• https://REPUBLIKANIE
  • https://Millennium Trwa REKRUTACJA do LOdD
  • https://OPTYKOKULISTA Sponsor KAS-y
  • https://KOMUNIKACJA Rozkłady jazdy od 25 kwietnia 2021
  • wpolityce.pl
  • Baszyński
  • https://SPONSOR PREMIUM Sponsor KAS-y
  • MPK Łódź
  • https://KOMUNIKACJAPabianice BUS 3 LINIA ES-KA-ES: Konstantynów Łódzki - Pabianice
  • https://KOMUNIKACJAPabianice BUS LINIA Szadek - Łódź
  • https://PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE
  • https://NIEDZIELA
  • https://40 lat Solidarności
  • przegladsportowy
  • https://PiS Konstantynów Łódzki
  • PAPsamorząd
  • HLI POLSKA
  • fines
  • SIP
  • Polskie Radio24
  • Prawo dla samorządu
  • portalsamorzadowy
  • WSPOLNOTA
  • BO 2018 III edycja, 2018
  • WSPÓLNOTA RANKING GMIN
  • TV Trwam
  • Do Rzeczy
  • wSieci
  • gazetaprawna.pl
  • Rzeczpospolita
  • Igrzyska Olimpijskie PKOl
  • Dołącz do nas na Facebooku Bernard Cichosz, red. nacz. "43bis"
  • X Bieg Wdzięczności ZDJĘCIA
  • PRO-LIFE
  • www.pzps.pl/
  • http://siatka.org/kategoria/aktualnosci/
  • Rodzina500+
  • chrzest966.pl
  • Telewizyjny Kurier GCI
  • WARTO ROZMAWIAĆ
  • OBLICZA MANIPULACJI
  • Radio Warszawa
  • GRUDZIEŃ 1970 Przemówienie PREZYDENTA Andrzeja Dudy o świcie w Gdyni-Stocznia wejdzie do historii Polski. Każdy patriota powinien go wysłuchać! (Krzysztof Wyszkowski)
  • Radio Maryja 25 lat na antenie
  • Klub im. Romana Dmowskiego
  • CitizenGO to społeczność aktywnych obywateli
  • https://Big Ben NIEPLANOWANE
  • niezalezna.pl/
  • http://www.wsieci.pl/
  • Radio Łódź
  • http://www.naszdziennik.pl/
  • Dziennik Łódzki
  • https://Express Ilustrowany
  • KŻ Orzeł
  • www.ordoiuris.pl/
  • www.ordoiuris.pl/
  • IPN
  • SJP Doroszewskiego
  • LIRYKA, LIRYKA… Słowa i muzyka LIRYKA, LIRYKA...
    Słowa i muzyka
  • STOP ABORCJI
  • Szczególna misja europosła Ks. prof. Czesław S. Bartnik Szczególna misja europosła
  • Nie Szkodzić
  • Rodzinny Konstantynów Łódzki
  • Wydawnictwo Bernard Cichosz
  • http://patriotyczna.lodz.pl/
  • Rodzina ma Gďż˝os
  • LO oferta
  • LO oferta
  • LO oferta
  • http://patriotyczna.listastron.pl/
  • http://www.oneofus.eu/pl/
  • JEDYNKI gazet
  • Get Adobe Flash player
  • Mała Ojczyzna
  • PKS
  • KMST
  • PORT LOTNICZY ŁÓDŹ
  • LIVETIMING
  • Gazeta Polska Codziennie
Wiadomości
2021-06-02
Najlepsza ósemka gra dalej

Najlepsza ósemka gra dalej

PIŁKA NOŻNA KOBIET Centralna Liga Juniorek U-15. Analiza redakcji dziennika „43bis” i miesięcznika „Wiadomości - 43bis”.

