• https://Big Ben PODZIĘKOWANIA
  • wpolityce.pl
  • przegladsportowy
  • https://pis4you Homilia ks. abp. Marka Jędraszewskiego wygłoszona w Kościele Mariackim z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
  • MPK Łódź
  • https://pis4you OGŁOSZENIE
  • https://PiS Konstantynów Łódzki
  • PAPsamorząd
  • fines
  • SIP
  • Polskie Radio24
  • Prawo dla samorządu
  • portalsamorzadowy
  • WSPOLNOTA
  • BO 2018 III edycja, 2018
  • WSPÓLNOTA RANKING GMIN
  • RIZ1
  • TV Trwam
  • Do Rzeczy
  • wSieci
  • gazetaprawna.pl
  • BO REGULAMIN
  • I LOdD
  • Rzeczpospolita
  • PREZYDENT.PL
  • Igrzyska Olimpijskie PKOl
  • Dołącz do nas na Facebooku Bernard Cichosz, red. nacz. "43bis"
  • OMEGA
  • X Bieg Wdzięczności ZDJĘCIA
  • PRO-LIFE
  • www.pzps.pl/
  • http://siatka.org/kategoria/aktualnosci/
  • Rodzina500+
  • chrzest966.pl
  • Telewizyjny Kurier GCI
  • WARTO ROZMAWIAĆ
  • OBLICZA MANIPULACJI
  • Radio Warszawa
  • GRUDZIEŃ 1970 Przemówienie PREZYDENTA Andrzeja Dudy o świcie w Gdyni-Stocznia wejdzie do historii Polski. Każdy patriota powinien go wysłuchać! (Krzysztof Wyszkowski)
  • Radio Maryja 25 lat na antenie
  • Klub im. Romana Dmowskiego
  • HLI POLSKA
  • CitizenGO to społeczność aktywnych obywateli
  • wpolityce.pl www.palade.pl
  • niezalezna.pl/
  • http://www.wsieci.pl/
  • Radio Łódź
  • http://www.naszdziennik.pl/
  • Dziennik Łódzki
  • https://Express Ilustrowany
  • KŻ Orzeł
  • www.ordoiuris.pl/
  • www.ordoiuris.pl/
  • IPN
  • SJP Doroszewskiego
  • LIRYKA, LIRYKA… Słowa i muzyka LIRYKA, LIRYKA...
    Słowa i muzyka
  • UKS Piątka
  • STOP ABORCJI
  • Bez LO ani rusz!
  • Szczególna misja europosła Ks. prof. Czesław S. Bartnik Szczególna misja europosła
  • Nie Szkodzić
  • Rodzinny Konstantynów Łódzki
  • Wydawnictwo Bernard Cichosz
  • http://patriotyczna.lodz.pl/
  • Rodzina ma Gďż˝os
  • LO oferta
  • LO oferta
  • LO oferta
  • http://patriotyczna.listastron.pl/
  • http://www.oneofus.eu/pl/
  • JEDYNKI gazet
  • Get Adobe Flash player
  • Mała Ojczyzna
  • PKS
  • KMST
  • Łódzkie
  • PORT LOTNICZY ŁÓDŹ
  • POLOKO
  • Gazeta Polska Codziennie
Wiadomości
2019-08-01
Medale Piątki w historii klubu

Medale Piątki w historii klubu

PŁYWANIE Mistrzostwa Polski. Podsumowanie osiągnięć UKS Piątka Konstantynów Łódzki (stan na dzień 2019-07-30) cz. 5

CZĘŚĆ PIĄTA BILANSU OSIĄGNIĘĆ
Prezentujemy piątą część bilansu osiągnięć UKS Piątka Konstantynów Łódzki na mistrzostwach Polski. W swojej historii konstantynowski klub zdobył dotychczas (sezony 2008/2009 – 2018/2019) 211 medali (72-65-74) mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych.

 

Liczba medali mistrzostw Polski w poszczególnych sezonach:
SEZON 2008/2009: 4 medale (0-0-4)
SEZON 2009/2010: 12 medali (1-2-9):
SEZON 2010/2011: 26 medali (7-10-9)
SEZON 2011/2012: 33 medale (15-8-10)
SEZON 2012/2013: 33 medale (14-12-7)
SEZON 2013/2014: 30 medali (11-9-10)
SEZON 2014/2015: 35 medali (18-10-7)
SEZON 2015/2016: 14 medali (4-3-7)
SEZON 2016/2017: 14 medali (0-8-6)
SEZON 2017/2018: 3 medale (1-2-0)
SEZON 2018/2019: 7 medali (1-1-5)
RAZEM 211 medali (72-65-74)

 

w tym:
basen:

205 medali (68-65-72)
 

oraz
wody otwarte:

6 medali (4+0+2):
SEZON 2012/2013:
▪▪▪ 1 medal (1-0-0)
SEZON 2013/2014:
▪▪▪ 3 medale (1-0-2)
SEZON 2014/2015:
▪▪▪ 2 medale (2-0-0)

 

Medale Piątki w historii klubu:
SEZONY 2008/2009 – 2018/2019:
211 medali (72+65+74)

 

