• NekrologAS Kondolencje dla Grzegorza Sasko
  • KROS
  • SIP
  • przegladsportowy
  • PAPsamorząd
  • wpolityce.pl
  • Radio Maryja 30 lat na antenie
  • ERA
  • https://OPTYKOKULISTA ul. Sucharskiego 2 ===Sponsor KAS-y===
  • https://Millennium Trwa REKRUTACJA do LOdD
  • Baszyński
  • https://SPONSOR PREMIUM Sponsor KAS-y
  • MPK Łódź
  • https://KOMUNIKACJAPabianice BUS 3 LINIA ES-KA-ES: Konstantynów Łódzki - Pabianice
  • https://KOMUNIKACJAPabianice BUS LINIA Szadek - Łódź
  • https://PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE
  • https://NIEDZIELA
  • https://40 lat Solidarności
  • https://KOMUNIKACJA Rozkłady jazdy od 25 kwietnia 2021
  • https://PiS Konstantynów Łódzki
  • HLI POLSKA
  • fines
  • Polskie Radio24
  • Prawo dla samorządu
  • portalsamorzadowy
  • WSPOLNOTA
  • BO 2018 III edycja, 2018
  • WSPÓLNOTA RANKING GMIN
  • TV Trwam
  • Do Rzeczy
  • wSieci
  • gazetaprawna.pl
  • Rzeczpospolita
  • Igrzyska Olimpijskie PKOl
  • Dołącz do nas na Facebooku Bernard Cichosz, red. nacz. "43bis"
  • X Bieg Wdzięczności ZDJĘCIA
  • PRO-LIFE
  • www.pzps.pl/
  • http://siatka.org/kategoria/aktualnosci/
  • Rodzina500+
  • chrzest966.pl
  • Telewizyjny Kurier GCI
  • OBLICZA MANIPULACJI
  • Radio Warszawa
  • GRUDZIEŃ 1970 Przemówienie PREZYDENTA Andrzeja Dudy o świcie w Gdyni-Stocznia wejdzie do historii Polski. Każdy patriota powinien go wysłuchać! (Krzysztof Wyszkowski)
  • Klub im. Romana Dmowskiego
  • CitizenGO to społeczność aktywnych obywateli
  • https://Big Ben NIEPLANOWANE
  • niezalezna.pl/
  • http://www.wsieci.pl/
  • Radio Łódź
  • http://www.naszdziennik.pl/
  • Dziennik Łódzki
  • https://Express Ilustrowany
  • KŻ Orzeł
  • www.ordoiuris.pl/
  • www.ordoiuris.pl/
  • IPN
  • SJP Doroszewskiego
  • LIRYKA, LIRYKA… Słowa i muzyka LIRYKA, LIRYKA...
    Słowa i muzyka
  • STOP ABORCJI
  • Szczególna misja europosła Ks. prof. Czesław S. Bartnik Szczególna misja europosła
  • Nie Szkodzić
  • Rodzinny Konstantynów Łódzki
  • Wydawnictwo Bernard Cichosz
  • http://patriotyczna.lodz.pl/
  • Rodzina ma Gďż˝os
  • LO oferta
  • LO oferta
  • LO oferta
  • http://patriotyczna.listastron.pl/
  • http://www.oneofus.eu/pl/
  • JEDYNKI gazet
  • Get Adobe Flash player
  • Mała Ojczyzna
  • PKS
  • KMST
  • PORT LOTNICZY ŁÓDŹ
  • LIVETIMING
  • Gazeta Polska Codziennie
Wiadomości
2021-10-06
Medale Piątki w historii klubu

Medale Piątki w historii klubu

PŁYWANIE Mistrzostwa Polski. Podsumowanie osiągnięć UKS Piątka Konstantynów Łódzki (stan na dzień 2021-10-01) cz. 5

CZĘŚĆ PIĄTA BILANSU OSIĄGNIĘĆ
■ 221 (75+71+75) medalii
w tym:
– na basenie: 215 medali (71-71-73),
– na wodach otwartych: 6 (4+0+2).

   Prezentujemy piątą część bilansu osiągnięć UKS Piątka Konstantynów Łódzki na mistrzostwach Polski (po sezonie 2020/2021, stan na 2021-10.01). Konstantynowski klub ma teraz na koncie (zdobyte w sezonach 2008/2009-2020/2021), łącznie na basenie i na wodach otwartych, 221 (75-71-75) medali mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych.
■ Pływacy UKS Piątka, w historii klubu (stan na 2021-10.01) we wszystkich kategoriach wiekowych, zdobyli:
221 (75+71+75) medali mistrzostw Polski
w tym:
– na basenie: 215 medali (71-71-73) medali MP,
– na wodach otwartych: 6 (4+0+2) medali MP.
Liczba medali mistrzostw Polski w poszczególnych sezonach:
■ SEZON 2008/2009: 4 medale (0-0-4)
■ SEZON 2009/2010: 12 medali (1-2-9):
■ SEZON 2010/2011: 26 medali (7-10-9)
■ SEZON 2011/2012: 33 medale (15-8-10)
■ SEZON 2012/2013: 33 medale (14-12-7)
■ SEZON 2013/2014: 30 medali (11-9-10)
■ SEZON 2014/2015: 35 medali (18-10-7)
■ SEZON 2015/2016: 14 medali (4-3-7)
■ SEZON 2016/2017: 14 medali (0-8-6)
■ SEZON 2017/2018: 3 medale (1-2-0)
■ SEZON 2018/2019: 7 medali (1-1-5)
■ SEZON 2019/2020: 3 medale (0-3-0)
■ SEZON 2020/2021: 7 medali (3-3-1)
■ ■ ■ RAZEM 221 medali (75-71-75)

w tym:
– na basenie:: 215 medali (71-71-73)
■ SEZON 2008/2009: 4 medale (0-0-4)
■ SEZON 2009/2010: 12 medali (1-2-9):
■ SEZON 2010/2011: 26 medali (7-10-9)
■ SEZON 2011/2012: 33 medale (15-8-10)
■ SEZON 2012/2013: 32 medale (13-12-7)
■ SEZON 2013/2014: 27 medali (10-9-8)
■ SEZON 2014/2015: 33 medali (16-10-7)
■ SEZON 2015/2016: 14 medali (4-3-7)
■ SEZON 2016/2017: 14 medali (0-8-6)
■ SEZON 2017/2018: 3 medale (1-2-0)
■ SEZON 2018/2019: 7 medali (1-1-5)
■ SEZON 2019/2020: 3 medale (0-3-0)
■ SEZON 2020/2021: 7 medali (3-3-1)