PODSUMOWANIE ROZGRYWEK GRUPOWYCH CLJ U-15

■ W bieżącym sezonie KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki i 22 inne zespoły zakończyły udział w Centralnej Lidze Juniorek U-15 po etapie grupowym. KKS wywalczył 5 miejsce w gr. C, nie utrzymał się w CLJ (podobnie jak zespoły we wszystkich czterech grupach z pozycji 5-8) i nie zdobył punktów w Rankingu Systemu Sportu Młodzieżowego. Jesienią Włókniarz będzie w Wojewódzkiej Lidze Juniorek walczył o powrót do wiosennej rywalizacji w CLJ.
■ Poniżej analiza redakcji dziennika „43bis” i miesięcznika „Wiadomości - 43bis” prezentująca PODSUMOWANIE ROZGRYWEK GRUPOWYCH. Analiza zawiera m.in. tabele końcowe wszystkich grup, osiągnięcia województw, porównanie sezonu bieżącego z minionym oraz ciekawostki.
♦ NAJLEPSZA ÓSEMKA GRA DALEJ
  
Podczas minionego weekendu, w Centralnej Lidze Juniorek U-15, młode piłkarki z 32, a właściwie 31 klubów (wycofał się jeden zespół) zakończyły etap rywalizacji na poziomie grupowym.
Drużyny, które zajęły dwa czołowe miejsca w każdej z grup (A, B, C, D) będą dalej walczyć, systemem pucharowym, o miejsca 1-8 w sezonie 2020/2021.
(grupa miejsce nazwa zespołu województwo dorobek w grupie)
A1. Akademia Piłkarska LG pomorskie 16 pkt (5-1-0, 38:6)
A2. Warta Poznań SA wielkopolskie 13 pkt (4-1-1, 26:7)
B1. AS Stomil Olsztyn warmińsko-mazurskie 19 pkt (6-1-0, 35:5)
B2. UKS Ząbkovia Ząbki mazowieckie 16 pkt (5-1-1, 49:10)
C1 GKS Gieksa Katowice S.A. śląskie 19 pkt (6-1-0, 49:4)
C2. UKS SMS Łódź (K) łódzkie 18 pkt (6-0-1, 38:7)
D1. Perły Lublin lubelskie 16 pkt (5-1-1, 28:5)
D2. UKS 3 Staszkówka Jelna podkarpackie 15 pkt (5-0-2, 43:9)

   Powyższe 8 zespołów oraz kolejne 8 drużyn, które zajęły miejsca 3-4 w każdej z grup utrzymały się w CLJ. Zespoły z miejsc 5-8 spadają do Wojewódzkich Lig Juniorek i jesienią będą walczyć o powrót do wiosennej rywalizacji w CLJ.
   W sezonie 2020/2021, zgodnie z regulaminem każde województwo dysponowało, dla zespołów ze swojego terenu, dwoma miejscami w CLJ, ale nie wszystkie ten limit wykorzystały. Tylko po jednym zespole zgłosiły: lubuskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, małopolskie. Skorzystały na tym inne województwa zgłaszając po 3 zespoły: wielkopolskie, mazowieckie, podkarpackie. Jedno miejsce pozostało niewykorzystane.
   Przy tym samym systemie rozgrywek w sezonach 2019/2020 i 2020/2021 (prawo gry w CLJ uzyskały po dwa najlepsze zespoły z każdego województwa) nastąpiła duża rotacja zespołów. Spośród 30 zespołów rywalizujących w CLJ w minionym sezonie tylko 17 drużyn walczy znów w CLJ w sezonie bieżącym. W następnym sezonie, ze względu na zmianę kwalifikacji do CLJ, rotacja powinna być mniejsza.
♦ W CLJ UTRZYMALI SIĘ REPREZENTANCI 11 WOJEWÓDZTW
  
W sezonie 2021/2022, w zmienionym systemie kwalifikacji ,w CLJ pozostanie 16 zespołów reprezentujących województwa (kolejność wg grup z bieżącego sezonu):
– wielkopolskie 2, pomorskie 1, zachodniopomorskie 1,
– mazowieckie 2, kujawsko-pomorskie 1, warmińsko-mazurskie 1,
– śląskie 2, dolnośląskie 1, łódzkie 1,
– lubelskie 2, podkarpackie 2.
Dołączą do nich mistrzowie wszystkich 16 Wojewódzkich Lig Juniorek w sezonie 2021/2022.
   Warto zaznaczyć, że w sezonie 2020/2021 w CLJ nie utrzymał się żaden klub reprezentujący następujące 5 województw:
– lubuskie,
– podlaskie,
– opolskie,
– świętokrzyskie,
– małopolskie.

