2020-01-12
Ferie w naszym mieście. Na razie bez śniegu

Ferie w naszym mieście.
Na razie bez śniegu

W woj. łódzkim ferie przypadają w terminie 13-26 stycznia 2020 r.

   W czasie ferii (13-26 stycznia 2020) dzieci i młodzież spędzające czas w w Konstantynowie Łódzkim mogą wybrać się do miejscowych obiektów: na basen CSiR, do hal sportowych oraz do Miejskiej Biblioteki Publicznej i na zajęcia do Miejskiego Ośrodka Kultury.
   Z basenu Centrum Sportu i Rekreacji (ul. Kilińskiego 75) można korzystać kupując bilety w ulgowej cenie. W ferie koszt wejścia na pływalnię wynosi 3 zł (za 75 min.). CSiR udostępnia także basen dla grup zorganizowanych.
   W sobotę 18 stycznia 2020 (od godziny 10.00) w hali sportowej CSiR (pl. Wolności 60) odbędzie się V Halowy Turniej o Puchar Starosty Powiatu Pabianickiego w piłce nożnej. I już na zakończenie ferii (26 stycznia, 15.00, pl. Wolności 60) na mecz kontrolny zapraszają kibiców trzecioligowe piłkarki KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki.
   W Miejskiej Bibliotece Publicznej (pl. Kościuszki 10), w pierwszym tygodniu ferii, w godz. 9-12, będą odbywać się zajęcia dla grup dzieci zgłoszonych przez szkoły. W drugim tygodniu w bibliotece realizowana będzie wspólna oferta MBP i Miejskiego Ośrodka Kultury.
   Obszerny program oferuje również MOK w swoim lokalu przy ul. Łódzkiej 28>>>. I tam m.in. w czwartek, 23 stycznia, o godz. 11.00 odbędzie się spektakl teatralny pt. „Pipi wędrowniczka" dla dzieci uczestniczących w zorganizowanych feriach, jak również dla wszystkich innych młodych sympatyków teatru.
   Atrakcji niemało, ale największą byłyby opady śniegu…
BC
Zdjęcie (źródło):mok.konstantynow.pl/