– na wodach otwartych:: 6 medali (4+0+2):
■ SEZON 2012/2013:
▪▪▪ 1 medal (1-0-0)
■ SEZON 2013/2014:
▪▪▪ 3 medale (1-0-2)
■ SEZON 2014/2015:
▪▪▪ 2 medale (2-0-0)

Wszystkie medale pływaków Piątki w historii klubu:
SEZONY 2008/2009-2020/2021:
221 medali (75+71+75)

SEZON 2008/2009
4 medale (0-0-4):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Gorzów Wielkopolski 27-30 listopada 2008
- seniorzy:
▪▪▪ (bez udziału)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Gorzów Wielkopolski 16-18 stycznia 2009
▪▪▪ (bez udziału)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Nowa Ruda 23-25 stycznia 2009
▪▪▪ 22-27 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Dawid Szwedzki 1 (0-0-1): brązowy 400 m zm.
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Władysławowo 30 stycznia - 1 lutego 2009
▪▪▪ 28-33 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Anna Dawidowicz 1 (0-0-1): brązowy 100 m grzb.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski 16-18 stycznia 2009:
▪▪▪ (bez udziału)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Świętokrzyski 21-24 maja 2009
- seniorzy:
▪▪▪ (bez medalu)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Dębica 3-5 lipca 2009
▪▪▪ (bez medali)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15-letnich
Oświęcim 26-28 czerwca 2009:
▪▪▪ 23-27 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Dawid Szwedzki 1 (0-0-1): brązowy 400 m zm.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Dębica 26-28 czerwca 2009
▪▪▪ (bez medalu)
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Oświęcim 17-19 lipca 2009
▪▪▪ (bez udziału)
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych
- nie rozgrywano
Ponadto nierozgrywane w latach późniejszych:
Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 13-letnich
Gorzów Wlk. (3-5 lipca 2009):
▪▪▪ 21-27 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Gabriela Bakies 1 (0-0-1): brązowy 100 m mot.
SEZON 2009/2010
12 medali (1-2-9):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Gorzów Wielkopolski 26-29 listopada 2009
- seniorzy:
▪▪▪ (bez udziału)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Zamość 15-17 stycznia 2010
▪▪▪ 21 miejsce, 3 medale (0-0-3):
● Gabriela Bakies 2 (0-0-2): brązowy 100 m mot., brązowy 200 m zm.
● Michalina Zbrojewska 1 (0-0-1): brązowy 200 m klas.
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Katowice 22-24 stycznia 2010
▪▪▪ 26 miejsce, 2 medale (0-0-2):
● Justyna Burska 2 (0-0-2): brązowy 200 m dow., brązowy 800 m dow.
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Puławy 29-31 stycznia 2010
▪▪▪ 28-35 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Dawid Szwedzki 1 (0-0-1): brązowy 400 m zm.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Gorzów Wielkopolski 29-31 stycznia 2010
▪▪▪ (bez udziału)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Gliwice 3-6 czerwca 2010
- seniorzy:
▪▪▪ (bez udziału)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Dębica 2-4 lipca 2010
▪▪▪ 12 miejsce, 4 medale (1-1-2):
● Gabriela Bakies 3 (1-0-2): złoty 200 m mot., brązowy 100 m mot., brązowy 400 m zm.
● Michalina Zbrojewska 1 (0-1-0): srebrny 200 m klas.
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim 9-11 lipca 2010
▪▪▪ 21-25 miejsce, 2 medale (0-1-1):
● Justyna Burska 2 (0-1-1): srebrny 400 m dow., brązowy 800 m dow.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gorzów Wielkopolski 9-11 lipca 2010
▪▪▪ (bez medalu)
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Drzonków 23-25 lipca 2010
▪▪▪ (bez medalu)
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych
- nie rozgrywano
SEZON 2010/2011
26 medali (7-10-9):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Szczecin 1-4 grudnia 2010
- seniorzy:
▪▪▪ (bez medali)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Gorzów Wielkopolski 11-13 marca 2011
▪▪▪ 4 miejsce, 6 medali (4-2-0):
● Milena Karpisz 3 (3-0-0): złoty 400 m zm., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Michał Pierzyński 3 (1-2-0): złoty 100 m klas., srebrny 200 m klas., srebrny 100 m zm.
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Ciechanów 11-13 marca 2011
▪▪▪ 17 miejsce, 3 medale (0-1-2):
● Gabriela Bakies 2 (0-1-1): srebrny 400 m zm., brązowy 100 m mot.
● Michalina Zbrojewska 1 (0-0-1): brązowy 200 m klas.
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice 18-20 marca 2011
▪▪▪ 21-22 miejsce, 3 medale (0-1-2):
● Justyna Burska 3 (0-1-2): srebrny 400 m dow., brązowy 200 m dow., brązowy 800 m dow.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Puławy 18-20 marca 2011
▪▪▪ (bez medali)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Świętokrzyski 19-22 maja 2011
- seniorzy:
▪▪▪ (bez medali)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Dębica 1-3 lipca 2011
▪▪▪ 4 miejsce, 6 medali (3-2-1):
● Milena Karpisz 3 (3-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Michał Pierzyński 2 (0-1-1): srebrny 100 m klas., brązowy 50 m klas.
● Anna Nita 1 (0-1-0): srebrny 800 m dow.
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim 15-17 lipca 2011
▪▪▪ 16 miejsce, 4 medale (0-2-2):
● Michalina Zbrojewska 2 (0-2-0): srebrny 200 m klas., srebrny 400 m zm.
● Gabriela Bakies 2 (0-0-2): brązowy 200 m mot., brązowy 400 m zm.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski 15-17 lipca 2011
▪▪▪ 19 miejsce, 3 medale (0-2-1):
● Justyna Burska 3 (0-2-1): srebrny 400 m dow., srebrny 800 m dow., brązowy 200 m dow.
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Warszawa 22-24 lipca 2011
▪▪▪ 25 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Dawid Szwedzki 1 (0-0-1): brązowy 200 m klas.
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych
- nie rozgrywano
SEZON 2011/2012
33 medale (15-8-10):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Poznań 15-18 grudnia 2011
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn 9-11 marca 2012
▪▪▪ (bez udziału)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Gorzów Wielkopolski 9-11 marca 2012
▪▪▪ 5 miejsce, 6 medali (3-2-1):
● Milena Karpisz 4 (3-1-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow., srebrny 200 m zm.
● Anna Nita 1 (0-1-0): srebrny 800 m dow.
● Michał Pierzyński 1 (0-0-1): brązowy 200 m klas.
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Dębica 16-18 marca 2012
▪▪▪ 18-21 miejsce, 2 medale (0-1-1):
● Michalina Zbrojewska 1 (0-1-0): srebrny 200 m klas.
● Gabriela Bakies 1 (0-0-1): brązowy 400 m zm.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Suwałki 16-18 marca 2012
▪▪▪ 12 miejsce, 6 medali (1-2-3):
● Justyna Burska 3 (1-1-1): złoty 400 m dow. srebrny 200 m dow., brązowy 800 m dow.
