• KondolencjeSAD Kondolencje dla Marioli Sadło
  • KROS
  • SIP
  • przegladsportowy
  • PAPsamorząd
  • wpolityce.pl
  • Radio Maryja 30 lat na antenie
  • ERA
  • https://PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE
  • https://Millennium Trwa REKRUTACJA do LOdD
  • Baszyński
  • https://SPONSOR PREMIUM Sponsor KAS-y
  • MPK Łódź
  • https://KOMUNIKACJAPabianice BUS 3 LINIA ES-KA-ES: Konstantynów Łódzki - Pabianice
  • https://KOMUNIKACJAPabianice BUS LINIA Szadek - Łódź
  • https://NIEDZIELA
  • https://40 lat Solidarności
  • https://KOMUNIKACJA Rozkłady jazdy od 25 kwietnia 2021
  • https://PiS Konstantynów Łódzki
  • HLI POLSKA
  • fines
  • Polskie Radio24
  • Prawo dla samorządu
  • portalsamorzadowy
  • WSPOLNOTA
  • BO 2018 III edycja, 2018
  • WSPÓLNOTA RANKING GMIN
  • TV Trwam
  • Do Rzeczy
  • wSieci
  • gazetaprawna.pl
  • Rzeczpospolita
  • Igrzyska Olimpijskie PKOl
  • Dołącz do nas na Facebooku Bernard Cichosz, red. nacz. "43bis"
  • X Bieg Wdzięczności ZDJĘCIA
  • PRO-LIFE
  • www.pzps.pl/
  • http://siatka.org/kategoria/aktualnosci/
  • Rodzina500+
  • chrzest966.pl
  • Telewizyjny Kurier GCI
  • OBLICZA MANIPULACJI
  • Radio Warszawa
  • GRUDZIEŃ 1970 Przemówienie PREZYDENTA Andrzeja Dudy o świcie w Gdyni-Stocznia wejdzie do historii Polski. Każdy patriota powinien go wysłuchać! (Krzysztof Wyszkowski)
  • Klub im. Romana Dmowskiego
  • CitizenGO to społeczność aktywnych obywateli
  • https://Big Ben NIEPLANOWANE
  • niezalezna.pl/
  • http://www.wsieci.pl/
  • Radio Łódź
  • http://www.naszdziennik.pl/
  • Dziennik Łódzki
  • https://Express Ilustrowany
  • KŻ Orzeł
  • www.ordoiuris.pl/
  • www.ordoiuris.pl/
  • IPN
  • SJP Doroszewskiego
  • LIRYKA, LIRYKA… Słowa i muzyka LIRYKA, LIRYKA...
    Słowa i muzyka
  • STOP ABORCJI
  • Szczególna misja europosła Ks. prof. Czesław S. Bartnik Szczególna misja europosła
  • Nie Szkodzić
  • Rodzinny Konstantynów Łódzki
  • Wydawnictwo Bernard Cichosz
  • http://patriotyczna.lodz.pl/
  • Rodzina ma Gďż˝os
  • LO oferta
  • LO oferta
  • LO oferta
  • http://patriotyczna.listastron.pl/
  • http://www.oneofus.eu/pl/
  • JEDYNKI gazet
  • Get Adobe Flash player
  • Mała Ojczyzna
  • PKS
  • KMST
  • PORT LOTNICZY ŁÓDŹ
  • LIVETIMING
  • Gazeta Polska Codziennie
Wiadomości
2022-08-06
Medale Piątki w historii klubu

Medale Piątki w historii klubu

PŁYWANIE Mistrzostwa Polski. Podsumowanie osiągnięć UKS Piątka Konstantynów Łódzki (stan na dzień 2022-07-25) cz. 5

CZĘŚĆ PIĄTA BILANSU OSIĄGNIĘĆ
■ 226 (79+72+75) medali
w tym:
– na basenie: 220 medali (75-72-73),
– na wodach otwartych: 6 (4+0+2).

   Prezentujemy piątą część bilansu osiągnięć UKS Piątka Konstantynów Łódzki na mistrzostwach Polski (po sezonie 2021/2022, stan na 2022-07.25). Konstantynowski klub ma teraz na koncie (zdobyte w sezonach 2008/2009-2021/2022), łącznie na basenie i na wodach otwartych, 226 (79-72-75) medali mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych.
Pływacy UKS Piątka, w historii klubu (stan na 2022-07.25) we wszystkich kategoriach wiekowych, zdobyli:
226 (79+72+75) medali mistrzostw Polski
w tym:
– na basenie: 220 medali (75-72-73) medali MP,
– na wodach otwartych: 6 (4+0+2) medali MP.
Liczba medali MP w poszczególnych sezonach
(łącznie na basenie i wodach otwartych):
■ SEZON 2008/2009: 4 medale (0-0-4)
■ SEZON 2009/2010: 12 medali (1-2-9):
■ SEZON 2010/2011: 26 medali (7-10-9)
■ SEZON 2011/2012: 33 medale (15-8-10)
■ SEZON 2012/2013: 33 medale (14-12-7)
■ SEZON 2013/2014: 30 medali (11-9-10)
■ SEZON 2014/2015: 35 medali (18-10-7)
■ SEZON 2015/2016: 14 medali (4-3-7)
■ SEZON 2016/2017: 14 medali (0-8-6)
■ SEZON 2017/2018: 3 medale (1-2-0)
■ SEZON 2018/2019: 7 medali (1-1-5)
■ SEZON 2019/2020: 3 medale (0-3-0)
■ SEZON 2020/2021: 7 medali (3-3-1)
■ SEZON 2021/2022: 5 medali (4-1-0)
■ ■ ■ RAZEM 226 medali (79-72-75)

w tym:
– na basenie: 220 medali (75-72-73)
■ SEZON 2008/2009: 4 medale (0-0-4)
■ SEZON 2009/2010: 12 medali (1-2-9):
■ SEZON 2010/2011: 26 medali (7-10-9)
■ SEZON 2011/2012: 33 medale (15-8-10)
■ SEZON 2012/2013: 32 medale (13-12-7)
■ SEZON 2013/2014: 27 medali (10-9-8)
■ SEZON 2014/2015: 33 medali (16-10-7)
■ SEZON 2015/2016: 14 medali (4-3-7)
■ SEZON 2016/2017: 14 medali (0-8-6)
■ SEZON 2017/2018: 3 medale (1-2-0)
■ SEZON 2018/2019: 7 medali (1-1-5)
■ SEZON 2019/2020: 3 medale (0-3-0)
■ SEZON 2020/2021: 7 medali (3-3-1)
■ SEZON 2021/2022: 5 medali (4-1-0)

