2022-01-27
Główny specjalista do spraw komunikacji społecznej zastąpi rzecznika prasowego

Główny specjalista do spraw komunikacji społecznej zastąpi rzecznika prasowego

■ Nastąpiło rozstrzygnięcie naboru na zwolnione stanowisko rzecznika prasowego w Urzędzie Miejskim. Teraz obowiązki rzecznika przejmie główny specjalista do spraw komunikacji społecznej w osobie Patrycji Sochy.
  
Patrycja Socha wygrała nabór na stanowisko głównego specjalisty do spraw komunikacji społecznej w Referacie Strategii, Promocji i Rozwoju Miasta w Urzędzie Miejskim w Konstantynowie Łódzkim. Zakres obowiązków pracownika na wspomnianym stanowisku obejmuje czynności przypisane dotychczas rzecznikowi prasowemu. Dla pracowników mediów Patrycja Socha będzie zapewne Panią Rzecznik.
  Patrycja Socha jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Filologicznym (filologia polska) i zrobiła licencjat na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym (socjologia). Całe jej życie zawodowe jest związane z mediami. Patrycja Socha ma niemal dwudziestoletni staż pracy w zawodzie dziennikarza. Zaczynała pracę w „Nowym Życiu Pabianic”, później ponad 13 lat pracowała w „Expressie Ilustrowanym”, a ostatnio była związana z pabianickim portalem informacyjnym EPAinfo. Zajmowała się bieżącymi problemami regionalnymi i lokalnymi. Poruszała szeroką tematykę (m.in.: zdarzenia drogowe, inwestycje, oświata, służba zdrowia, kultura). Podejmowała problemy pojawiające się w interwencjach czytelników. Często pisała o Konstantynowie Łódzkim i jego mieszkańcach.
Hobby: wspinaczka sportowa.
Bernard Cichosz