● Dawid Szwedzki 3 (0-1-2): srebrny 400 m zm., brązowy 100 m klas., brązowy 200 m klas.
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Olsztyn 12-15 maja 2012
- seniorzy:
▪▪▪ 23 miejsce, 3 medale (0-0-3):
● Justyna Burska 2 (0-0-2): brązowy 800 m dow., brązowy 1500 m dow.
● Dawid Szwedzki 1 (0-0-1): brąz 400 m zm.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Szczecin 6-8 lipca 2012
▪▪▪ (bez udziału)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Dębica 13-15 lipca 2012
▪▪▪ 1 miejsce, 8 medali (6-1-1):
● Milena Karpisz 3 (3-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Michał Pierzyński 4 (3-1-0): złoty 50 m klas., złoty 100 m klas., złoty 200 m klas., srebrny 200 m zm.
● Anna Nita 1 (0-0-1): brązowy 800 m dow.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice 13-15 lipca 2012
▪▪▪ 14 miejsce, 2 medale (1-0-1):
● Michalina Zbrojewska 2 (1-0-1): złoty 200 m klas., brązowy 100 m klas.
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Oświęcim 18-20 lipca 2012
▪▪▪ 5 miejsce, 6 medali (4-2-0):
● Justyna Burska 3 (2-1-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., srebrny 800 m dow.
● Dawid Szwedzki 3 (2-1-0): złoty 100 m klas., złoty 200 m klas., srebrny 400 m zm.
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych
- nie rozgrywano
SEZON 2012/2013
33 medale (14-12-7):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Świętokrzyski 19-22 grudnia 2012
- seniorzy:
▪▪▪ 16 miejsce, 4 medale (0-4-0):
● Justyna Burska 4 (0-4-0): srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow., srebrny 800 m dow., srebrny 1500 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn 1-3 marca 2013
▪▪▪ (bez medali)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Dębica 1-3 marca 2013
▪▪▪ (bez udziału)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice 8-10 marca 2013
▪▪▪ 7 miejsce, 5 medali (3-1-1):
● Milena Karpisz 4 (3-1-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow., srebrny 100 m dow.
● Anna Nita 1 (0-0-1): brązowy 800 m dow.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Kraków 8-10 marca 2013
▪▪▪ 13 miejsce, 6 medali (1-3-2):
● Justyna Burska 3 (0-3-0): srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow., srebrny 800 m dow.
● Michalina Zbrojewska 2 (1-0-1): złoty 200 m klas., brązowy 400 m zm.
●●●● sztafeta 1 (0-0-1):
(●Gabriela Bakies ●Marta Gruszczyńska ●Michalina Zbrojewska ●Justyna Burska) - brązowy 4 x 100 m zm.
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Olsztyn 13-16 czerwca 2013
- seniorzy:
▪▪▪ 4 miejsce, 6 medali (4-1-1):
● Justyna Burska 4 (4-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow., złoty 1500 m dow.
● Dawid Szwedzki 1 (0-1-0): srebrny 400 m zm.
● Milena Karpisz 1 (0-0-1): brązowy 800 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ ?? miejsce, 1 medal (0-1-0):
● Dawid Szwedzki 1 (0-1-0): srebrny 400 m zm.
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Gorzów Wlkp. 5-7 lipca 2013
▪▪▪ (bez medali)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim 19-21 lipca 2013
▪▪▪ (bez udziału)
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Dębica 22-24 lipca 2013
▪ 7 miejsce, 5 medali (2-1-2):
● Milena Karpisz 2 (2-0-0): złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Anna Nita 3 (0-1-2): srebrny 800 m dow., brązowy 200 m dow., brązowy 400 m dow.
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Drzonków 19-21 lipca 2013
▪▪▪ 4 miejsce, 5 medali (3-1-1):
● Justyna Burska 3 (3-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Michalina Zbrojewska 2 (0-1-1): srebrny 200 m klas., brązowy 400 m zm.
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych Kryspinów 3 sierpnia 2013
▪▪▪ 5-8 miejsce, 1 medal (1-0-0):
● Anna Nita (14-16 lat) 1 (1-0-0): złoty 5000 m
SEZON 2013/2014
30 medali (11-9-10):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Świętokrzyski 19-22.12.2013:
- seniorzy:
▪▪▪ 15 miejsce, 3 medale (0-2-1):
● Milena Karpisz 1 (0-1-0): srebrny 400 m dow.
● Dawid Szwedzki 1 (0-1-0): srebrny 400 m zm.,
● Michalina Zbrojewska 1 (0-0-1): brązowy 200 m klas.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 12-14 miejsce, 2 medale (0-1-1):
● Dawid Szwedzki 2 (0-1-1): srebrny 400 m zm., brązowy 200 m klas.
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn 7-9.03.2014:
▪▪▪ 11 miejsce, 3 medale (2-1-0):
● Patrycja Romanowska 3 (2-1-0): złoty 50 m grzb., złoty 100 m grzb., srebrny 200 m grzb.
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Gliwice 7-9.03.2014:
▪▪▪ (bez medali)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich
Gorzów Wielkopolski 14-16.03.2014:
▪▪▪ (bez udziału)
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat)
Opole 14-16.03.2014:
▪▪▪ 4 miejsce, 7 medali (3-2-2):
● Milena Karpisz 3 (3-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.,
● Gabriela Bakies 1 (0-1-0): srebrny 200 m mot.
● Michalina Zbrojewska 2 (0-0-2): brązowy 200 m klas., brązowy 400 m zm.
●●●● sztafeta 1 (0-1-0):
(●Anna Nita ●Michalina Zbrojewska ●Gabriela Bakies ●Milena Karpisz) srebrny 4x100 m zm.
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Olsztyn 5-8.06.2014:
- seniorzy:
▪▪▪ 20-23 miejsce, 1 medal (0-1-0)
● Dawid Szwedzki 1 (0-1-0): srebrny 400 m zm.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 15 miejsce, 2 medale (0-1-1)
● Dawid Szwedzki 1 (0-1-0): srebrny 400 m zm.
● Justyna Burska 1 (0-0-1): brązowy 200 m dow.
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Dębica 4-6 lipca 2014:
▪▪▪ 13 miejsce, 4 medale (1-1-2):
● Jakub Kraska 3 (1-1-1): złoty 200 m grzb., srebrny 100 m grzb., brązowy 200 m zm.
● Patrycja Romanowska 1 (0-0-1): brązowy 50 m grzb.
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Gliwice 18-20 lipca 2014:
▪▪▪ 24-30 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Patrycja Rzońca 1 (0-0-1): brązowy 100 m dow.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich
Gorzów Wielkopolski 18-20 lipca 2014:
▪▪▪ (bez udziału)
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Drzonków 18-20 lipca 2014:
▪▪▪ 3 miejsce, 4 medale (4-0-0):
● Milena Karpisz 2 (2-0-0): złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Michalina Zbrojewska 2 (2-0-0): złoty 200 m klas., złoty 400 m zm.
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Kryspinów 26-27 lipca 2014:
▪▪▪ 6 miejsce, 3 medale (1-0-2):
● Anna Nita 1 (1-0-0): złoty 7500 m (17-18 lat)
● Justyna Burska 1 (0-0-1): brązowy 10000 m (14 lat i starsi)
● Justyna Burska 1 (0-0-1): brązowy 10000 m (19-23 lat)
SEZON 2014/2015
35 medali (18-10-7):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Świętokrzyski 18-21.12.2014:
- seniorzy:
▪▪▪ 9 miejsce, 7 medali (2-3-2):
● Justyna Burska 4 (2-2-0): złoty 800 m dow., złoty 1500 m dow., srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow.,
● Milena Karpisz 3 (0-1-2): srebrny 800 m dow. brązowy 200 m dow., brązowy 400 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 9-10 miejsce, 4 medale (2-2-0):
● Justyna Burska 4 (2-2-0): złoty 800 m dow., złoty 1500 m dow., srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow.,
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Olsztyn, 6-8.03.2015:
▪▪▪ (bez medali)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 6-8.03.2015:
▪▪▪ 26-27 miejsce, 3 medale (0-0-3):
Jakub Kraska 3 (0-0-3): brązowy 50 m grzb., brązowy 100 m grzb., brązowy 200 m grzb.
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Oświęcim, 13-15.03.2015:
▪▪▪ (bez medali)
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat)
Gliwice, 13-15.03.2015:
▪▪▪ 12 miejsce, 3 medale (1-2-0):
● Milena Karpisz 3 (1-2-0): złoty 800 m dow. srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow.
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Szczecin 28-31 maja 2015:
- seniorzy:
▪▪▪ 5 miejsce, 5 medali (4-0-1)
● Justyna Burska 4 (4-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow., złoty 1500 m dow.
● Milena Karpisz 1 (0-0-1): brązowy 800 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 3 miejsce, 4 medale (4-0-0)
● Justyna Burska 4 (4-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow., złoty 1500 m dow.
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn, 3-5 lipca 2015:
▪▪▪ (bez medali)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 10-12 lipca 2015:
▪▪▪ 11 miejsce, 4 medale (1-2-1):
● Jakub Kraska 4 (1-2-1): złoty 200 m grzb., srebrny 50 m grzb.,srebrny 100 m grzb., brązowy 200 m zm.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich
Dębica, 10-12 lipca 2015:
▪▪▪ (bez udziału)
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 17-19 lipca 2015:
▪▪▪ 7 miejsce, 3 medale (2-1-0):
● Milena Karpisz 3 (2-1-0): złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.; srebrny 200 m dow.
11/ III Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olsztyn 25-26 lipca 2015:
- open:
▪▪▪ 1 medal (1-0-0)
● Justyna Burska 1 (1-0-0): złoty 10000 m
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 1 medal (1-0-0)
● Justyna Burska 1 (1-0-0): złoty 10000 m
SEZON 2015/2016
14 medali (4-3-7):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Lublin 17-20.12.2015:
- seniorzy:
▪▪▪ 13-15 miejsce, 2 medale (1-0-1):
● Milena Karpisz 2 (1-0-1): złoty 800 m dow. brązowy 400 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez medali)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Olsztyn, 4-6.03.2016:
▪▪▪ (bez medali)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Gorzów Wielkopolski, 4-6.03.2016:
▪▪▪ (bez medali)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice, 11-13.03.2016:
▪▪▪ 13 miejsce, 3 medale (1-1-1):
● Jakub Kraska 2 (1-1-0): złoty 100 m dow., srebrny 400 m dow.
● Patrycja Romanowska 1 (0-0-1): brązowy 100 m grzb.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat)
Lublin, 11-13.03.2016:
▪▪▪ (bez medali)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Szczecin 27-30 maja 2016
- seniorzy:
▪▪▪ 26-32 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Milena Karpisz 1 (0-0-1): brązowy 800 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 20 miejsce, 3 medale (0-0-3):
● Milena Karpisz 3 (0-0-3): brązowy 400 m dow., brązowy 800 m dow. , brązowy 1500 m dow.
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn, 8-10 lipca 2016
▪▪▪ 30-34 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Tatiana Dąbrowska 1 (0-0-1): brązowy 200 m mot.
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Lublin, 15-17 lipca 2016
▪▪▪ (bez udziału)
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 15-17 lipca 2016
▪▪▪ 8 miejsce, 4 medale (2-2-0):
● Jakub Kraska 4 (2-2-0): złoty 50 m dow. , złoty 100 m dow. , srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow.
10/ XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Opole, 19-21 lipca 2016
▪▪▪ (bez medali)
11/ IV Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olsztyn, 23-24 lipca 2016.
▪▪▪ (bez udziału)
SEZON 2016/2017
14 medali (0-8-6):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Olsztyn 15-18.12.2016:
- seniorzy:
▪▪▪ 27-28 miejsce, 2 medale (0-0-2):
● Milena Karpisz 2 (0-0-2): brązowy 400 m dow. brązowy 800 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 16 miejsce, 2 medale (0-2-0):
● Milena Karpisz 2 (0-2-0): srebrny 400 m dow. srebrny 800 m dow.
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Lublin, 3-5.03.2017:
▪▪▪ (bez medali)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 3-5.03.2017:
▪▪▪ (bez medali)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice, 10-12.03.2017:
▪▪▪ (bez medali)
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat)
Gorzów Wielkopolski, 10-12.03.2017:
▪▪▪ 13-15 miejsce, 3 medale (0-2-1):
● Jakub Kraska 3 (0-2-1): srebrny 100 m dow., srebrny 400 m dow. , brązowy 50 m dow.
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Lublin 18-21 maja 2017:
- seniorzy:
▪▪▪ 24-26 miejsce, 2 medale (0-0-2):
● Milena Karpisz 2 (0-0-1): brązowy 400 m dow., brązowy 800 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 20 miejsce, 2 medale (0-2-0):
● Milena Karpisz 2 (0-2-0): srebrny 400 m dow., srebrny 800 m dow.
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn 7-9.07.2017:
▪▪▪ (bez medali)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Lublin 14-16.07.2017:
▪▪▪ 23-26 miejsce, 1 medal (0-1-0):
● Maria Patora 1 (0-1-0): srebrny 50 m dow.,
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Opole 14-16.07.2017:
▪▪▪ (bez medali)
10/ XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Warszawa 19-21.07.2017:
▪▪▪ 18-19 miejsce, 2 medale (0-1-1):
● Jakub Kraska 2 (0-1-1): srebrny 200 m dow., brązowy 100 m dow.
11/ V Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olsztyn 26-27 lipca 2017:
▪▪▪ (bez udziału)
SEZON 2017/2018
3 medale (1-2-0):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców,
Olsztyn (19-22.12.2017):
♦ seniorzy:
▪▪▪ (bez medali)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
NIE ODBYŁY SIĘ
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
NIE ODBYŁY SIĘ
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
NIE ODBYŁY SIĘ
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat),
NIE ODBYŁY SIĘ
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców,
Łódź (24-27 maja 2018):
♦ seniorzy:
▪▪▪ (bez medali)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)