– na wodach otwartych 6 medali (4+0+2):
■ SEZON 2012/2013: 1 medal (1-0-0)
■ SEZON 2013/2014: 3 medale (1-0-2)
■ SEZON 2014/2015: 2 medale (2-0-0)


Wszystkie medale pływaków Piątki w historii klubu

(łącznie na basenie i wodach otwartych):
SEZONY 2008/2009-2021/2022:
226 medali (79+72+75)

SEZON 2008/2009
4 medale (0-0-4):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Gorzów Wielkopolski 27-30 listopada 2008
- seniorzy:
▪▪▪ (bez udziału)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Gorzów Wielkopolski 16-18 stycznia 2009
▪▪▪ (bez udziału)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Nowa Ruda 23-25 stycznia 2009
▪▪▪ 22-27 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Dawid Szwedzki 1 (0-0-1): brązowy 400 m zm.
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Władysławowo 30 stycznia - 1 lutego 2009
▪▪▪ 28-33 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Anna Dawidowicz 1 (0-0-1): brązowy 100 m grzb.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski 16-18 stycznia 2009:
▪▪▪ (bez udziału)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Świętokrzyski 21-24 maja 2009
- seniorzy:
▪▪▪ (bez medalu)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Dębica 3-5 lipca 2009
▪▪▪ (bez medali)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15-letnich
Oświęcim 26-28 czerwca 2009:
▪▪▪ 23-27 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Dawid Szwedzki 1 (0-0-1): brązowy 400 m zm.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Dębica 26-28 czerwca 2009
▪▪▪ (bez medalu)
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Oświęcim 17-19 lipca 2009
▪▪▪ (bez udziału)
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych
- nie rozgrywano
Ponadto nierozgrywane w latach późniejszych:
Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 13-letnich
Gorzów Wlk. (3-5 lipca 2009):
▪▪▪ 21-27 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Gabriela Bakies 1 (0-0-1): brązowy 100 m mot.
SEZON 2009/2010
12 medali (1-2-9):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Gorzów Wielkopolski 26-29 listopada 2009
- seniorzy:
▪▪▪ (bez udziału)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Zamość 15-17 stycznia 2010
▪▪▪ 21 miejsce, 3 medale (0-0-3):
● Gabriela Bakies 2 (0-0-2): brązowy 100 m mot., brązowy 200 m zm.
● Michalina Zbrojewska 1 (0-0-1): brązowy 200 m klas.
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Katowice 22-24 stycznia 2010
▪▪▪ 26 miejsce, 2 medale (0-0-2):
● Justyna Burska 2 (0-0-2): brązowy 200 m dow., brązowy 800 m dow.
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Puławy 29-31 stycznia 2010
▪▪▪ 28-35 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Dawid Szwedzki 1 (0-0-1): brązowy 400 m zm.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Gorzów Wielkopolski 29-31 stycznia 2010
▪▪▪ (bez udziału)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Gliwice 3-6 czerwca 2010
- seniorzy:
▪▪▪ (bez udziału)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Dębica 2-4 lipca 2010
▪▪▪ 12 miejsce, 4 medale (1-1-2):
● Gabriela Bakies 3 (1-0-2): złoty 200 m mot., brązowy 100 m mot., brązowy 400 m zm.
● Michalina Zbrojewska 1 (0-1-0): srebrny 200 m klas.
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim 9-11 lipca 2010
▪▪▪ 21-25 miejsce, 2 medale (0-1-1):
● Justyna Burska 2 (0-1-1): srebrny 400 m dow., brązowy 800 m dow.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gorzów Wielkopolski 9-11 lipca 2010
▪▪▪ (bez medalu)
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Drzonków 23-25 lipca 2010
▪▪▪ (bez medalu)
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych
- nie rozgrywano
SEZON 2010/2011
26 medali (7-10-9):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Szczecin 1-4 grudnia 2010
- seniorzy:
▪▪▪ (bez medali)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Gorzów Wielkopolski 11-13 marca 2011
▪▪▪ 4 miejsce, 6 medali (4-2-0):
● Milena Karpisz 3 (3-0-0): złoty 400 m zm., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Michał Pierzyński 3 (1-2-0): złoty 100 m klas., srebrny 200 m klas., srebrny 100 m zm.
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Ciechanów 11-13 marca 2011
▪▪▪ 17 miejsce, 3 medale (0-1-2):
● Gabriela Bakies 2 (0-1-1): srebrny 400 m zm., brązowy 100 m mot.
● Michalina Zbrojewska 1 (0-0-1): brązowy 200 m klas.
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice 18-20 marca 2011
▪▪▪ 21-22 miejsce, 3 medale (0-1-2):
● Justyna Burska 3 (0-1-2): srebrny 400 m dow., brązowy 200 m dow., brązowy 800 m dow.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Puławy 18-20 marca 2011
▪▪▪ (bez medali)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Świętokrzyski 19-22 maja 2011
- seniorzy:
▪▪▪ (bez medali)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Dębica 1-3 lipca 2011
▪▪▪ 4 miejsce, 6 medali (3-2-1):
● Milena Karpisz 3 (3-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Michał Pierzyński 2 (0-1-1): srebrny 100 m klas., brązowy 50 m klas.
● Anna Nita 1 (0-1-0): srebrny 800 m dow.
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim 15-17 lipca 2011
▪▪▪ 16 miejsce, 4 medale (0-2-2):
● Michalina Zbrojewska 2 (0-2-0): srebrny 200 m klas., srebrny 400 m zm.
● Gabriela Bakies 2 (0-0-2): brązowy 200 m mot., brązowy 400 m zm.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski 15-17 lipca 2011
▪▪▪ 19 miejsce, 3 medale (0-2-1):
● Justyna Burska 3 (0-2-1): srebrny 400 m dow., srebrny 800 m dow., brązowy 200 m dow.
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Warszawa 22-24 lipca 2011
▪▪▪ 25 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Dawid Szwedzki 1 (0-0-1): brązowy 200 m klas.
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych
- nie rozgrywano
SEZON 2011/2012
33 medale (15-8-10):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Poznań 15-18 grudnia 2011
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn 9-11 marca 2012
▪▪▪ (bez udziału)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Gorzów Wielkopolski 9-11 marca 2012
▪▪▪ 5 miejsce, 6 medali (3-2-1):
● Milena Karpisz 4 (3-1-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow., srebrny 200 m zm.
● Anna Nita 1 (0-1-0): srebrny 800 m dow.
● Michał Pierzyński 1 (0-0-1): brązowy 200 m klas.
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Dębica 16-18 marca 2012
▪▪▪ 18-21 miejsce, 2 medale (0-1-1):
● Michalina Zbrojewska 1 (0-1-0): srebrny 200 m klas.
● Gabriela Bakies 1 (0-0-1): brązowy 400 m zm.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Suwałki 16-18 marca 2012
▪▪▪ 12 miejsce, 6 medali (1-2-3):
● Justyna Burska 3 (1-1-1): złoty 400 m dow. srebrny 200 m dow., brązowy 800 m dow.
