TEAM Żychlin –UKS LIDER Konstantynów Łódzki 0:3 (13:25, 16:25, 21:25)
Terminy dalszych spotkań: 19 października (sobota), 25 października (piątek), 9 listopada (sobota), 17 listopada (niedziela), 22 listopada (piątek), 29 listopada (piątek), 7 grudnia (sobota) oraz rewanże: 13 grudnia (piątek), 21 grudnia (sobota), 11 stycznia (sobota), 25 stycznia (sobota), 2 lutego (niedziela), 15 lutego (sobota), 29 lutego (sobota), 14 marca (sobota), 21 marca (sobota).

Rozgrywki wojewódzkie MŁODZICZEK
Turnieje eliminacyjne rozgrywek wojewódzkich młodziczek (5-6 października) zdecydowały o zakwalifikowaniu się zespołów do grup 1-7 (grupy 1-5 liczą po 4 zespoły, a grupy 6-7 po 3 zespoły, co daje 26 zespołów). W najbliższym, etapie 4 (19 października) w grupie 1 (4 najsilniejsze zespoły) zagra pierwszy zespół UKS LIDER Konstantynów Łódzki, a w grupie 6 UKS LIDER II Konstantynów Łódzki. Zmiana składu grup następuje na zasadzie rotacji ostatnich zespołów z grupy wyższej i pierwszych z grupy niższej.

Terminy dalszych spotkań (soboty): 19 października (etap 4), 9 listopada (etap 5), 23 listopada (etap 6), 7 grudnia (etap 7), 21 grudnia (etap 8), 25 stycznia (etap 9), 8 lutego (etap 10) oraz Finał Wojewódzki (piątek – niedziela): 21-23 lutego (etap 11).
Wyniki spotkań są podawane na stronie www.siatka-lodzkie.pl w zakładce OBSADY SĘDZIOWSKIE (baner na stronie głównej, lewa szpalta).

Bernard Cichosz