7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn (29.06-1.07.2018):
▪▪▪ (bez medali)

8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim (13-15.07.2018):
▪▪▪ 9-10 miejsce, 3 medale (1-2-0):
● Bartosz Skóra 2 (1-1-0): złoty 100 m klas., srebrny 200 m klas.
● Dawid Romanowski 1 (0-1-0): srebrny 50 m dow.

9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski (13-15.07.2018):
▪▪▪ (bez medali)
10/ XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Gliwice (20-22.07.2018):
▪▪▪ (bez udziału)
11/ V Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olsztyn (9 czerwca 2018):
▪▪▪ (bez udziału)
12/ Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Gniewino (28-29.07.2018):
▪▪▪ (bez udziału)
SEZON 2018/2019:
7 medali (1-1-5):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów 17-18 lat*
Lublin, 18-22.12.2018:
♦ seniorzy:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ Juniorzy 17-18 lat:
(patrz lp. 5)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Olsztyn, 14-16.12.2018:
▪▪▪ (bez medali)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 14-16.12.2018:
▪▪▪ 24-25 miejsce, 2 medale (0-0-2):
● Dawid Romanowski 2 (0-0-2): brązowy 50 m dow., brązowy 100 m dow.;
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gorzów, 14-16.12.2018:
▪▪▪ (bez medali)

5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów 17-18 lat*
Lublin, 18-22.12.2018:
♦ Juniorzy 17-18 lat:
▪▪▪ (bez udziału)

6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców,
Olsztyn (15-19 maja 2019):
♦ seniorzy (open):
▪▪▪ (bez medali)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)

7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn (5-7.07.2019):
▪▪▪ (bez medali)

8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim (5-7.07.2019):
▪▪▪ (bez medali)

9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Lublin (10-12.07.2019):
▪▪▪ 13 miejsce, 5 medali (1-1-3):
● Dawid Romanowski 2 (0-0-2): brązowy 50 m dow., brązowy 100 m dow.;
● Bartosz Skóra 3 (1-1-1): złoty 50 m klas., srebrny 200 m klas., brązowy 100 m klas.;

10/ XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Drzonków (18-21.07.2019):
▪▪▪ (bez udziału)

