2019-10-15
Dzień dobry! Tu Konstantynów!

Dzień dobry! Tu Konstantynów!

W październiku 2019 ukazał się kolejny folder informacyjny sygnowany powyższym tytułem.

■ 15 października 2019 Samorządowy Portal Internetowy Konstantynowa Łódzkiego (www.konstantynow.pl/) poinformował o ukazaniu się kolejnego folderu informacyjnego Urzędu Miejskiego „Dzień dobry! Tu Konstantynów!".
   Przed kwartałem, w połowie czerwca 2019 kolportowano wcześniejszą edycję folderu, wydawnictwa zainaugurowanego w kwietniu 2019.
Pierwszy folder na ośmiu stronach A4 podsumowywał 100 dni nowej kadencji konstantynowskiego samorządu. Drugi folder, z datą czerwiec 2019, był obszerniejszy, miał 12 stron A4. Trzeci z datą październik 2019 ma już 16 stron. Wszystkie edycje są kolorowe. Należy powtórzyć to, co pisaliśmy w czerwcu przy okazji ukazania się poprzedniego wydania. W publikacjach nie ma informacji o wydawcy, brakuje również jakiegokolwiek kontaktu do redakcji czy autorów tekstów. Przeglądając folder można tylko domniemywać, że wydawcą jest Urząd Miejski w Konstantynowie Łódzkim. Potwierdzać to może również reklamowy pasek na pierwszej stronie z ikonką Facebooka i opisem z adresem: Polub nas! fb/miasto.konstantynowlodzki
   Edycja zawiera wiele cennych, drobnych informacji o zdarzeniach minionych. Trudno znaleźć na łamach folderu informacje o planowanych przedsięwzięciach, nie odnajdujemy też zapowiedzi przyszłych zdarzeń. Informacja o dyżurach radnych w październiku jest w połowie nieprzydatna (jesteśmy już w drugiej połowie miesiąca).
   Publikacja „Dzień dobry! Tu Konstantynów!" w wersji papierowej dostępna jest w Urzędzie Miejskim (ul. Zgierska 2), a w najbliższym czasie będzie również dystrybuowana w innych miejscach naszego miasta.
„Dzień dobry! Tu Konstantynów!" (do pobrania w wersji pdf)