SEZON 2008/2009
4 medale (0-0-4):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Gorzów Wielkopolski 27-30 listopada 2008
- seniorzy:
▪▪▪ (bez udziału)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Gorzów Wielkopolski 16-18 stycznia 2009
▪▪▪ (bez udziału)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Nowa Ruda 23-25 stycznia 2009
▪▪▪ 22-27 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Dawid Szwedzki 1 (0-0-1): brązowy 400 m zm.
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Władysławowo 30 stycznia - 1 lutego 2009
▪▪▪ 28-33 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Anna Dawidowicz 1 (0-0-1): brązowy 100 m grzb.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski 16-18 stycznia 2009:
▪▪▪ (bez udziału)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Świętokrzyski 21-24 maja 2009
- seniorzy:
▪▪▪ (bez medalu)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Dębica 3-5 lipca 2009
▪▪▪ (bez medali)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15-letnich
Oświęcim 26-28 czerwca 2009:
▪▪▪ 23-27 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Dawid Szwedzki 1 (0-0-1): brązowy 400 m zm.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Dębica 26-28 czerwca 2009
▪▪▪ (bez medalu)
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Oświęcim 17-19 lipca 2009
▪▪▪ (bez udziału)
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych
- nie rozgrywano
Ponadto nierozgrywane w latach późniejszych:
Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 13-letnich
Gorzów Wlk. (3-5 lipca 2009):
▪▪▪ 21-27 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Gabriela Bakies 1 (0-0-1): brązowy 100 m mot.
SEZON 2009/2010
12 medali (1-2-9):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Gorzów Wielkopolski 26-29 listopada 2009
- seniorzy:
▪▪▪ (bez udziału)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Zamość 15-17 stycznia 2010
▪▪▪ 21 miejsce, 3 medale (0-0-3):
● Gabriela Bakies 2 (0-0-2): brązowy 100 m mot., brązowy 200 m zm.
● Michalina Zbrojewska 1 (0-0-1): brązowy 200 m klas.
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Katowice 22-24 stycznia 2010
▪▪▪ 26 miejsce, 2 medale (0-0-2):
● Justyna Burska 2 (0-0-2): brązowy 200 m dow., brązowy 800 m dow.
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Puławy 29-31 stycznia 2010
▪▪▪ 28-35 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Dawid Szwedzki 1 (0-0-1): brązowy 400 m zm.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Gorzów Wielkopolski 29-31 stycznia 2010
▪▪▪ (bez udziału)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Gliwice 3-6 czerwca 2010
- seniorzy:
▪▪▪ (bez udziału)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Dębica 2-4 lipca 2010
▪▪▪ 12 miejsce, 4 medale (1-1-2):
● Gabriela Bakies 3 (1-0-2): złoty 200 m mot., brązowy 100 m mot., brązowy 400 m zm.
● Michalina Zbrojewska 1 (0-1-0): srebrny 200 m klas.
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim 9-11 lipca 2010
▪▪▪ 21-25 miejsce, 2 medale (0-1-1):
● Justyna Burska 2 (0-1-1): srebrny 400 m dow., brązowy 800 m dow.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gorzów Wielkopolski 9-11 lipca 2010
▪▪▪ (bez medalu)
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Drzonków 23-25 lipca 2010
▪▪▪ (bez medalu)
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych
- nie rozgrywano
SEZON 2010/2011
26 medali (7-10-9):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Szczecin 1-4 grudnia 2010
- seniorzy:
▪▪▪ (bez medali)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Gorzów Wielkopolski 11-13 marca 2011
▪▪▪ 4 miejsce, 6 medali (4-2-0):
● Milena Karpisz 3 (3-0-0): złoty 400 m zm., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Michał Pierzyński 3 (1-2-0): złoty 100 m klas., srebrny 200 m klas., srebrny 100 m zm.
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Ciechanów 11-13 marca 2011
▪▪▪ 17 miejsce, 3 medale (0-1-2):
● Gabriela Bakies 2 (0-1-1): srebrny 400 m zm., brązowy 100 m mot.
● Michalina Zbrojewska 1 (0-0-1): brązowy 200 m klas.
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice 18-20 marca 2011
▪▪▪ 21-22 miejsce, 3 medale (0-1-2):
● Justyna Burska 3 (0-1-2): srebrny 400 m dow., brązowy 200 m dow., brązowy 800 m dow.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Puławy 18-20 marca 2011
▪▪▪ (bez medali)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Świętokrzyski 19-22 maja 2011
- seniorzy:
▪▪▪ (bez medali)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Dębica 1-3 lipca 2011
▪▪▪ 4 miejsce, 6 medali (3-2-1):
● Milena Karpisz 3 (3-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Michał Pierzyński 2 (0-1-1): srebrny 100 m klas., brązowy 50 m klas.
● Anna Nita 1 (0-1-0): srebrny 800 m dow.
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim 15-17 lipca 2011
▪▪▪ 16 miejsce, 4 medale (0-2-2):
● Michalina Zbrojewska 2 (0-2-0): srebrny 200 m klas., srebrny 400 m zm.
● Gabriela Bakies 2 (0-0-2): brązowy 200 m mot., brązowy 400 m zm.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski 15-17 lipca 2011
▪▪▪ 19 miejsce, 3 medale (0-2-1):
● Justyna Burska 3 (0-2-1): srebrny 400 m dow., srebrny 800 m dow., brązowy 200 m dow.
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Warszawa 22-24 lipca 2011
▪▪▪ 25 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Dawid Szwedzki 1 (0-0-1): brązowy 200 m klas.
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych
- nie rozgrywano
SEZON 2011/2012
33 medale (15-8-10):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Poznań 15-18 grudnia 2011
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn 9-11 marca 2012
▪▪▪ (bez udziału)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Gorzów Wielkopolski 9-11 marca 2012
▪▪▪ 5 miejsce, 6 medali (3-2-1):
● Milena Karpisz 4 (3-1-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow., srebrny 200 m zm.
● Anna Nita 1 (0-1-0): srebrny 800 m dow.
● Michał Pierzyński 1 (0-0-1): brązowy 200 m klas.
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Dębica 16-18 marca 2012
▪▪▪ 18-21 miejsce, 2 medale (0-1-1):
● Michalina Zbrojewska 1 (0-1-0): srebrny 200 m klas.
● Gabriela Bakies 1 (0-0-1): brązowy 400 m zm.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Suwałki 16-18 marca 2012
▪▪▪ 12 miejsce, 6 medali (1-2-3):
● Justyna Burska 3 (1-1-1): złoty 400 m dow. srebrny 200 m dow., brązowy 800 m dow.
● Dawid Szwedzki 3 (0-1-2): srebrny 400 m zm., brązowy 100 m klas., brązowy 200 m klas.
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Olsztyn 12-15 maja 2012