11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
− nie odbyły się w 2019

12/ Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
− nie odbyły się w 2019

SEZON 2019/2020:
3 medale (0-3-0):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów 17-18 lat*
Ostrowiec Świętokrzyski, 18-22.12.2019:
♦ seniorzy (open):
▪▪▪ (bez medali)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ 17-18 lat:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 6-8.12.2019:
▪▪▪ (bez udziału)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Opole, 13-15.12.2019:
▪▪▪ (bez medali)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Lublin, 13-15.12.2019:
▪▪▪ 14 miejsce, 3 medale (0-3-0):
● Bartosz Skóra 3 (0-3-0): srebrny: 50 m klas., srebrny: 100 m klas., srebrny: 200 m klas.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat*
(od sezonu 2018/2019 patrz lp.1)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców,
Lublin (20-24 maja 2020):
ODWOŁANE
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn (2-5.07.2020):
NIE ODBYŁY SIĘ
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim (21-24.07.2020):
NIE ODBYŁY SIĘ
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice (21-24.07.2020):
NIE ODBYŁY SIĘ
10/ XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Łódź, 16-19.07.2020:
NIE ODBYŁY SIĘ
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych**
Olsztyn, 15.08.2020
♦ seniorzy (open):
▪▪▪ (bez medali)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ 17-18 lat:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ 16 lat:
▪▪▪ (bez medali)
♦ 15 lat:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ 14 lat:
▪▪▪ (bez medali)
12/ Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych**
(od sezonu 2019/2020 patrz lp.11)

SEZON 2020/2021 (stan na dzień 2021-10-01):
7 medali (3-3-1):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
(Olsztyn 16-20.12.2020)
− bez udziału UKS Piątka
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 18-20.12.2020:
1 (0-1-0):
● Karina Łysakowska 1 (0-1-0): srebrny: 50 m mot.
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski 15 lat
(Łódź 11-13.12.2020)
▪▪▪ (bez medalu)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski 16 lat
(Gliwice 11-13.12.2020)
▪▪▪ (bez medalu)
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat
Lublin (11-13.12.2020):
3 (0-2-1):
● Bartosz Skóra: 3 (0-2-1): srebrny: 50 m klas., srebrny: 100 m klas., brązowy: 200 m klas.
(od sezonu 2018/2019 patrz lp.1)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców,
Lublin (28.04-2.05.2021):
▪▪▪ (bez medalu)
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
14 lat, Olsztyn (1-4.07.2021)
▪▪▪ (bez medalu)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim (15-18.07.2021)
▪▪▪ (bez medali)
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Warszawa (15-18.07.2021)
▪▪▪ (bez medalu)
10/ XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Bydgoszcz (15-18.07.2021)
3 (3-0-0):
● Bartosz Skóra: 3 (3-0-0): złoty: 50 m klas., złoty: 100 m klas., złoty: 200 m klas.
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych**
Olecko, 31.07-1.08.2021
♦ seniorzy (open):
▪▪▪ (bez udziału)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ 17-18 lat:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ 16 lat:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ 15 lat:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ 14 lat:
▪▪▪ (bez udziału)
12/ Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych**
(od sezonu 2019/2020 patrz lp.11)

w tym:
 

▪▪▪ wody otwarte: 6 medali (4+0+2):

SEZON 2012/2013
▪▪▪ 1 medal (1-0-0):
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych Kryspinów 3 sierpnia 2013
▪▪▪ 5-8 miejsce, 1 medal (1-0-0):
● Anna Nita (14-16 lat) 1 (1-0-0): złoty 5000 m
SEZON 2013/2014
▪▪▪ 3 medale (1-0-2):
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Kryspinów 26-27 lipca 2014:
▪▪▪ 6 miejsce, 3 medale (1-0-2):
● Anna Nita 1 (1-0-0): złoty 7500 m (17-18 lat)
● Justyna Burska 1 (0-0-1): brązowy 10000 m (14 lat i starsi)
● Justyna Burska 1 (0-0-1): brązowy 10000 m (19-23 lat)
SEZON 2014/2015
▪▪▪ 2 medale (2-0-0):
11/ III Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olsztyn 25-26 lipca 2015:
- open:
▪▪▪ 1 medal (1-0-0)
● Justyna Burska 1 (1-0-0): złoty 10000 m
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 1 medal (1-0-0)
● Justyna Burska 1 (1-0-0): złoty 10000 m


Opracowanie: Bernard Cichosz
Źródła: megatiming.pl/ oraz 43bis.media.pl/

Pozostałe informacje

 
2021-12-06
Posiedzenie komisji Rady Miejskiej

Posiedzenie komisji Rady Miejskiej

7 grudnia 2021 roku (wtorek) 15.00

■ Termin posiedzenia wspólnego komisji Rady Miejskiej w Konstantynowie Łódzkim (w trybie pracy zdalnej):
7 grudnia 2021 (wtorek) 15.30
♦ KOMISJA INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ I BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO
♦ KOMISJA BUDŻETU I FINANSÓW
■ Proponowany porządek posiedzenia komisji:
1. Otwarcie posiedzenia, przyjęcie porządku obrad.
2. Omówienie i zaopiniowanie projektów uchwał w sprawie:
a) uchwalenia budżetu gminy Konstantynów Łódzki na rok 2022,
b) uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej gminy Konstantynów Łódzki na lata 2022-2031.
3. Sprawy różne.

 
2021-12-06
„Z wami szła Polska prawdziwa”. Spektakl w hołdzie Obrońcom naszych polskich granic

„Z wami szła Polska prawdziwa”. Spektakl w hołdzie Obrońcom naszych polskich granic

KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI (Srebrna, ul. Kościelna 9), 12 grudnia 2021 (niedziela) godz. 17.30
 
2021-12-06
Ranking „Rzeczpospolitej”. W Polsce: Konstantynów Łódzki wyżej o 17 lokat

Ranking „Rzeczpospolitej”.
W Polsce: Konstantynów Łódzki wyżej o 17 lokat

Rozwój zrównoważony. XVII Ranking „Rzeczpospolitej”
 
2021-12-05
„43bis” o najnowszym rankingu „Rzeczpospolitej”

„43bis” o najnowszym rankingu „Rzeczpospolitej”

Rozwój zrównoważony. XVII Ranking „Rzeczpospolitej”

   Przed miesiącem wspomnieliśmy, że dziennik „Rzeczpospolita” ogłosił wyniki swojego najnowszego Rankingu Samorządów (2021-11-02 Po dużym spadku przed rokiem, teraz Konstantynów Łódzki poprawił lokatę w rankingu „Rzeczpospolitej”)

   W najbliższych dniach w trzech artykułach przeanalizujemy sytuacje Konstantynowa Łódzkiego na tle innych gmin w najnowszym XVII Rankingu „Rzeczypospolitej” (dane za 2020):

■ 2021-12-06
Ranking „Rzeczpospolitej”.
W Polsce: Konstantynów Łódzki wyżej o 17 lokat
■ 2021-12-07
Ranking „Rzeczpospolitej”.
W Łódzkiem: Konstantynów Łódzki wyżej o 9 lokat
■ 2021-12-08
NASZ RAPORT.

