2019-12-08

Podziękowanie za TAK, POMAGAM

KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI Akcja „Tak, pomagam" (6-7.12.2019)

<ZDJĘCIA>
   Akcja „Tak, pomagam" (6-7.12.2019) była jedną z większych akcji zbiórki żywności w naszym regionie od lat. W akcji wzięło udział 96 wolontariuszy w wieku od 9 do 70 lat. Wszyscy wspaniali i uśmiechnięci, pełni pozytywnej energii i zaangażowania. Samo dobro, którego owocem jest ok. 2500 kg zebranej żywności. Dziękujemy Wam wszystkim. Trudno jest wymieniać każdego po imieniu z osobna. OSP Konstantynów Łódzki, spisaliście się jak zawsze na medal. Dlatego macie tak duże zaufanie społeczeństwa. Zawsze i wszędzie jesteście tam, gdzie jesteście potrzebni. Gratulujemy i dziękujemy Harcerzom, którzy zawsze dodają blasku wszelkim akcjom. Za postawę, uśmiech i pozytywną energię. Waszym Rodzicom, opiekunom dziękujemy, że tak dobrze Was uformowali. SP nr1, ZSS nr 4 w Konstantynowie Łódzkim, za wspaniałych Uczniów, którzy potrafią godnie reprezentować placówkę w różnych sytuacjach poza szkołą. Szczególne podziękowanie dla Pana Piotra Gryza* za bezpłatne wydrukowanie ulotek. I tym wszystkim, którzy przewozili produkty do Punktu charytatywnego.
   Takich nam właśnie potrzeba wolontariuszy, aby rozsiewać dobro tam, gdzie go najbardziej potrzeba. Wszystko dla większej chwały Bożej i Kościoła, którego jesteśmy częścią. Dziękujemy wszystkim, ale szczególnie Mieszkańcom Konstantynowa Łódzkiego, za ofiarność. Jesteście wielcy i macie ogromne serca.
Ks. Michał Misiak, Wiesław Raczyński, Ania Gryz

...................

*Piotr Gryz wyjaśnił: Ulotki wydrukowała bezpłatnie drukarnia Bafa, nie ja. Ja byłem jedynie autorem projektu graficznego, a i to podczas wykonywania zlecenia dla ww. firmy.