2022-03-17
KAS do Uniejowa już w piątek

KAS do Uniejowa już w piątek

PIŁKA NOŻNA. Klasa okręgowa (gr. 1, Łódź)

♦ Kolejka 16: 18 marca 2022 (piątek) 19.30
Termy Uniejów – KAS

   Piłkarze Konstantynowskiej Akademii Sportu rozpoczną rundę rewanżową w klasie okręgowej wyjazdem do Uniejowa. KAS już w piątek 18 marca 2022 zagra z Termami Uniejów.
Jesienią, u siebie, KAS wygrała 1:0. W tabeli, po wycofaniu się Górnika Łęczyca i anulowaniu jego wyników (m.in. Górnik – KAS 2:0, Termy – Górnik 3:3), konstantynowianie wyprzedzają uniejowian jednym punktem: KAS 18 pkt (6-0-8, 17:32), Termy 17 pkt (4-5-5, 30:31).

TERMINY SPOTKAŃ
KAS Konstantynów Łódzki
Klasa okręgowa (gr. 1, Łódź)
♦ Kolejka 16: 18 marca 2022 (piątek) 19.30
Termy Uniejów – KAS
♦ Kolejka 17: 26 marca 2022 (sobota)
KAS - Górnik Łęczyca (wycofał się)
♦ Kolejka 18: 2 kwietnia 2022 (sobota) 15.00
Victoria Rąbień – KAS
♦ Kolejka 19: 9 kwietnia 2022 (sobota) 15.00
Iskra Dobroń – KAS
♦ Kolejka 20: 15 kwietnia 2022 (piątek) 20.00
KAS – Zawisza Rzgów
♦ Kolejka 21: 23 kwietnia 2022 (sobota)
ŁKS III Łódź – KAS
♦ Kolejka 22: 30 kwietnia 1 maja 2022
KAS – UKS SMS Łódź
♦ Kolejka 23: 7-8 maja 2022
Włókniarz Zgierz – KAS
♦ Kolejka 24: 14-15 maja 2022
KAS – Sokół II Aleksandrów Łódzki
♦ Kolejka 25: 21 maja 2022 sobota 15.00
Ner Poddębice – KAS
♦ Kolejka 26: 28-29 maja 2022
KAS – GLKS Sarnów/Dalików
♦ Kolejka 27: 1 czerwca 2022 (środa) 18.00
Włókniarz Pabianice – KAS
♦ Kolejka 28: 4-5 czerwca 2022
KAS – GKS Ksawerów
♦ Kolejka 29: 11 czerwca 2022 (sobota) 18.00
LKS Różyca – KAS
♦ Kolejka 30: 18 czerwca 2022 (sobota) 17.00
KAS – AKS SMS Łódź
Polecamy szybki dostęp, z naszego portalu, do wyników poprzez baner WALKOWER (w prawej szpalcie zakładki Wiadomości).

 

TABELA po I rundzie 2021/2022
Klasa okręgowa (gr. 1, Łódź)
<zaktualizowana, po wycofaniu się Górnika Łęczyca i anulowaniu jego wyników (m.in. Górnik – KAS 2:0)>

(miejsce, drużyna, punkty, bramki)
1. GKS Ksawerów 32, 43-18
2. AKS SMS Łódź 31, 53-19
3. LKS Różyca 31, 43-28
4. ŁKS III Łódź 30, 41-15
5. Ner Poddębice 24, 37-28
6. Iskra Dobroń 23, 44-38
7. Zawisza Rzgów 21, 25-23
8. Włókniarz Pabianice 20, 35-24
9. KAS Konstantynów Łódzki 18, 17-32
10. Termy Uniejów 17, 30-31
11. Victoria Rąbień 15, 35-48
12. UKS SMS Łódź 14, 20-33
13. Sokół II Aleksandrów Łódzki 12, 22-39
14. Włókniarz Zgierz 10, 18-41
15. GLKS Sarnów/Dalików 3, 14-60
 

Bernard Cichosz

 

<Aktualizacja: 2022-03-18>