● Dawid Szwedzki 3 (0-1-2): srebrny 400 m zm., brązowy 100 m klas., brązowy 200 m klas.
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Olsztyn 12-15 maja 2012
- seniorzy:
▪▪▪ 23 miejsce, 3 medale (0-0-3):
● Justyna Burska 2 (0-0-2): brązowy 800 m dow., brązowy 1500 m dow.
● Dawid Szwedzki 1 (0-0-1): brąz 400 m zm.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Szczecin 6-8 lipca 2012
▪▪▪ (bez udziału)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Dębica 13-15 lipca 2012
▪▪▪ 1 miejsce, 8 medali (6-1-1):
● Milena Karpisz 3 (3-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Michał Pierzyński 4 (3-1-0): złoty 50 m klas., złoty 100 m klas., złoty 200 m klas., srebrny 200 m zm.
● Anna Nita 1 (0-0-1): brązowy 800 m dow.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice 13-15 lipca 2012
▪▪▪ 14 miejsce, 2 medale (1-0-1):
● Michalina Zbrojewska 2 (1-0-1): złoty 200 m klas., brązowy 100 m klas.
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Oświęcim 18-20 lipca 2012
▪▪▪ 5 miejsce, 6 medali (4-2-0):
● Justyna Burska 3 (2-1-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., srebrny 800 m dow.
● Dawid Szwedzki 3 (2-1-0): złoty 100 m klas., złoty 200 m klas., srebrny 400 m zm.
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych
- nie rozgrywano
SEZON 2012/2013
33 medale (14-12-7):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Świętokrzyski 19-22 grudnia 2012
- seniorzy:
▪▪▪ 16 miejsce, 4 medale (0-4-0):
● Justyna Burska 4 (0-4-0): srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow., srebrny 800 m dow., srebrny 1500 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn 1-3 marca 2013
▪▪▪ (bez medali)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Dębica 1-3 marca 2013
▪▪▪ (bez udziału)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice 8-10 marca 2013
▪▪▪ 7 miejsce, 5 medali (3-1-1):
● Milena Karpisz 4 (3-1-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow., srebrny 100 m dow.
● Anna Nita 1 (0-0-1): brązowy 800 m dow.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Kraków 8-10 marca 2013
▪▪▪ 13 miejsce, 6 medali (1-3-2):
● Justyna Burska 3 (0-3-0): srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow., srebrny 800 m dow.
● Michalina Zbrojewska 2 (1-0-1): złoty 200 m klas., brązowy 400 m zm.
●●●● sztafeta 1 (0-0-1):
(●Gabriela Bakies ●Marta Gruszczyńska ●Michalina Zbrojewska ●Justyna Burska) - brązowy 4 x 100 m zm.
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Olsztyn 13-16 czerwca 2013
- seniorzy:
▪▪▪ 4 miejsce, 6 medali (4-1-1):
● Justyna Burska 4 (4-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow., złoty 1500 m dow.
● Dawid Szwedzki 1 (0-1-0): srebrny 400 m zm.
● Milena Karpisz 1 (0-0-1): brązowy 800 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ ?? miejsce, 1 medal (0-1-0):
● Dawid Szwedzki 1 (0-1-0): srebrny 400 m zm.
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Gorzów Wlkp. 5-7 lipca 2013
▪▪▪ (bez medali)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim 19-21 lipca 2013
▪▪▪ (bez udziału)
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Dębica 22-24 lipca 2013
▪ 7 miejsce, 5 medali (2-1-2):
● Milena Karpisz 2 (2-0-0): złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Anna Nita 3 (0-1-2): srebrny 800 m dow., brązowy 200 m dow., brązowy 400 m dow.
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Drzonków 19-21 lipca 2013
▪▪▪ 4 miejsce, 5 medali (3-1-1):
● Justyna Burska 3 (3-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Michalina Zbrojewska 2 (0-1-1): srebrny 200 m klas., brązowy 400 m zm.
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych Kryspinów 3 sierpnia 2013
▪▪▪ 5-8 miejsce, 1 medal (1-0-0):
● Anna Nita (14-16 lat) 1 (1-0-0): złoty 5000 m
SEZON 2013/2014
30 medali (11-9-10):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Świętokrzyski 19-22.12.2013:
- seniorzy:
▪▪▪ 15 miejsce, 3 medale (0-2-1):
● Milena Karpisz 1 (0-1-0): srebrny 400 m dow.
● Dawid Szwedzki 1 (0-1-0): srebrny 400 m zm.,
● Michalina Zbrojewska 1 (0-0-1): brązowy 200 m klas.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 12-14 miejsce, 2 medale (0-1-1):
● Dawid Szwedzki 2 (0-1-1): srebrny 400 m zm., brązowy 200 m klas.
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn 7-9.03.2014:
▪▪▪ 11 miejsce, 3 medale (2-1-0):
● Patrycja Romanowska 3 (2-1-0): złoty 50 m grzb., złoty 100 m grzb., srebrny 200 m grzb.
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Gliwice 7-9.03.2014:
▪▪▪ (bez medali)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich
Gorzów Wielkopolski 14-16.03.2014:
▪▪▪ (bez udziału)
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat)
Opole 14-16.03.2014:
▪▪▪ 4 miejsce, 7 medali (3-2-2):
● Milena Karpisz 3 (3-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.,
● Gabriela Bakies 1 (0-1-0): srebrny 200 m mot.
● Michalina Zbrojewska 2 (0-0-2): brązowy 200 m klas., brązowy 400 m zm.
●●●● sztafeta 1 (0-1-0):
(●Anna Nita ●Michalina Zbrojewska ●Gabriela Bakies ●Milena Karpisz) srebrny 4x100 m zm.
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Olsztyn 5-8.06.2014:
- seniorzy:
▪▪▪ 20-23 miejsce, 1 medal (0-1-0)
● Dawid Szwedzki 1 (0-1-0): srebrny 400 m zm.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 15 miejsce, 2 medale (0-1-1)
● Dawid Szwedzki 1 (0-1-0): srebrny 400 m zm.
● Justyna Burska 1 (0-0-1): brązowy 200 m dow.
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Dębica 4-6 lipca 2014:
▪▪▪ 13 miejsce, 4 medale (1-1-2):
● Jakub Kraska 3 (1-1-1): złoty 200 m grzb., srebrny 100 m grzb., brązowy 200 m zm.
● Patrycja Romanowska 1 (0-0-1): brązowy 50 m grzb.
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Gliwice 18-20 lipca 2014:
▪▪▪ 24-30 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Patrycja Rzońca 1 (0-0-1): brązowy 100 m dow.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich
Gorzów Wielkopolski 18-20 lipca 2014:
▪▪▪ (bez udziału)
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Drzonków 18-20 lipca 2014:
▪▪▪ 3 miejsce, 4 medale (4-0-0):
● Milena Karpisz 2 (2-0-0): złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Michalina Zbrojewska 2 (2-0-0): złoty 200 m klas., złoty 400 m zm.
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Kryspinów 26-27 lipca 2014:
▪▪▪ 6 miejsce, 3 medale (1-0-2):
● Anna Nita 1 (1-0-0): złoty 7500 m (17-18 lat)
● Justyna Burska 1 (0-0-1): brązowy 10000 m (14 lat i starsi)
● Justyna Burska 1 (0-0-1): brązowy 10000 m (19-23 lat)
SEZON 2014/2015
35 medali (18-10-7):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Świętokrzyski 18-21.12.2014:
- seniorzy:
▪▪▪ 9 miejsce, 7 medali (2-3-2):
● Justyna Burska 4 (2-2-0): złoty 800 m dow., złoty 1500 m dow., srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow.,
● Milena Karpisz 3 (0-1-2): srebrny 800 m dow. brązowy 200 m dow., brązowy 400 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 9-10 miejsce, 4 medale (2-2-0):
● Justyna Burska 4 (2-2-0): złoty 800 m dow., złoty 1500 m dow., srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow.,
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Olsztyn, 6-8.03.2015:
▪▪▪ (bez medali)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 6-8.03.2015:
▪▪▪ 26-27 miejsce, 3 medale (0-0-3):
Jakub Kraska 3 (0-0-3): brązowy 50 m grzb., brązowy 100 m grzb., brązowy 200 m grzb.
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Oświęcim, 13-15.03.2015:
▪▪▪ (bez medali)
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat)
Gliwice, 13-15.03.2015:
▪▪▪ 12 miejsce, 3 medale (1-2-0):
● Milena Karpisz 3 (1-2-0): złoty 800 m dow. srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow.
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Szczecin 28-31 maja 2015:
- seniorzy:
▪▪▪ 5 miejsce, 5 medali (4-0-1)
● Justyna Burska 4 (4-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow., złoty 1500 m dow.
● Milena Karpisz 1 (0-0-1): brązowy 800 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 3 miejsce, 4 medale (4-0-0)
● Justyna Burska 4 (4-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow., złoty 1500 m dow.
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn, 3-5 lipca 2015:
▪▪▪ (bez medali)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 10-12 lipca 2015:
▪▪▪ 11 miejsce, 4 medale (1-2-1):
● Jakub Kraska 4 (1-2-1): złoty 200 m grzb., srebrny 50 m grzb.,srebrny 100 m grzb., brązowy 200 m zm.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich
Dębica, 10-12 lipca 2015:
▪▪▪ (bez udziału)
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 17-19 lipca 2015:
▪▪▪ 7 miejsce, 3 medale (2-1-0):
● Milena Karpisz 3 (2-1-0): złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.; srebrny 200 m dow.
11/ III Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olsztyn 25-26 lipca 2015:
- open:
▪▪▪ 1 medal (1-0-0)
● Justyna Burska 1 (1-0-0): złoty 10000 m
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 1 medal (1-0-0)
● Justyna Burska 1 (1-0-0): złoty 10000 m
SEZON 2015/2016
14 medali (4-3-7):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Lublin 17-20.12.2015:
- seniorzy:
▪▪▪ 13-15 miejsce, 2 medale (1-0-1):
● Milena Karpisz 2 (1-0-1): złoty 800 m dow. brązowy 400 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez medali)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Olsztyn, 4-6.03.2016:
▪▪▪ (bez medali)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Gorzów Wielkopolski, 4-6.03.2016:
▪▪▪ (bez medali)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice, 11-13.03.2016:
▪▪▪ 13 miejsce, 3 medale (1-1-1):
● Jakub Kraska 2 (1-1-0): złoty 100 m dow., srebrny 400 m dow.
● Patrycja Romanowska 1 (0-0-1): brązowy 100 m grzb.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat)
Lublin, 11-13.03.2016:
▪▪▪ (bez medali)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Szczecin 27-30 maja 2016
- seniorzy:
▪▪▪ 26-32 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Milena Karpisz 1 (0-0-1): brązowy 800 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 20 miejsce, 3 medale (0-0-3):
● Milena Karpisz 3 (0-0-3): brązowy 400 m dow., brązowy 800 m dow. , brązowy 1500 m dow.
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn, 8-10 lipca 2016
▪▪▪ 30-34 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Tatiana Dąbrowska 1 (0-0-1): brązowy 200 m mot.
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Lublin, 15-17 lipca 2016
▪▪▪ (bez udziału)
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 15-17 lipca 2016
▪▪▪ 8 miejsce, 4 medale (2-2-0):
● Jakub Kraska 4 (2-2-0): złoty 50 m dow. , złoty 100 m dow. , srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow.
10/ XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Opole, 19-21 lipca 2016
▪▪▪ (bez medali)
11/ IV Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olsztyn, 23-24 lipca 2016.
▪▪▪ (bez udziału)
SEZON 2016/2017
14 medali (0-8-6):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Olsztyn 15-18.12.2016:
- seniorzy:
▪▪▪ 27-28 miejsce, 2 medale (0-0-2):
● Milena Karpisz 2 (0-0-2): brązowy 400 m dow. brązowy 800 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 16 miejsce, 2 medale (0-2-0):
● Milena Karpisz 2 (0-2-0): srebrny 400 m dow. srebrny 800 m dow.
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Lublin, 3-5.03.2017:
▪▪▪ (bez medali)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 3-5.03.2017:
▪▪▪ (bez medali)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice, 10-12.03.2017:
▪▪▪ (bez medali)
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat)
Gorzów Wielkopolski, 10-12.03.2017:
▪▪▪ 13-15 miejsce, 3 medale (0-2-1):
● Jakub Kraska 3 (0-2-1): srebrny 100 m dow., srebrny 400 m dow. , brązowy 50 m dow.
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Lublin 18-21 maja 2017:
- seniorzy:
▪▪▪ 24-26 miejsce, 2 medale (0-0-2):
● Milena Karpisz 2 (0-0-1): brązowy 400 m dow., brązowy 800 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 20 miejsce, 2 medale (0-2-0):
● Milena Karpisz 2 (0-2-0): srebrny 400 m dow., srebrny 800 m dow.
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn 7-9.07.2017:
▪▪▪ (bez medali)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Lublin 14-16.07.2017:
▪▪▪ 23-26 miejsce, 1 medal (0-1-0):
● Maria Patora 1 (0-1-0): srebrny 50 m dow.,
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Opole 14-16.07.2017:
▪▪▪ (bez medali)
10/ XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Warszawa 19-21.07.2017:
▪▪▪ 18-19 miejsce, 2 medale (0-1-1):
● Jakub Kraska 2 (0-1-1): srebrny 200 m dow., brązowy 100 m dow.
11/ V Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olsztyn 26-27 lipca 2017:
▪▪▪ (bez udziału)
SEZON 2017/2018
3 medale (1-2-0):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców,
Olsztyn (19-22.12.2017):
♦ seniorzy:
▪▪▪ (bez medali)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
NIE ODBYŁY SIĘ
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
NIE ODBYŁY SIĘ
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
NIE ODBYŁY SIĘ
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat),
NIE ODBYŁY SIĘ
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców,
Łódź (24-27 maja 2018):
♦ seniorzy:
▪▪▪ (bez medali)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)