- seniorzy:
▪▪▪ 23 miejsce, 3 medale (0-0-3):
● Justyna Burska 2 (0-0-2): brązowy 800 m dow., brązowy 1500 m dow.
● Dawid Szwedzki 1 (0-0-1): brąz 400 m zm.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Szczecin 6-8 lipca 2012
▪▪▪ (bez udziału)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Dębica 13-15 lipca 2012
▪▪▪ 1 miejsce, 8 medali (6-1-1):
● Milena Karpisz 3 (3-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Michał Pierzyński 4 (3-1-0): złoty 50 m klas., złoty 100 m klas., złoty 200 m klas., srebrny 200 m zm.
● Anna Nita 1 (0-0-1): brązowy 800 m dow.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice 13-15 lipca 2012
▪▪▪ 14 miejsce, 2 medale (1-0-1):
● Michalina Zbrojewska 2 (1-0-1): złoty 200 m klas., brązowy 100 m klas.
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Oświęcim 18-20 lipca 2012
▪▪▪ 5 miejsce, 6 medali (4-2-0):
● Justyna Burska 3 (2-1-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., srebrny 800 m dow.
● Dawid Szwedzki 3 (2-1-0): złoty 100 m klas., złoty 200 m klas., srebrny 400 m zm.
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych
- nie rozgrywano
SEZON 2012/2013
33 medale (14-12-7):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Świętokrzyski 19-22 grudnia 2012
- seniorzy:
▪▪▪ 16 miejsce, 4 medale (0-4-0):
● Justyna Burska 4 (0-4-0): srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow., srebrny 800 m dow., srebrny 1500 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn 1-3 marca 2013
▪▪▪ (bez medali)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Dębica 1-3 marca 2013
▪▪▪ (bez udziału)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice 8-10 marca 2013
▪▪▪ 7 miejsce, 5 medali (3-1-1):
● Milena Karpisz 4 (3-1-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow., srebrny 100 m dow.
● Anna Nita 1 (0-0-1): brązowy 800 m dow.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Kraków 8-10 marca 2013
▪▪▪ 13 miejsce, 6 medali (1-3-2):
● Justyna Burska 3 (0-3-0): srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow., srebrny 800 m dow.
● Michalina Zbrojewska 2 (1-0-1): złoty 200 m klas., brązowy 400 m zm.
●●●● sztafeta 1 (0-0-1):
(●Gabriela Bakies ●Marta Gruszczyńska ●Michalina Zbrojewska ●Justyna Burska) - brązowy 4 x 100 m zm.
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Olsztyn 13-16 czerwca 2013
- seniorzy:
▪▪▪ 4 miejsce, 6 medali (4-1-1):
● Justyna Burska 4 (4-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow., złoty 1500 m dow.
● Dawid Szwedzki 1 (0-1-0): srebrny 400 m zm.
● Milena Karpisz 1 (0-0-1): brązowy 800 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ ?? miejsce, 1 medal (0-1-0):
● Dawid Szwedzki 1 (0-1-0): srebrny 400 m zm.
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Gorzów Wlkp. 5-7 lipca 2013
▪▪▪ (bez medali)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim 19-21 lipca 2013
▪▪▪ (bez udziału)
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Dębica 22-24 lipca 2013
▪ 7 miejsce, 5 medali (2-1-2):
● Milena Karpisz 2 (2-0-0): złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Anna Nita 3 (0-1-2): srebrny 800 m dow., brązowy 200 m dow., brązowy 400 m dow.
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Drzonków 19-21 lipca 2013
▪▪▪ 4 miejsce, 5 medali (3-1-1):
● Justyna Burska 3 (3-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Michalina Zbrojewska 2 (0-1-1): srebrny 200 m klas., brązowy 400 m zm.
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych Kryspinów 3 sierpnia 2013
▪▪▪ 5-8 miejsce, 1 medal (1-0-0):
● Anna Nita (14-16 lat) 1 (1-0-0): złoty 5000 m
SEZON 2013/2014
30 medali (11-9-10):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Świętokrzyski 19-22.12.2013:
- seniorzy:
▪▪▪ 15 miejsce, 3 medale (0-2-1):
● Milena Karpisz 1 (0-1-0): srebrny 400 m dow.
● Dawid Szwedzki 1 (0-1-0): srebrny 400 m zm.,
● Michalina Zbrojewska 1 (0-0-1): brązowy 200 m klas.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 12-14 miejsce, 2 medale (0-1-1):
● Dawid Szwedzki 2 (0-1-1): srebrny 400 m zm., brązowy 200 m klas.
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn 7-9.03.2014:
▪▪▪ 11 miejsce, 3 medale (2-1-0):
● Patrycja Romanowska 3 (2-1-0): złoty 50 m grzb., złoty 100 m grzb., srebrny 200 m grzb.
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Gliwice 7-9.03.2014:
▪▪▪ (bez medali)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich
Gorzów Wielkopolski 14-16.03.2014:
▪▪▪ (bez udziału)
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat)
Opole 14-16.03.2014:
▪▪▪ 4 miejsce, 7 medali (3-2-2):
● Milena Karpisz 3 (3-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.,
● Gabriela Bakies 1 (0-1-0): srebrny 200 m mot.
● Michalina Zbrojewska 2 (0-0-2): brązowy 200 m klas., brązowy 400 m zm.
●●●● sztafeta 1 (0-1-0):
(●Anna Nita ●Michalina Zbrojewska ●Gabriela Bakies ●Milena Karpisz) srebrny 4x100 m zm.
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Olsztyn 5-8.06.2014:
- seniorzy:
▪▪▪ 20-23 miejsce, 1 medal (0-1-0)
● Dawid Szwedzki 1 (0-1-0): srebrny 400 m zm.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 15 miejsce, 2 medale (0-1-1)
● Dawid Szwedzki 1 (0-1-0): srebrny 400 m zm.
● Justyna Burska 1 (0-0-1): brązowy 200 m dow.
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Dębica 4-6 lipca 2014:
▪▪▪ 13 miejsce, 4 medale (1-1-2):
● Jakub Kraska 3 (1-1-1): złoty 200 m grzb., srebrny 100 m grzb., brązowy 200 m zm.
● Patrycja Romanowska 1 (0-0-1): brązowy 50 m grzb.
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Gliwice 18-20 lipca 2014:
▪▪▪ 24-30 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Patrycja Rzońca 1 (0-0-1): brązowy 100 m dow.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich
Gorzów Wielkopolski 18-20 lipca 2014:
▪▪▪ (bez udziału)
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Drzonków 18-20 lipca 2014:
▪▪▪ 3 miejsce, 4 medale (4-0-0):
● Milena Karpisz 2 (2-0-0): złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Michalina Zbrojewska 2 (2-0-0): złoty 200 m klas., złoty 400 m zm.
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Kryspinów 26-27 lipca 2014:
▪▪▪ 6 miejsce, 3 medale (1-0-2):
● Anna Nita 1 (1-0-0): złoty 7500 m (17-18 lat)
● Justyna Burska 1 (0-0-1): brązowy 10000 m (14 lat i starsi)
● Justyna Burska 1 (0-0-1): brązowy 10000 m (19-23 lat)
SEZON 2014/2015
35 medali (18-10-7):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Świętokrzyski 18-21.12.2014:
- seniorzy:
▪▪▪ 9 miejsce, 7 medali (2-3-2):
