W czwartek, 27 listopada 2025 w Konstantynowie Łódzkim nastąpiło wyburzenie budynku stacji elektroenergetycznej wnętrzowej 15/0,4 kV usytuowanego pomiędzy blokiem mieszkalnym (przy ul. mjr. Henryka Sucharskiego 5) i boiskiem Orlik (należącym do Szkoły Podstawowej nr 5 znajdującej się pod adresem ul. Sadowa 5/7).
Już wcześniej obok wyburzonego budynku ustawiono nową stację kontenerową. Będzie ona funkcjonować po dokonaniu przełączeń.
Nie są przewidziane przerwy w dostawie energii elektrycznej.
Więcej zdjęć na:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100063305373365&ref=embed_page#
https://www.facebook.com/bernard.cichosz/
Tekst i zdjęcia: Bernard Cichosz
<Aktualizacja: 2025-11-28>
■ Redaktor naczelny: Bernard Cichosz
■ tel. 603 44 43 43 ■ 43bis@post.pl