2019-10-22
Miasteczko BO

Miasteczko BO

<LISTA PROJEKTÓW BO 2020>
Miasteczko Budżetu Obywatelskiego Konstantynowa Łódzkiego na rok 2020 będzie funkcjonowało w sobotę, 26 października 2019 roku, w godz. 8.00-13.00 przy wejściu do miejsko-szkolnej hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 (okrąglak) przy ulicy Sadowej w Konstantynowie Łódzkim. Każda z osób, która złożyła wniosek do Budżetu Obywatelskiego Konstantynowa Łódzkiego na rok 2020 będzie mogła tam osobiście zachęcać mieszkańców do głosowania na swój projekt. Wnioskodawcy będą mogli poinformować mieszkańców, czego dotyczy projekt, dlaczego jest najlepszy, dlaczego warto go poprzeć i zrealizować. Będzie można również już zagłosować. Organizator miasteczka, Urząd Miejski w Konstantynowie Łódzkim zapewnia każdemu wnioskodawcy miejsce w hali, dostęp do WiFi oraz kawę i herbatę.
Ostateczna lista projektów, na które mieszkańcy będą mogli zagłosować w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Konstantynowa Łódzkiego liczy 28 pozycji.
Głosować można w dniach: 22 października - 4 listopada
- elektronicznie na stronie https://budzet.konstantynow.pl/
- papierowo w Urzędzie Miejskim (kancelaria na parterze)
Zagłosować będzie można również w Miasteczku Budżetu Obywatelskiego, 26.10.2019 r., w godz. 8-13, (okrąglak przy SP5, ul. Sadowa).
Więcej o Budżecie Obywatelskim Konstantynowa Łódzkiego: https://budzet.konstantynow.pl/