2021-09-02
W piątek KAS znów u siebie

W piątek KAS znów u siebie

PIŁKA NOŻNA Klasa okręgowa grupa I (Łódź)

♦ Kolejka 4: 3 września 2021 (piątek) 20.00
KAS – Iskra Dobroń
  
W piątek 3 września 2021 w piłkarskiej klasie okręgowej Konstantynowska Akademia Sportu Konstantynów Łódzki, znów u siebie, zagra z beniaminkiem LKS Iskra Dobroń. Po pierwszych trzech kolejkach „okręgówki” oba zespoły mają po 6 punktów.
TERMINY SPOTKAŃ (plus WYNIKI)
KAS Konstantynów Łódzki
Klasa okręgowa grupa I (Łódź)
♦ Kolejka 1: 18 sierpnia 2021 (środa)
KAS – Termy Uniejów 1:0
♦ Kolejka 2: 21 sierpnia 2021 (sobota)
Górnik Łęczyca – KAS 2:0
♦ Kolejka 3: 27 sierpnia 2021 (piątek)
KAS – Victoria Rąbień 5:0
♦ Kolejka 4: 3 września 2021 (piątek) 20.00
KAS – Iskra Dobroń
♦ Kolejka 5: 8 września 2021 (środa) 18.00
Zawisza Rzgów – KAS
♦ Kolejka 6: 11 września 2021 (sobota) 20.00
KAS – ŁKS III Łódź
♦ Kolejka 7: 19 września 2021 (niedziela) 11.00
UKS SMS Łódź – KAS
♦ Kolejka 8: 25 września 2021 (sobota) 17.00
KAS – Włókniarz Zgierz
♦ Kolejka 9: 2 października 2021 (sobota)
Sokół II Aleksandrów Łódzki – KAS
♦ Kolejka 10: 9 października 2021 (sobota)
KAS – Ner Poddębice
♦ Kolejka 11: 16 października 2021 (sobota)
GLKS Sarnów/Dalików – KAS
♦ Kolejka 12: 22 października 2021 (piątek) 20.00
KAS – Włókniarz Pabianice
♦ Kolejka 13: 30 października 2021 (sobota) 15.00
GKS Ksawerów – KAS
♦ Kolejka 14: 6 listopada 2021 (sobota)
KAS – LKS Różyca
♦ Kolejka 15: 14 listopada 2021 (niedziela) 15.00
AKS SMS Łódź – KAS


Keeza Klasa Okręgowa, grupa 1
[najpierw skrócona nazwa klubu zazwyczaj używana przez portale sportowe lub Wojewódzkie ZPN i miejsce w minionym sezonie, potem pełna nazwa klubu uzupełniona pełną nazwą reprezentowanej miejscowości (w sytuacji, gdy nazwa miejscowości nie występuje w oficjalnej nazwie klubu)].
♦ LKS Ner Poddębice (spadek z IV ligi)
Ludowy Klub Sportowy Ner Poddębice
♦ LKS Różyca (2)
Ludowy Klub Sportowy Różyca
♦ GKS Ksawerów (3)
Gminny Klub Sportowy Ksawerów
♦ MUKS Włókniarz Pabianice (4)
Miejski Uczniowski Klub Sportowy Włókniarz Pabianice
♦ UKS SMS Łódź (5)
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Mistrzostwa Sportowego Łódź
♦ AKS SMS Łódź (7)
Akademicki Klub Sportowy Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego i Wyższej Szkoły Sportowej w Łodzi
♦ KAS Konstantynów Łódzki (8*)
Konstantynowska Akademia Sportu Konstantynów Łódzki
♦ MGLKS Termy Uniejów (9)
Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy Termy Uniejów
♦ TS Victoria Rąbień (10)
Towarzystwo Sportowe Victoria Rąbień
♦ GLKS Zawisza Rzgów (11)
Gminny Ludowy Klub Sportowy Zawisza Rzgów
♦ TS Sokół II Aleksandrów Łódzki (12)
Towarzystwo Sportowe Sokół II Aleksandrów Łódzki
♦ GLKS Sarnów / Dalików (13)
Gminny Ludowy Klub Sportowy Sarnów/Dalików
♦ LKS Iskra Dobroń (awans z kl. A)
Ludowy Klub Sportowy Iskra Dobroń
♦ ŁKS III Łódź (awans z kl. A)
Łódzki Klub Sportowy III Łódź
♦ ZKS Włókniarz Zgierz (awans z kl. A)
Zgierski Klub Sportowy Włókniarz Zgierz
♦ MKS Górnik Łęczyca (awans z kl. A)
Miejski Klub Sportowy Górnik Łęczyca
Bernard Cichosz