2019-10-31
Nieplanowane

Nieplanowane

Film ukazuje kulisy branży aborcyjnej.

■ Od listopada w polskich kinach „Nieplanowane”, film o nawróconej aborcjonistce, która niegdyś kierowała jedną z największych amerykańskich klinik aborcyjnych. Obraz „Nieplanowane” wywołał w USA rewolucję. Sprawił, że dzisiaj w Stanach Zjednoczonych jest najmniejszy od lat współczynnik dokonywanych aborcji.
Od piątku 1 listopada 2019 w polskich kinach będzie można obejrzeć film „Nieplanowane” (TUTAJ znajduje się aktualna lista kin). Warto zaplanować sobie seans już dzisiaj – to bardzo ważne, aby pójść do kina w pierwszym tygodniu premiery (1-7 listopada), ponieważ kina bezpośrednio uzależniają dalsze seanse od liczby widzów z pierwszego weekendu.
Celnie o filmie powiedział Lech Dokowicz: Patrząc od strony duchowej, film „Nieplanowane" można porównać tylko z „Pasją" Mela Gibsona - to po prostu trzeba obejrzeć.
„Nieplanowane” ma moc zmienić świadomość wielu ludzi na temat aborcji – pamiętajmy o tym. Zaprośmy na film swoich znajomych, przyjaciół, bliskich.
Dla części z nas najbliższy weekend to czas skupienia i zadumy nad przemijaniem i ludzkim życiem, ale to również czas spotkań z najbliższymi i rodziną – to może dobra okazja, by wybrać się wspólnie do kina.
Film „Nieplanowane” powstał na podstawie bestsellerowej książki Abby Johnson i Cindy Lambert pod tym samym tytułem. Książka stała się jedną z najgłośniejszych publikacji w Stanach Zjednoczonych. Abby odsłania w niej sekrety skrywane przez organizację Planned Parenthoood, jedną z największych i najgłośniejszych instytucji zajmujących się tzw. aborcją, czyli zabijaniem nienarodzonych dzieci.

TUTAJ znajdują się materiały promocyjne (multimedialne, graficzne, itp.)
fot. Materiały prasowe