Po dużym spadku przed rokiem, teraz Konstantynów Łódzki nieco poprawił lokatę

 
2021-12-05
Trzecie złoto Bartosza Skóry w MPJ 17-18 lat

Trzecie złoto Bartosza Skóry w MPJ 17-18 lat

PŁYWANIE Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów 17-18 lat (Bydgoszcz, 1-5.12.2021)
 
2021-12-05
Młodziczki UKS Lider I wiceliderem

Młodziczki UKS Lider I wiceliderem

PIŁKA SIATKOWA Rozgrywki wojewódzkie MŁODZICZEK
 
2021-12-05
Młodziczki UKS Lider II już w gr. 2

Młodziczki UKS Lider II już w gr. 2

PIŁKA SIATKOWA Rozgrywki wojewódzkie MŁODZICZEK
 
2021-12-04
Porażka szczypiornistów. Jesień zakończą na ostatniej pozycji

Porażka szczypiornistów. Jesień zakończą na ostatniej pozycji

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN I liga grupa C

♦ Kolejka 10: 4 grudnia 2021 (sobota)
KKS Włókniarz – SMS ZPRP I Płock 26:35 (14:16)
W sobotę 4 grudnia 2021 piłkarze ręczni KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki grali u siebie. W 10 kolejce I ligi (gr. C) konstantynowianie przegrali z drużyną SMS ZPRP I Płock 26:35 (14:16). Włókniarz, po rozegraniu 9 spotkań z 1 zwycięstwem (3 pkt) zajmuje, wśród 11 zespołów, 11 miejsce. Do zakończenia pierwszej rundy pozostała jeszcze jedna kolejka, ale już wiadomo, że konstantynowianie pozostaną na ostatnim miejscu w tabeli.
BC

 
2021-12-04
Drugie złoto Bartosza Skóry w MPJ 17-18 lat

Drugie złoto Bartosza Skóry w MPJ 17-18 lat

PŁYWANIE Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów 17-18 lat (Bydgoszcz, 1-5.12.2021)

■ Reprezentant konstantynowskiej Piątki Bartosz Skóra zdobył drugi złoty medal w Mistrzostwach Polski Juniorów 17-18 lat (Bydgoszcz, 1-5.12.2021), tym razem na dystansie 200 m st. klas.
W sobotę 4 grudnia 2021 w Mistrzostwach Polski Juniorów 17-18 lat (Bydgoszcz, 1-5.12.2021) reprezentant konstantynowskiej Piątki Bartosz Skóra zdobył swój drugi złoty medal w tych zawodach, tym razem na dystansie 200 m st. klas. Przedwczoraj konstantynowianin wygrał na dystansie 100 m st. klasycznym.
Bernard Cichosz
FOTO via www.facebook.com/uks5konstantynow?fref=ts

 
2021-12-04
Do kiedy bez tramwajów?

Do kiedy bez tramwajów?

Tryb przyspieszony ponowionego przetargu na modernizację trasy tramwajowej Łódź –Konstantynów Łódzki.
 
2021-12-02
Kadetki pokonały SMS Ostrów Łaskovia

Kadetki pokonały SMS Ostrów Łaskovia

PIŁKA SIATKOWA Rozgrywki wojewódzkie KADETEK

♦ 30/ 2021-12-02 (czwartek)
Lider – SMS Ostrów Łaskovia Łask 3:2 (25:17, 25:19, 17:25, 16:25, 15:13)
W sobotę 27 listopada 2021 kadetki UKS Lider Konstantynów Łódzki zagrają u siebie z SMS Ostrów Łaskovia Łask. W rundzie zasadniczej w grupie 1, konstantynowianki zagrały już 9 spotkań. Mają 17 pkt. Rywalki w 9 meczach zdobyły 19 pkt.
BC

 
2021-12-02
Złoty medal Bartosza Skóry w MPJ 17-18 lat

Złoty medal Bartosza Skóry w MPJ 17-18 lat

PŁYWANIE Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów 17-18 lat (Bydgoszcz, 1-5.12.2021)
 
2021-12-02
KUPIĘ MIESZKANIE

KUPIĘ MIESZKANIE

Biuro ogłoszeń "43bis"

 

KUPIĘ M3 (minimum)

 

w Konstantynowie Łódzkim (bloki),

 

tel. 693 551 043

 
2021-11-30
5 pływaków Piątki w Zimowych MP (seniorzy, młodzieżowcy i juniorzy 17-18 lat)

5 pływaków Piątki w Zimowych MP (seniorzy, młodzieżowcy i juniorzy 17-18 lat)

PŁYWANIE Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów 17-18 lat (Bydgoszcz, 1-5.12.2021)
 
2021-11-29
Przed pływakami Zimowe MP 2021

Przed pływakami Zimowe MP 2021

PŁYWANIE Zimowe MP 2021: Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów 17-18 lat (1-5.12) oraz Juniorów: 16 lat (10-12.12); 15 lat (10-12.12); 14 lat (17-19)