● Justyna Burska 4 (2-2-0): złoty 800 m dow., złoty 1500 m dow., srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow.,
● Milena Karpisz 3 (0-1-2): srebrny 800 m dow. brązowy 200 m dow., brązowy 400 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 9-10 miejsce, 4 medale (2-2-0):
● Justyna Burska 4 (2-2-0): złoty 800 m dow., złoty 1500 m dow., srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow.,
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Olsztyn, 6-8.03.2015:
▪▪▪ (bez medali)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 6-8.03.2015:
▪▪▪ 26-27 miejsce, 3 medale (0-0-3):
Jakub Kraska 3 (0-0-3): brązowy 50 m grzb., brązowy 100 m grzb., brązowy 200 m grzb.
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Oświęcim, 13-15.03.2015:
▪▪▪ (bez medali)
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat)
Gliwice, 13-15.03.2015:
▪▪▪ 12 miejsce, 3 medale (1-2-0):
● Milena Karpisz 3 (1-2-0): złoty 800 m dow. srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow.
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Szczecin 28-31 maja 2015:
- seniorzy:
▪▪▪ 5 miejsce, 5 medali (4-0-1)
● Justyna Burska 4 (4-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow., złoty 1500 m dow.
● Milena Karpisz 1 (0-0-1): brązowy 800 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 3 miejsce, 4 medale (4-0-0)
● Justyna Burska 4 (4-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow., złoty 1500 m dow.
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn, 3-5 lipca 2015:
▪▪▪ (bez medali)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 10-12 lipca 2015:
▪▪▪ 11 miejsce, 4 medale (1-2-1):
● Jakub Kraska 4 (1-2-1): złoty 200 m grzb., srebrny 50 m grzb.,srebrny 100 m grzb., brązowy 200 m zm.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich
Dębica, 10-12 lipca 2015:
▪▪▪ (bez udziału)
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 17-19 lipca 2015:
▪▪▪ 7 miejsce, 3 medale (2-1-0):
● Milena Karpisz 3 (2-1-0): złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.; srebrny 200 m dow.
11/ III Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olsztyn 25-26 lipca 2015:
- open:
▪▪▪ 1 medal (1-0-0)
● Justyna Burska 1 (1-0-0): złoty 10000 m
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 1 medal (1-0-0)
● Justyna Burska 1 (1-0-0): złoty 10000 m
SEZON 2015/2016
14 medali (4-3-7):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Lublin 17-20.12.2015:
- seniorzy:
▪▪▪ 13-15 miejsce, 2 medale (1-0-1):
● Milena Karpisz 2 (1-0-1): złoty 800 m dow. brązowy 400 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez medali)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Olsztyn, 4-6.03.2016:
▪▪▪ (bez medali)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Gorzów Wielkopolski, 4-6.03.2016:
▪▪▪ (bez medali)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice, 11-13.03.2016:
▪▪▪ 13 miejsce, 3 medale (1-1-1):
● Jakub Kraska 2 (1-1-0): złoty 100 m dow., srebrny 400 m dow.
● Patrycja Romanowska 1 (0-0-1): brązowy 100 m grzb.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat)
Lublin, 11-13.03.2016:
▪▪▪ (bez medali)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Szczecin 27-30 maja 2016
- seniorzy:
▪▪▪ 26-32 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Milena Karpisz 1 (0-0-1): brązowy 800 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 20 miejsce, 3 medale (0-0-3):
● Milena Karpisz 3 (0-0-3): brązowy 400 m dow., brązowy 800 m dow. , brązowy 1500 m dow.
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn, 8-10 lipca 2016
▪▪▪ 30-34 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Tatiana Dąbrowska 1 (0-0-1): brązowy 200 m mot.
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Lublin, 15-17 lipca 2016
▪▪▪ (bez udziału)
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 15-17 lipca 2016
▪▪▪ 8 miejsce, 4 medale (2-2-0):
● Jakub Kraska 4 (2-2-0): złoty 50 m dow. , złoty 100 m dow. , srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow.
10/ XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Opole, 19-21 lipca 2016
▪▪▪ (bez medali)
11/ IV Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olsztyn, 23-24 lipca 2016.
▪▪▪ (bez udziału)
SEZON 2016/2017
14 medali (0-8-6):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Olsztyn 15-18.12.2016:
- seniorzy:
▪▪▪ 27-28 miejsce, 2 medale (0-0-2):
● Milena Karpisz 2 (0-0-2): brązowy 400 m dow. brązowy 800 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 16 miejsce, 2 medale (0-2-0):
● Milena Karpisz 2 (0-2-0): srebrny 400 m dow. srebrny 800 m dow.
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Lublin, 3-5.03.2017:
▪▪▪ (bez medali)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 3-5.03.2017:
▪▪▪ (bez medali)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice, 10-12.03.2017:
▪▪▪ (bez medali)
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat)
Gorzów Wielkopolski, 10-12.03.2017:
▪▪▪ 13-15 miejsce, 3 medale (0-2-1):
● Jakub Kraska 3 (0-2-1): srebrny 100 m dow., srebrny 400 m dow. , brązowy 50 m dow.
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Lublin 18-21 maja 2017:
- seniorzy:
▪▪▪ 24-26 miejsce, 2 medale (0-0-2):
● Milena Karpisz 2 (0-0-1): brązowy 400 m dow., brązowy 800 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 20 miejsce, 2 medale (0-2-0):
● Milena Karpisz 2 (0-2-0): srebrny 400 m dow., srebrny 800 m dow.
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn 7-9.07.2017:
▪▪▪ (bez medali)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Lublin 14-16.07.2017:
▪▪▪ 23-26 miejsce, 1 medal (0-1-0):
● Maria Patora 1 (0-1-0): srebrny 50 m dow.,
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Opole 14-16.07.2017:
▪▪▪ (bez medali)
10/ XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Warszawa 19-21.07.2017:
▪▪▪ 18-19 miejsce, 2 medale (0-1-1):
● Jakub Kraska 2 (0-1-1): srebrny 200 m dow., brązowy 100 m dow.
11/ V Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olsztyn 26-27 lipca 2017:
▪▪▪ (bez udziału)
SEZON 2017/2018
3 medale (1-2-0):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców,
Olsztyn (19-22.12.2017):
♦ seniorzy:
▪▪▪ (bez medali)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
NIE ODBYŁY SIĘ
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
NIE ODBYŁY SIĘ
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
NIE ODBYŁY SIĘ
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat),
NIE ODBYŁY SIĘ
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców,
Łódź (24-27 maja 2018):
♦ seniorzy:
▪▪▪ (bez medali)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)

