2021-11-04
KAS, u siebie, już w piątek

KAS, u siebie, już w piątek

PIŁKA NOŻNA Klasa okręgowa grupa I (Łódź)

♦ Kolejka 14: 5 listopada 2021 (piątek) 20.00
KAS – LKS Różyca
W piątek 5 listopada 2021 w kolejce 14 (przedostatniej w rundzie jesiennej) piłkarskiej klasy okręgowej Konstantynowska Akademia Sportu Konstantynów Łódzki zagra, u siebie z LKS Różyca.
Dotychczas KAS zdobyła 18 pkt i zajmuje 9 lokatę. Rywale mają 27 pkt i znajdują się na 3 miejscu w tabeli.
BC
TERMINY SPOTKAŃ (plus WYNIKI)
KAS Konstantynów Łódzki
Klasa okręgowa grupa I (Łódź)
♦ Kolejka 1: 18 sierpnia 2021 (środa)
KAS – Termy Uniejów 1:0
♦ Kolejka 2: 21 sierpnia 2021 (sobota)
Górnik Łęczyca – KAS 2:0
♦ Kolejka 3: 27 sierpnia 2021 (piątek)
KAS – Victoria Rąbień 5:0
♦ Kolejka 4: 3 września 2021 (piątek)
KAS – Iskra Dobroń 0:3
♦ Kolejka 5: 22 września 2021 (środa) 16.30 <przełożony z 8.09.2021>
Zawisza Rzgów – KAS 2:1
♦ Kolejka 6: 11 września 2021 (sobota)
KAS – ŁKS III Łódź 1:3
♦ Kolejka 7: 19 września 2021 (niedziela)
UKS SMS Łódź – KAS 1:0
♦ Kolejka 8: 25 września 2021 (sobota)
KAS – Włókniarz Zgierz 3:2
♦ Kolejka 9: 3 października 2021 (niedziela)
Sokół II Aleksandrów Łódzki – KAS 3:0
♦ Kolejka 10: 8 października 2021 (piątek)
KAS – Ner Poddębice 2:0
♦ Kolejka 11: 16 października 2021 (sobota)
GLKS Sarnów/Dalików – KAS 0:2
♦ Kolejka 12: 22 października 2021 (piątek)
KAS – Włókniarz Pabianice 2:1
♦ Kolejka 13: 29 października 2021 (piątek)
GKS Ksawerów – KAS 4:0
♦ Kolejka 14: 5 listopada 2021 (piątek) 20.00
KAS – LKS Różyca
♦ Kolejka 15: 14 listopada 2021 (niedziela) 15.00
AKS SMS Łódź – KAS
Keeza Klasa Okręgowa, grupa 1
[najpierw skrócona nazwa klubu zazwyczaj używana przez portale sportowe lub Wojewódzkie ZPN i miejsce w minionym sezonie, potem pełna nazwa klubu uzupełniona pełną nazwą reprezentowanej miejscowości (w sytuacji, gdy nazwa miejscowości nie występuje w oficjalnej nazwie klubu)].
♦ LKS Ner Poddębice (spadek z IV ligi)
Ludowy Klub Sportowy Ner Poddębice
♦ LKS Różyca (2)
Ludowy Klub Sportowy Różyca
♦ GKS Ksawerów (3)
Gminny Klub Sportowy Ksawerów
♦ MUKS Włókniarz Pabianice (4)
Miejski Uczniowski Klub Sportowy Włókniarz Pabianice
♦ UKS SMS Łódź (5)
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Mistrzostwa Sportowego Łódź
♦ AKS SMS Łódź (7)
Akademicki Klub Sportowy Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego i Wyższej Szkoły Sportowej w Łodzi
♦ KAS Konstantynów Łódzki (8*)
Konstantynowska Akademia Sportu Konstantynów Łódzki
♦ MGLKS Termy Uniejów (9)
Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy Termy Uniejów
♦ TS Victoria Rąbień (10)
Towarzystwo Sportowe Victoria Rąbień
♦ GLKS Zawisza Rzgów (11)
Gminny Ludowy Klub Sportowy Zawisza Rzgów
♦ TS Sokół II Aleksandrów Łódzki (12)
Towarzystwo Sportowe Sokół II Aleksandrów Łódzki
♦ GLKS Sarnów / Dalików (13)
Gminny Ludowy Klub Sportowy Sarnów/Dalików
♦ LKS Iskra Dobroń (awans z kl. A)
Ludowy Klub Sportowy Iskra Dobroń
♦ ŁKS III Łódź (awans z kl. A)
Łódzki Klub Sportowy III Łódź
♦ ZKS Włókniarz Zgierz (awans z kl. A)
Zgierski Klub Sportowy Włókniarz Zgierz
♦ MKS Górnik Łęczyca (awans z kl. A)
Miejski Klub Sportowy Górnik Łęczyca
Bernard Cichosz