7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn (29.06-1.07.2018):
▪▪▪ (bez medali)

8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim (13-15.07.2018):
▪▪▪ 9-10 miejsce, 3 medale (1-2-0):
● Bartosz Skóra 2 (1-1-0): złoty 100 m klas., srebrny 200 m klas.
● Dawid Romanowski 1 (0-1-0): srebrny 50 m dow.

9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski (13-15.07.2018):
▪▪▪ (bez medali)
10/ XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Gliwice (20-22.07.2018):
▪▪▪ (bez udziału)
11/ V Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olsztyn (9 czerwca 2018):
▪▪▪ (bez udziału)
12/ Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Gniewino (28-29.07.2018):
▪▪▪ (bez udziału)

SEZON 2018/2019:
7 medali (1-1-5):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów 17-18 lat*
Lublin, 18-22.12.2018:
♦ seniorzy:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ Juniorzy 17-18 lat:
(patrz lp. 5)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Olsztyn, 14-16.12.2018:
▪▪▪ (bez medali)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 14-16.12.2018:
▪▪▪ 24-25 miejsce, 2 medale (0-0-2):
● Dawid Romanowski 2 (0-0-2): brązowy 50 m dow., brązowy 100 m dow.;
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gorzów, 14-16.12.2018:
▪▪▪ (bez medali)

5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów 17-18 lat*
Lublin, 18-22.12.2018:
♦ Juniorzy 17-18 lat:
▪▪▪ (bez udziału)

6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców,
Olsztyn (15-19 maja 2019):
♦ seniorzy (open):
▪▪▪ (bez medali)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)

7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn (5-7.07.2019):
▪▪▪ (bez medali)

8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim (5-7.07.2019):
▪▪▪ (bez medali)

9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Lublin (10-12.07.2019):
▪▪▪ 13 miejsce, 5 medali (1-1-3):
● Dawid Romanowski 2 (0-0-2): brązowy 50 m dow., brązowy 100 m dow.;
● Bartosz Skóra 3 (1-1-1): złoty 50 m klas., srebrny 200 m klas., brązowy 100 m klas.;