7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn (29.06-1.07.2018):
▪▪▪ (bez medali)

8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim (13-15.07.2018):
▪▪▪ 9-10 miejsce, 3 medale (1-2-0):
● Bartosz Skóra 2 (1-1-0): złoty 100 m klas., srebrny 200 m klas.
● Dawid Romanowski 1 (0-1-0): srebrny 50 m dow.

9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski (13-15.07.2018):
▪▪▪ (bez medali)
10/ XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Gliwice (20-22.07.2018):
▪▪▪ (bez udziału)
11/ V Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olsztyn (9 czerwca 2018):
▪▪▪ (bez udziału)
12/ Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Gniewino (28-29.07.2018):
▪▪▪ (bez udziału)
SEZON 2018/2019:
7 medali (1-1-5):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów 17-18 lat*
Lublin, 18-22.12.2018:
♦ seniorzy:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ Juniorzy 17-18 lat:
(patrz lp. 5)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Olsztyn, 14-16.12.2018:
▪▪▪ (bez medali)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 14-16.12.2018:
▪▪▪ 24-25 miejsce, 2 medale (0-0-2):
● Dawid Romanowski 2 (0-0-2): brązowy 50 m dow., brązowy 100 m dow.;
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gorzów, 14-16.12.2018:
▪▪▪ (bez medali)

