2021-11-25
KROS poszerza zakres usług

KROS poszerza zakres usług

Wracamy do wydarzenia zasygnalizowanego 23.10.2021

   Przed miesiącem konstantynowska firma KROS (laureat WIELKIEGO BILETU 2020, nagrody honorowej „Wiadomości-43bis”) uroczyście zainaugurowała funkcjonowanie – we własnej Stacji Kontroli Pojazdów – drugiego stanowiska diagnostycznego. Teraz KROS dysponuje zapleczem serwisowym umożliwiającym obsługę wszystkich pojazdów jeżdżących po drogach (m.in. TIRy, autobusy). Firma ma maksymalne uprawnienia do badań technicznych.
   Teraz KROS – firma istniejąca od 1975 roku, najstarsza tego typu w Konstantynowie Łódzkim – dysponując dwoma stanowiskami zapewnia obsługę bez zbędnego oczekiwania.
   Atutem firmy jest też duży parking oraz jej usytuowanie (Konstantynów Łódzki, ul. Srebrzyńska 5) niemal przy samej drodze krajowej nr 71 oraz w odległości 1 km od skrzyżowania tej drogi z drogą wojewódzką nr 710.
   W uroczystej inauguracji funkcjonowania drugiego stanowiska diagnostycznego udział wzięli m.in.: burmistrz Konstantynowa Łódzkiego Robert Jakubowski, proboszcz konstantynowskiej parafii pw. Miłosierdzia Bożego ks. Robert Jantczak. Byli też bliscy i znajomi szefa oraz pracownicy firmy.
Wśród gości znalazł się również były radny Rady Miejskiej w Konstantynowie Łódzkim, społecznik Michał Paśnicki (na zdj. z prawej, z szefem firmy Grzegorzem Bednarkiem), który zapytany przez nas o swoje spostrzeżeniami podzielił się wrażeniami z uroczystości.
— Jestem pod dużym wrażeniem organizacji otwarcia nowego stanowiska diagnostycznego. Wszystko było dopracowane w najdrobniejszych szczegółach od produktów promocyjnych po catering. Z uśmiechem wracam myślami do ekspresowego zabezpieczania kanału w nowym obiekcie. Cała ekipa firmy KROS natychmiast sobie z tym poradziła. Pracownicy firmy KROS to ludzie kreatywni i wspólnie udało się nam zabezpieczyć to newralgiczne miejsce na czas uroczystego spotkania. Przed przybyciem gości można było być spokojnym o ich bezpieczeństwo przy poruszaniu się po całym obiekcie.
Wśród przybyłych na uroczyste otwarcie było wielu konstantynowian, w tym lokalnych przedsiębiorców, co mnie – jako inicjatora projektu KupujwKonstantynowie.pl – bardzo cieszy. Społeczność konstantynowska musi się wspierać. Powinniśmy o tym pamiętać zwłaszcza w tych trudnych czasach.
  
Wzajemne wspieranie się przedsiębiorców konstantynowskich przyświeca firmie KROS od samego początku działania, czyli od roku 1975. Przed laty pierwszy szef firmy śp. Stanisław Kroczyński w rozmowie z niżej podpisanym wskazał wyraźnie, że w swoim biznesie zawsze bierze to pod uwagę. Dziś nie jest inaczej. Grzegorz Bednarek – kierujący od roku 1993 dobrze rozwijającą się firmą – podtrzymuje te tradycje. To m.in. za takie działania firma KROS otrzymała WIELKI BILET 2020, nagrodę honorową redakcji „Wiadomości - 43bis”.
 

Bernard Cichosz
 

POLECAMY:
2021-10-24 KROS poszerzył usługi