10/ XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Drzonków (18-21.07.2019):
▪▪▪ (bez udziału)

11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
− nie odbyły się w 2019

12/ Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
− nie odbyły się w 2019

SEZON 2019/2020:
3 medale (0-3-0):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów 17-18 lat
Ostrowiec Świętokrzyski, 18-22.12.2019:
♦ seniorzy (open):
▪▪▪ (bez medali)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ 17-18 lat:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 6-8.12.2019:
▪▪▪ (bez udziału)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Opole, 13-15.12.2019:
▪▪▪ (bez medali)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Lublin, 13-15.12.2019:
▪▪▪ 14 miejsce, 3 medale (0-3-0):
● Bartosz Skóra 3 (0-3-0): srebrny: 50 m klas., srebrny: 100 m klas., srebrny: 200 m klas.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat*
(od sezonu 2018/2019 patrz lp.1)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców,
Lublin (20-24 maja 2020):
ODWOŁANE
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn (2-5.07.2020):
NIE ODBYŁY SIĘ
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim (21-24.07.2020):
NIE ODBYŁY SIĘ
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice (21-24.07.2020):
NIE ODBYŁY SIĘ
10/ XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Łódź, 16-19.07.2020:
NIE ODBYŁY SIĘ
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olsztyn, 15.08.2020
♦ seniorzy (open):
▪▪▪ (bez medali)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ 17-18 lat:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ 16 lat:
▪▪▪ (bez medali)
♦ 15 lat:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ 14 lat:
▪▪▪ (bez medali)
12/ Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
(od sezonu 2019/2020 patrz lp.11)

SEZON 2020/2021:
7 medali (3-3-1):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
(Olsztyn 16-20.12.2020)
− bez udziału UKS Piątka
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 18-20.12.2020:
1 (0-1-0):
● Karina Łysakowska 1 (0-1-0): srebrny: 50 m mot.
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski 15 lat
(Łódź 11-13.12.2020)
▪▪▪ (bez medalu)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski 16 lat
(Gliwice 11-13.12.2020)
▪▪▪ (bez medalu)
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat
Lublin (11-13.12.2020):
3 (0-2-1):
● Bartosz Skóra: 3 (0-2-1): srebrny: 50 m klas., srebrny: 100 m klas., brązowy: 200 m klas.
(od sezonu 2018/2019 patrz lp.1)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców,
Lublin (28.04-2.05.2021):
▪▪▪ (bez medalu)
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
14 lat, Olsztyn (1-4.07.2021)
▪▪▪ (bez medalu)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim (15-18.07.2021)
▪▪▪ (bez medali)
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Warszawa (15-18.07.2021)
▪▪▪ (bez medalu)
10/ XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Bydgoszcz (15-18.07.2021)
3 (3-0-0):
● Bartosz Skóra: 3 (3-0-0): złoty: 50 m klas., złoty: 100 m klas., złoty: 200 m klas.
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olecko, 31.07-1.08.2021
♦ wszystkie kat. wiek.
▪▪▪ (bez udziału)
12/ Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
(od sezonu 2019/2020 patrz lp.11)
SEZON 2021/2022 (stan na dzień 2022-07-25):
5 medali (4-1-0):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów 17-18 lat
(Bydgoszcz, 1-5.12.2021)
3 (3-0-0):
♦ seniorzy:
▪▪▪ (bez medalu)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ juniorzy 17-18 lat:
3 (3-0-0):
− Bartosz Skóra: 50 m klas. (1), 100 m klas. (1), 200 m klas. (1)

2/ Zimowe Mistrzostwa Polski 14 lat
(Olsztyn, 17-19.12.2021)
▪▪▪ (bez medali)

3/ Zimowe Mistrzostwa Polski 15 lat
(Lublin 10-12.12.2021)
▪▪▪ (bez medali)

4/ Zimowe Mistrzostwa Polski 16 lat
(Gliwice, 10-12.12.2021)
▪▪▪ (bez udziału)

5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat
(od sezonu 2021/2022 patrz lp.1)

6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
(Lublin, 31 maja – 4 czerwca 2022)
2 (1-1-0)
♦ seniorzy:
1 (0-1-0)
− Bartosz Skóra: 50 m klas. (2)
♦ młodzieżowcy:
1 (1-0-0)
− Bartosz Skóra: 50 m klas. (1)

7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat
(Olsztyn, 7-10 lipca 2022)
▪▪▪ (bez medali)

8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat
(Lublin, 14-17.07.2022)
▪▪▪ (bez medali)

9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat
(Ostrowiec Świętokrzyski, 14-17.07.2022)
▪▪▪ (bez medali)
10/ XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat
(Oświęcim, 19-22.07.2022)
▪▪▪ (bez medali)
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych (wszystkie kat. wiekowe)
(Wąbrzeźno, 23-24.07.2022)
♦ wszystkie kat. wiekowe
▪▪▪ (bez udziału)

12/ Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
(od sezonu 2019/2020 patrz lp.11)

 

w tym:

▪▪▪ wody otwarte: 6 medali (4+0+2):

SEZON 2012/2013
▪▪▪ 1 medal (1-0-0):
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych Kryspinów 3 sierpnia 2013
▪▪▪ 5-8 miejsce, 1 medal (1-0-0):
● Anna Nita (14-16 lat) 1 (1-0-0): złoty 5000 m
SEZON 2013/2014
▪▪▪ 3 medale (1-0-2):
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Kryspinów 26-27 lipca 2014:
▪▪▪ 6 miejsce, 3 medale (1-0-2):
● Anna Nita 1 (1-0-0): złoty 7500 m (17-18 lat)
● Justyna Burska 1 (0-0-1): brązowy 10000 m (14 lat i starsi)
● Justyna Burska 1 (0-0-1): brązowy 10000 m (19-23 lat)
SEZON 2014/2015
▪▪▪ 2 medale (2-0-0):
11/ III Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olsztyn 25-26 lipca 2015:
- open:
▪▪▪ 1 medal (1-0-0)
● Justyna Burska 1 (1-0-0): złoty 10000 m
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 1 medal (1-0-0)
● Justyna Burska 1 (1-0-0): złoty 10000 m