5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów 17-18 lat*
Lublin, 18-22.12.2018:
♦ Juniorzy 17-18 lat:
▪▪▪ (bez udziału)

6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców,
Olsztyn (15-19 maja 2019):
♦ seniorzy (open):
▪▪▪ (bez medali)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)

7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn (5-7.07.2019):
▪▪▪ (bez medali)

8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim (5-7.07.2019):
▪▪▪ (bez medali)

9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Lublin (10-12.07.2019):
▪▪▪ 13 miejsce, 5 medali (1-1-3):
● Dawid Romanowski 2 (0-0-2): brązowy 50 m dow., brązowy 100 m dow.;
● Bartosz Skóra 3 (1-1-1): złoty 50 m klas., srebrny 200 m klas., brązowy 100 m klas.;

10/ XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Drzonków (18-21.07.2019):
▪▪▪ (bez udziału)

11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
− nie odbyły się w 2019

12/ Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
− nie odbyły się w 2019

 

w tym:
▪▪▪ wody otwarte:

6 medali (4+0+2):

SEZON 2012/2013:
▪▪▪ 1 medal (1-0-0)
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych Kryspinów 3 sierpnia 2013:
▪▪▪ 5-8 miejsce, 1 medal (1-0-0)
● Anna Nita (14-16 lat) 1 (1-0-0): złoty 5000 m

SEZON 2013/2014
▪▪▪ 3 medale (1-0-2):
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Kryspinów 26-27 lipca 2014:
▪▪▪ 6 miejsce, 3 medale (1-0-2):
● Anna Nita 1 (1-0-0): złoty 7500 m (17-18 lat)
● Justyna Burska 1 (0-0-1): brązowy 10000 m (14 lat i starsi)
● Justyna Burska 1 (0-0-1): brązowy 10000 m (19-23 lat)
SEZON 2014/2015
▪▪▪ 2 medale (2-0-0):
11/ III Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olsztyn 25-26 lipca 2015:
- open:
▪▪▪ 1 medal (1-0-0)
● Justyna Burska 1 (1-0-0): złoty 10000 m
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 1 medal (1-0-0)
● Justyna Burska 1 (1-0-0): złoty 10000 m
 

Opracowanie: Bernard Cichosz
Źródła: megatiming.pl/ oraz 43bis.media.pl/

Pozostałe informacje

 
2019-09-01
Maciej Łuczak kandydatem PiS do Senatu w okr. nr 26

Maciej Łuczak kandydatem PiS do Senatu w okr. nr 26

Wybory do parlamentu RP. Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło listy kandydatów do Senatu.

PRZYPOMINAMY:

■ Maciej Łuczak kandydatem PiS do Senatu w okr. nr 26.
W wyborach do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w okręgu wyborczym nr 26 obejmującym obszar powiatów łaskiego, pabianickiego i zgierskiego (województwo łódzkie) kandydatem PiS jest Maciej Łuczak, senator RP w kończącej się kadencji. W każdym okręgu wybierany jest 1 senator.

 
2019-09-01
Lista PiS w okr. nr 11 (Sieradz)

Lista PiS w okr. nr 11 (Sieradz)

Wybory do parlamentu RP. Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło listy kandydatów do Sejmu.
 
2019-08-31
Atrakcje turystyczno-muzyczne

Atrakcje turystyczno-muzyczne

Projekt Budżetu Obywatelskiego 2019 „WIELKI ŚWIAT ZAWITAŁ DO MAŁEJ BIBLIOTEKI”
 
2019-08-31
Pierwsze zwycięstwo KKS

Pierwsze zwycięstwo KKS

PIŁKA NOŻNA Klasa A (grupa Łódź I)

Kolejka 2: 31 sierpnia 2019 (sobota)
■ KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki – Husaria Rzgów 5:0
W sobotę 31 sierpnia 2019 w rozgrywkach klasy A KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki, u siebie wygrał z Husarią Rzgów 5:0. Druga kolejka przyniosła konstantynowianom pierwsze zwycięstwo w sezonie. Wysoka wygrana cieszy zwłaszcza, że nastąpiła po zdecydowanej porażce (bez zdobytego gola) w pierwszej kolejce.
BC

 
2019-08-31
Drugie zwycięstwo KAS-y

Drugie zwycięstwo KAS-y

PIŁKA NOŻNA Klasa A (grupa Łódź I)

Kolejka 2: 31 sierpnia 2019 (sobota)
■ Jutrzenka Bychlew – KAS Konstantynów Łódzki 1:2
W sobotę 31 sierpnia 2019 w rozgrywkach klasy A Konstantynowska Akademia Sportu, na wyjeździe wygrała z Jutrzenką Bychlew 2:1.
Druga kolejka przyniosła konstantynowianom drugie zwycięstwo w sezonie. KAS wygrała teraz minimalnie, ale najważniejsze, że ma już 6 punktów na koncie.