■ W grudniu 2021 zaplanowano zimowe mistrzostwa Polski nowego sezonu 2021/2022 we wszystkich kategoriach wiekowych:
♦ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów 17-18 lat (Bydgoszcz, 1-5.12.2021)
♦ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat (Gliwice, 10-12.12.2021)
♦ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat (Lublin, 10-12.12.2021)
♦ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat (Olsztyn, 17-19.12.2021)
Bernard Cichosz
Źródło: livetiming.pl/

 
2021-11-28
Konstantynowski chór Cantores Misericordiae Dei w katedrze łódzkiej

Konstantynowski chór Cantores Misericordiae Dei w katedrze łódzkiej

Pielgrzymka Muzyków Kościelnych i Zakrystianów (Łódź, 27 listopada 2021)
 
2021-11-28
Młodziczki UKS Lider II utrzymały się w gr. 3

Młodziczki UKS Lider II utrzymały się w gr. 3

PIŁKA SIATKOWA Rozgrywki wojewódzkie MŁODZICZEK
 
2021-11-28
Szczypiorniści wysoko przegrali w Zwoleniu

Szczypiorniści wysoko przegrali w Zwoleniu

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN I liga grupa C

♦ Kolejka 9: 28 listopada 2021 (niedziela)
Enea Orlęta Zwoleń – KKS Włókniarz 42:22 (22:9)
W niedzielę 28 listopada 2021 piłkarze ręczni KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki w 9 kolejce I ligi (gr. C) wysoko przegrali na wyjeździe z drużyną Enea Orlęta Zwoleń 22:42 (9:22). Włókniarz z 1 zwycięstwem (3 pkt) zajmuje, wśród 11 zespołów, 11 miejsce.
BC

 
2021-11-28
DZIĘKUJMY PANU BOGU ZA TYCH WSZYSTKICH, KTÓRZY DZISIAJ BRONIĄ NASZEJ OJCZYZNY

DZIĘKUJMY PANU BOGU ZA TYCH WSZYSTKICH, KTÓRZY DZISIAJ BRONIĄ NASZEJ OJCZYZNY

Kraków, 28 listopada 2021 roku, w 1. Niedzielę Adwentu
 
2021-11-27
Konstantynowianie # MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM

Konstantynowianie # MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM

KONSTANTYNÓW ŁODZKI targowisko miejskie ul. Sucharskiego 27 listopada 2021

Komitet Prawa i Sprawiedliwości w Konstantynowie Łódzkim zorganizował w sobotę 27 listopada 2021 na targowisku miejskim (ul. Sucharskiego) akcję Konstantynów Łódzki # MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM. W kronice wydarzenia była możliwość wpisania wyrazów solidarności z polskimi służbami mundurowymi, broniącymi granicy polsko-białoruskiej.
BC
Zdjęcie via https://www.facebook.com/halina.indrzejczyk

 
2021-11-27
Kadetki pokonały ŁKS II

Kadetki pokonały ŁKS II

PIŁKA SIATKOWA Rozgrywki wojewódzkie KADETEK

♦ 25/ 2021-11-27 (sobota)
Lider – ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź 3:0 (25:22, 25:21, 25:21)
W sobotę 27 listopada 2021 kadetki UKS Lider Konstantynów Łódzki, u siebie, wygrały z ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź 3:0 (25:22, 25:21, 25:21). W rundzie zasadniczej w grupie 1, konstantynowianki zagrały już 8 spotkań. Mają 15 pkt. Rywalki w 9 meczach zdobyły 3 pkt.
BC

 
2021-11-26
„Wiadomości - 43bis” nr 777/778

„Wiadomości - 43bis” nr 777/778

Pismo lokalne – ukazuje się od 13 grudnia 1989 roku

Ukazał się i od godzin południowych w piątek 26 listopada 2021 jest dostępny (gratis) w kolportażu nr 777/778 konstantynowskich „WIADOMOŚCI – 43bis”. Pismo ma 24 strony. W magazynie, jako wkładki inne pisma:
BIULETYN 43bis nr 234,
EKSPRES 43bis nr 297,
SUPLEMENT 43bis nr 298.
Dostęp do wersji elektronicznej wydania drukowanego czasopisma jest możliwy w naszym portalu w zakładce Wiadomości (prawa szpalta: baner z okładką czasopisma). Numery archiwalne umieszczane są w zakładce Prasa.
Następny numer 779/780 „Wiadomości – 43bis” (świąteczny, Boże Narodzenie) powinien ukazać się w czwartek 23 grudnia 2021.
BC

 
2021-11-26
KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI # MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM

KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
# MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM

KONSTANTYNÓW ŁODZKI targowisko miejskie ul. Sucharskiego 27 listopada 2021 (sobota) godz. 9.00-11.00

Komitet Prawa i Sprawiedliwości w Konstantynowie Łódzkim zaprasza w sobotę 27 listopada 2021 w godz. 9-11.00 na targowisko miejskie (ul. Sucharskiego) do udziału w akcji Konstantynów Łódzki # MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM.
Będzie możliwość wpisania, w kronice wydarzenia, wyrazów solidarności z polskimi służbami mundurowymi, broniącymi granicy polsko-białoruskiej.
BC

 
 
  • najnowsze Wiadomości 43bis
  • https://Sprintem po wynik
  • Jarosław Daszkiewicz i Grzegorz Palka wyróżnieni przez Wiadomości - 43bis 2004 12 07
  • https://KŁZAMUNDUREM
  • https://WOT
  • https://KRYSZTOPA
  • https://TySol
  • https://SPONSOR PREMIUM # WASZE GROBY W NASZYCH SERCACH
  • https://Warto pamiętać w roku 2021
  • Przemysław Gintrowski Jeszcze dzień Jeszcze dzień
  • https://POD BIAŁO-CZERWONĄ
  • https://szkolawlodzi.jezuici Szkoła Podstawowa im. św. Ignacego Loyoli w Łodzi
  • I LOdD
  • https://pl-pl.facebook.com/Magdalena-Korzekwa-Kaliszuk-1051043068243338/
  • LOdD
  • IPN
  • Katalogi IPN Katalogi IPN
  • Inwentarz archiwalny IPN Inwentarz archiwalny IPN
  • https://KlanMROWISKO
  • Kalendarz
  • https://prognoza POGODY