Opracowanie: Bernard Cichosz
Źródła: megatiming.pl/ oraz 43bis.media.pl/

Pozostałe informacje

 
2022-11-28
LVI sesja Rady Powiatu

LVI sesja Rady Powiatu

29 listopada 2022 (wtorek) o godz. 10.00
 
2022-11-27
W Tuszynie, cenne zwycięstwo juniorek Lidera

W Tuszynie, cenne zwycięstwo juniorek Lidera

PIŁKA SIATKOWA Rozgrywki wojewódzkie JUNIOREK
 
2022-11-27
Pierwszy zespół wygrał gr. 1 i umocnił się na pozycji lidera, rezerwy na drugim miejscu w gr. 3

Pierwszy zespół wygrał gr. 1 i umocnił się na pozycji lidera, rezerwy na drugim miejscu w gr. 3

PIŁKA SIATKOWA Rozgrywki wojewódzkie MŁODZICZEK
 
2022-11-26
Porażka szczypiornistów Włókniarza

Porażka szczypiornistów Włókniarza

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN I liga (gr. C)
 
2022-11-26
Kadetki Lidera pokonały UKS Volley 34 Łódź

Kadetki Lidera pokonały UKS Volley 34 Łódź

PIŁKA SIATKOWA Rozgrywki wojewódzkie KADETEK
 
2022-11-24
W przyszłym tygodniu

W przyszłym tygodniu

Polecamy nowy numer konstantynowskiego miesięcznika
 
2022-11-24
Przed pływakami Zimowe MP 2022

Przed pływakami Zimowe MP 2022

PŁYWANIE Zimowe MP 2022: Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów 17-18 lat (30.11-4.12) oraz Juniorów: 16 lat, 15 lat i 14 lat (9-11.12)

W ostatni dzień listopada i w grudniu 2022 zaplanowano zimowe mistrzostwa Polski nowego sezonu 2022/2023 we wszystkich kategoriach wiekowych:
♦ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów 17-18 lat (Bydgoszcz, 30.11-4.12.2022)
♦ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat (Gorzów Wielkopolski, 9-11.12.2022)
♦ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat (Gliwice, 9-11.12.2022)
♦ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat (Olsztyn, 9-11.12.2022)
Bernard Cichosz
Źródło: livetiming.pl/

 
2022-11-23
Prezydent RP podpisał ustawę o przedłużeniu kadencji samorządu terytorialnego

Prezydent RP podpisał ustawę o przedłużeniu kadencji samorządu terytorialnego

Pierwsza pięcioletnia kadencja samorządu terytorialnego przedłużona jeszcze o kilka miesięcy.
 
2022-11-22
Będzie Obszar Chronionego Krajobrazu Doliny Neru

Będzie Obszar Chronionego Krajobrazu Doliny Neru

L sesja Sejmiku Województwa Łódzkiego
 
2022-11-22
Już zamieniło się w marny żart Co się tak pięknie zaczęło

Już zamieniło się w marny żart
Co się tak pięknie zaczęło

Bisio wyszczekany jak pies

Mój Pan tym razem dokładnie sunie Wojtkiem Młynarskim:
Choć wspaniały był start
Nim koniec uwieńczy dzieło
Już zamieniło się w marny żart
Co się tak pięknie zaczęło
/bc/

 
2022-11-22
O tych, co się za pewnie poczuli, czyli stowarzyszenie KPS w stanie likwidacji

O tych, co się za pewnie poczuli, czyli stowarzyszenie KPS w stanie likwidacji

======================zasłyszane w Kansas
 
2022-11-21
Posiedzenia komisji przed LVI sesją Rady Miejskiej

Posiedzenia komisji przed LVI sesją Rady Miejskiej

21.11.2022 (poniedziałek): 15:45, 22.11.2022 (wtorek) 15:00, 23.11.2022 (środa) 15:15 i 15:30
 
2022-11-21
Burmistrz ujawnił skład komisji urbanistyczno-architektonicznej

Burmistrz ujawnił skład komisji urbanistyczno-architektonicznej

Komisja składa się z osób o wykształceniu i przygotowaniu fachowym związanym bezpośrednio z teorią i praktyką planowania przestrzennego.
 
2022-11-20
RPO prosi burmistrza o wyjaśnienia w sprawie wyłączania latarni; burmistrz - ograniczamy zużycie energii

RPO prosi burmistrza o wyjaśnienia w sprawie wyłączania latarni; burmistrz - ograniczamy zużycie energii

samorzad.pap.pl/

Rzecznik Praw Obywatelskich prosi o wyjaśnienia burmistrza gminy Bojanowo w sprawie wyłączania oświetlenia ulicznego. Skrócenie czasu pracy oświetlenia ulicznego miało na celu ograniczenie zużycia energii elektrycznej – odpowiada burmistrz.
Fot. PAP/Darek Delmanowicz
Polecamy cały artykuł joz/mr/ w portalu samorzad.pap.pl/ >>>

 

 
2022-11-20
Juniorki Lidera pokonały Łaskovię

Juniorki Lidera pokonały Łaskovię

PIŁKA SIATKOWA Rozgrywki wojewódzkie JUNIOREK
 
2022-11-19
Konstantynów Łódzki bez oświetlenia ulicznego

Konstantynów Łódzki bez oświetlenia ulicznego

Ograniczenie oświetlenia nie dotyczy skrzyżowania ulic: Łaskiej, Zgierskiej, Łódzkiej i Jana Pawła II