BC

 
2019-08-31
Kwiaty przy pomniku

Kwiaty przy pomniku

Dzień Solidarności i Wolności oraz 189 rocznica nadania praw miejskich Konstantynowowi Łódzkiemu
 
2019-08-31
Msze św. znów o 17.30

Msze św. znów o 17.30

Kościół parafialny Świętego Józefa Robotnika (ul. Jana Pawła II 39)

Od pierwszej wrześniowej niedzieli (1.09) w kościele parafialnym Świętego Józefa Robotnika (ul. Jana Pawła II 39) zostaje przywrócony przedwakacyjny porządek wieczornych Mszy św. w niedziele i święta. Wieczorne Msze św. (w niedziele, święta i dni powszednie) będą sprawowane o godz. 17.30.
Rys. Grzegorz Szafulera

 
2019-08-31
Powakacyjnie w UM, ale 3.09 inaczej

Powakacyjnie w UM, ale 3.09 inaczej

 Urząd Miejski w Konstantynowie Łódzkim, po wakacjach, zmienia godziny pracy. Od 2 września Urząd Miejski będzie czynny: poniedziałek, środa, czwartek 8.00 do 16.00, wtorek 9.00 do 17.00, piątek 7.00 do 15.00.
Kasa urzędu: poniedziałek, środa, czwartek 8.00 - 14.00, wtorek 9.00 - 17.00, piątek 7.00 - 13.00. Jednak we wtorek 3 września kasa UM będzie czynna w godzinach 14:00-17:00.

 
2019-08-30
„Wiadomości - 43bis" nr 723/724

„Wiadomości - 43bis" nr 723/724

Pismo lokalne – ukazuje się od 13 grudnia 1989 roku

Ukazał się i od godzin popołudniowych w czwartek 29 sierpnia 2019 jest dostępny w sprzedaży (cena 1 zł) nr 723/724 konstantynowskich „WIADOMOŚCI – 43bis”. Pismo ma 32 strony. W magazynie, jak zwykle, jako wkładki inne pisma:
EKSPRES 43bis nr 270,
EX LIBRIS 43bis nr 285,
SUPLEMENT 43bis nr 271,
BIULETYN 43bis nr 207.
Wersja elektroniczna czasopisma (w kolorze) wkrótce znajdzie się w prawej szpalcie naszego portalu. Numery archiwalne umieszczane są w zakładce Prasa.
Następny numer 725/726 „Wiadomości – 43bis” powinien ukazać się w czwartek 26 września 2019 roku.

 
2019-08-30
Dzień Solidarności i Wolności

Dzień Solidarności i Wolności

31 sierpnia

31 sierpnia trzydziesta dziewiąta rocznica utworzenia NSZZ „Solidarność” i 189 rocznica nadania praw miejskich Konstantynowowi Łódzkiemu. Tego dnia przypada święto państwowe Dzień Solidarności i Wolności.

 
2019-08-29
Wielkie otwarcie

Wielkie otwarcie

30 sierpnia 2019 (piątek) 9:00 filia firmy NOWIMED SKLEPY MEDYCZNE w Konstantynowie Łódzkim, ul. Sucharskiego 1/3
 
2019-08-29
Beata i Krzysztof Wielkopolanowie zasłużeni

Beata i Krzysztof Wielkopolanowie zasłużeni

Nadano tytuł Zasłużony dla Miasta Konstantynowa Łódzkiego
 
2019-08-29
Ks. Marian Bańbuła zasłużony

Ks. Marian Bańbuła zasłużony

Nadano tytuł Zasłużony dla Miasta Konstantynowa Łódzkiego
 
2019-08-29
Dzień Strażnika Miejskiego

Dzień Strażnika Miejskiego

29 sierpnia Dzień Straży Gminnej
 
2019-08-29
Muzyczny Środek Europy

Muzyczny Środek Europy

Koncert finałowy: park przy pl. Wolności w Konstantynowie Łódzkim, 31 sierpnia 2019 (sobota) 18:00
 
2019-08-28
Biblioteka z bajką czeka

Biblioteka z bajką czeka

Ostatnie wakacyjne spotkanie w konstantynowskiej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży
 
2019-08-28
KKS odpadł z PP

KKS odpadł z PP

PIŁKA NOŻNA Puchar Polski 2019/2020, grupa: Łódzki ZPN - Łódź

■ Puchar Polski I runda 28 sierpnia 2019 (środa)
KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki - GKS Ksawerów 1:4
W rozgrywkach Pucharu Polski KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki – po przejściu rundy wstępnej (3:0 wo, Viking Łódź wycofał się) – w środę 28 sierpnia w I rundzie przegrał u siebie 1:4 z GKS Ksawerów i odpadł z dalszych gier.
BC

 
2019-08-28
W czwartek po południu

W czwartek po południu

Polecamy nowy numer konstantynowskiego miesięcznika.
 
2019-08-27
Zwycięstwo KAS-y w Pucharze Polski

Zwycięstwo KAS-y w Pucharze Polski

PIŁKA NOŻNA Puchar Polski 2019/2020, grupa: Łódzki ZPN - Łódź

■ Puchar Polski I runda 27 sierpnia 2019 (wtorek)
KAS Konstantynów Łódzki - Orzeł Kazimierz 5:3 (po dogrywce, 3:3 w czasie regulaminowym)
W rozgrywkach Pucharu Polski Konstantynowska Akademia Sportu – po zwycięstwie w rundzie wstępnej (4:0 z Sokołem Lutomiersk na wyjeździe, 2 .04.2019) – we wtorek 27 sierpnia w I rundzie pokonała u siebie po dogrywce 5:3 Orła Kazimierz (w czasie regulaminowym było 3:3).
BC

 
2019-08-26
ZAJĘCIA OTWARTE ANGIELSKI I HISZPAŃSKI DLA DZIECI

ZAJĘCIA OTWARTE
ANGIELSKI I HISZPAŃSKI DLA DZIECI

Szkoła Języka Angielskiego BIG BEN

Szkoła Języka Angielskiego BIG BEN zaprasza rodziców i dzieci na ZAJĘCIA OTWARTE 2018, które odbędą się:
— JĘZYK ANGIELSKI:
6 września (piątek) godz. 17.00 przedszkolaki / 18.00 kl. I-III,
11 września (środa) godz. 17.00 przedszkolaki / 18.00 kl. I-III,
— JĘZYK HISZPAŃSKI:
12 września (czwartek) godz. 17.00 przedszkolaki / 18.00 kl. I-III,
14 września (sobota) godz. 11.00 przedszkolaki / 12.00 kl. I-III,
Potwierdzenie udziału pod tel. 662 063 226 lub pocztą elektroniczną:

kontakt@bigbenschool.edu.pl
Z NAMI ZACZNIESZ MÓWIĆ!
■ Małe grupy (do 8 osób)
■ Metody komunikatywne
■ Już od 4 roku życia.
SZKOŁA ORGANIZUJE RÓWNIEŻ ZAJĘCIA NA TERENIE SZKOŁY DZIECKA.
ADRES: ul. Jana Pawła II 17 (piętro I), Konstantynów Łódzki

 
2019-08-25
Mistrzowski Mozart, cenne zabytki i opoczyński folklor

Mistrzowski Mozart, cenne zabytki i opoczyński folklor

WIELKI ŚWIAT W MAŁEJ BIBLIOTECE
 
2019-08-25
Na Włókniarza wystarczyła Iskra

Na Włókniarza wystarczyła Iskra

PIŁKA NOŻNA Klasa A (grupa Łódź I)

■ Kolejka 1: 25 sierpnia 2019 (niedziela)
Iskra Dobroń – Włókniarz Konstantynów Łódzki 3:0
W niedzielę 25 sierpnia 2019 w rozgrywkach klasy A KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki, na wyjeździe przegrał z Iskrą Dobroń 0:3.
BC

 
2019-08-24
Nowy OUTLET

Nowy OUTLET

OGŁOSZENIE

Zapraszamy do nowo otwartego sklepu OUTLET w Konstantynowie Łódzkim, ul. Jana Pawła II nr 27 (Wszystko dla Ciebie i dla Domu) od poniedziałku do piątku 10.00-17.00 i sobota 9.30-14.00.
 

 
2019-08-22
KAS zaczyna zwycięstwem. Piotr Stelmasiak zdobył wszystkie 5 bramek!

KAS zaczyna zwycięstwem. Piotr Stelmasiak zdobył wszystkie 5 bramek!

PIŁKA NOŻNA Klasa A (grupa Łódź I)

■ Kolejka 1: 22 sierpnia 2019 (czwartek)
KAS Konstantynów Łódzki – LKS Orzeł Piątkowisko 5:2
W czwartek 22 sierpnia 2019 w rozgrywkach klasy A Konstantynowska Akademia Sportu, u siebie wygrała z Orłem Piątkowisko 5:2. Wszystkie bramki zdobył Piotr Stelmasiak.
BC

 
2019-08-21
Wakacyjne zabawy w bibliotece

Wakacyjne zabawy w bibliotece

Przez całe wakacje w konstantynowskiej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży spotykają się najmłodsi konstantynowianie. W towarzystwie rodziców i dziadków, wesoło bawią się, czytają i wypożyczają książki.
Na zdj. zabawy w dn. 21 sierpnia 2019.
<Aktualizacja: 2019-09-13>
 

 
 
  • najnowsze Wiadomości 43bis
  • TAXI
  • https://pl-pl.facebook.com/Magdalena-Korzekwa-Kaliszuk-1051043068243338/
  • LOdD TRWA REKRUTACJA do I LO dla Dorosłych
  • IPN
  • Katalogi IPN Katalogi IPN
  • Inwentarz archiwalny IPN Inwentarz archiwalny IPN
  •  RIZ64
  • Przemysław Gintrowski Jeszcze dzień Jeszcze dzień
  • Kalendarz