■ Od 21 listopada 2022 w godzinach: od północy do 4:00 nad ranem Konstantynów Łódzki bez oświetlenia ulicznego
   Od poniedziałku, 21 listopada 2022 uległ zmianie czas, w którym miejskie latarnie są włączone. Oświetlenie załącza się pół godziny po zachodzie słońca i działa do północy, a następnie włącza się ponownie o godzinie 4:00 nad ranem i wygasza 30 minut przed wschodem słońca. Ograniczenie oświetlenia nie dotyczy skrzyżowania ulic: Łaskiej, Zgierskiej, Łódzkiej i Jana Pawła II. Ograniczenie podyktowane jest oszczędzaniem energii elektrycznej, aby gmina zmniejszyła koszty opłaty.
BC

 
2022-11-19
Kadetki Lidera przegrały z liderem

Kadetki Lidera przegrały z liderem

PIŁKA SIATKOWA Rozgrywki wojewódzkie KADETEK
 
2022-11-19
Porażka szczypiornistów Włókniarza

Porażka szczypiornistów Włókniarza

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN I liga (gr. C)
 
2022-11-19
KAS zremisowała z liderem (na wyjeździe)

KAS zremisowała z liderem (na wyjeździe)

PIŁKA NOŻNA Klasa okręgowa grupa 1 (Łódź)
 
2022-11-15
Solidarność zaprasza na 14-dniowy turnus wypoczynkowy w Dźwirzynie (13-27 maja 2023)

Solidarność zaprasza na 14-dniowy turnus wypoczynkowy w Dźwirzynie (13-27 maja 2023)

Komunikat KLUBU SENIORA przy MOEiR NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” w Konstantynowie Łódzkim

■ KLUB SENIORA przy MIEJSKIEJ ORGANIZACJI EMERYTÓW i RENCISTÓW NSZZ „Solidarność” w KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM (ul. Jana Pawła II nr 9) organizuje 14-dniowy turnus wypoczynkowy w Dźwirzynie koło Kołobrzegu:
♦ Dom wypoczynkowy RYBITWA (możliwość skorzystania z rehabilitacji).
♦ Termin: 13-27 maja 2023.
♦ Całkowity koszt pobytu wynosi 2500 zł (w tym jest opłata za nocleg, śniadanie, obiad, kolacja, koszty przejazdu i ubezpieczenie).
■ Zapisy oraz wpłaty w siedzibie NSZZ „Solidarność” (Konstantynów Łódzki ul. Jana Pawła nr 9): w poniedziałki i czwartki w godz. 12:15-15:00.
♦ Ilość miejsc ograniczona.
♦ Przy zapisie przedpłata wynosi 200 zł.
Miejska Organizacja Emerytów i Rencistów w Konstantynowie Łódzkim

 
2022-11-14
Jan Paweł II: Dziś tej mocy bardziej wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów

Jan Paweł II: Dziś tej mocy bardziej wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów

PIELGRZYMUJĄC Z JANEM PAWŁEM II. Homilia w czasie Mszy Św. odprawionej na Błoniach – Kraków, 22 czerwca 1983 (II pielgrzymka)

/…/ Musicie być mocni, drodzy bracia i siostry! Musicie być mocni tą mocą, którą daje wiara! Musicie być mocni mocą wiary! Musicie być wierni! Dziś tej mocy bardziej wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów. Musicie być mocni mocą nadziei, która przynosi pełną radość życia i nie pozwala zasmucać Ducha Świętego!
Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć /…/
Źródło: jp2.tvp.pl/

 
2022-11-14
Jan Kaczmarek nie był fałszywym prorokiem. Wracajmy do źródeł, przywróćmy Polakom godność. To przesądzi o naszej przyszłości…

Jan Kaczmarek nie był fałszywym prorokiem.
Wracajmy do źródeł, przywróćmy Polakom godność. To przesądzi o naszej przyszłości…

Przed 15 laty zmarł Jan Kaczmarek. Satyryk, piosenkarz i autor piosenek, felietonista, współtwórca wrocławskiego kabaretu „Elita”.
 
2022-11-14
Jan Kaczmarek: A czas do przodu leci i lata też trop w trop, no i dla dobra dzieci czas wreszcie krzyknąć STOP!

Jan Kaczmarek: A czas do przodu leci i lata też trop w trop, no i dla dobra dzieci czas wreszcie krzyknąć STOP!

Jan Kaczmarek (6.06.1945 – 14.11.2007) satyryk, piosenkarz i autor piosenek, felietonista, współtwórca wrocławskiego kabaretu „Elita”
 
2022-11-13
Dobra postawa młodziczek Lidera. Pierwszy zespół wygrał gr. 1, rezerwy na drugim miejscu w gr. 3

Dobra postawa młodziczek Lidera. Pierwszy zespół wygrał gr. 1, rezerwy na drugim miejscu w gr. 3

PIŁKA SIATKOWA Rozgrywki wojewódzkie MŁODZICZEK
 
 
  • najnowsze Wiadomości 43bis
  • https://Sprintem po wynik
  • Przemysław Gintrowski Pamiątkieszcze dzień
  • https://WojciechKorkuc
  • I LOdD
  • https://TV WIADOMOŚCI - 43bis Zbigniew Macias w TV WIADOMOŚCI - 43bis: Bardzo chętnie wracam do Konstantynowa (mat. arch. z 2006-05-16)
  • Jarosław Daszkiewicz i Grzegorz Palka wyróżnieni przez Wiadomości - 43bis 2004 12 07
  • https://KŁZAMUNDUREM
  • https://WOT
  • https://KRYSZTOPA
  • https://TySol
  • https://SPONSOR PREMIUM # WASZE GROBY W NASZYCH SERCACH
  • https://Warto pamiętać w roku 2021
  • https://POD BIAŁO-CZERWONĄ
  • https://szkolawlodzi.jezuici Szkoła Podstawowa im. św. Ignacego Loyoli w Łodzi
  • https://pl-pl.facebook.com/Magdalena-Korzekwa-Kaliszuk-1051043068243338/
  • LOdD
  • IPN
  • Katalogi IPN Katalogi IPN
  • Inwentarz archiwalny IPN Inwentarz archiwalny IPN
  • https://KlanMROWISKO
  • Kalendarz
  • https://prognoza POGODY
  • RAPORT