♦ KAŻDE MIEJSCE MA SWOJĄ WARTOŚĆ
Co już osiągnęły zespoły zajmując kolejne miejsca w każdej z czterech grup:
– miejsca 1 i 2 oznaczają, co najmniej lokatę 1-8 i prawo walki o medale w CLJ w sezonie 2020/2021;
– miejsca 3 i 4 oznaczają lokatę 9-16 w CLJ U-15 w sezonie 2020/2021;
– miejsca 5 i 6 oznaczają lokatę 17-24 w CLJ U-15 w sezonie 2020/2021;
– miejsca 7 i 8 oznaczają lokatę 25-32 w CLJ U-15 w sezonie 2020/2021.
Zespoły z miejsc 1-4 utrzymują się w CLJ U-15, a z miejsc 5-8 spadają z CLJ U-15.

♦ TABELE KOŃCOWE WSZYSTKICH GRUP
Pogrubiono nazwy zespołów, które utrzymały się w CLJ na przyszły sezon. Podkreślono nazwy klubów awansujących do najlepszej ósemki.
GRUPA A
[regulaminowo po 2 zespoły z 4 woj. (faktycznie: wielkopolskie 3, lubuskie 1, zachodniopomorskie 1, pomorskie 2)]
1. Akademia Piłkarska LG pomorskie 16 pkt (5-1-0, 38:6)
2. Warta Poznań SA wielkopolskie 13 pkt (4-1-1, 26:7)
3. Medyk POLOmarket Konin wielkopolskie 12 pkt (4-0-2, 18:13)
4. Olimpia Szczecin zachodniopomorskie 11 pkt (3-2-1, 21:5)
5. MUKS PS Kostrzyn nad Odrą lubuskie 4 pkt (1-1-4, 8:25)
6. AZS UAM Poznań wielkopolskie 4 pkt(1-1-4, 4:29)
7. Błękitni Wejherowo pomorskie 0 pkt (0-0-6, 7:37)
(KKP Warta Gorzów Wielkopolski lubuskie nie rozegrał żadnego meczu)
GRUPA B
[regulaminowo po 2 zespoły z 4 woj. (faktycznie: warmińsko-mazurskie 2, mazowieckie 3, kujawsko-pomorskie 1, podlaskie 2)]
1. AS Stomil Olsztyn warmińsko-mazurskie 19 pkt (6-1-0, 35:5)
2. UKS Ząbkovia Ząbki mazowieckie 16 pkt (5-1-1, 49:10)
3. MUKS Praga Warszawa mazowieckie 13 pkt (4-1-2, 34:16)
4. Tęcza Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 13 pkt (4-1-2, 25:9)
5. UKS SP 11 URSUS mazowieckie 12 pkt (4-0-3, 21:10)
6. Forty Piątnica podlaskie 6 pkt (2-0-5, 11:43)
7. Włókniarz Białystok podlaskie 1 pkt (0-1-6, 0:28)
8. KKP Stomilanki Olsztyn warmińsko-mazurskie 1 pkt (0-1-6, 3:58)
GRUPA C
[regulaminowo po 2 zespoły z 4 woj. (faktycznie: dolnośląskie 2, śląskie 2, opolskie 2, łódzkie 2)]
1. GKS Gieksa Katowice S.A. śląskie 19 pkt (6-1-0, 49:4)
2. UKS SMS Łódź (K) łódzkie 18 pkt (6-0-1, 38:7)
3. 1 KS Ślęza Wrocław dolnośląskie 15 pkt (5-0-2, 31:9)
4. KKS Czarni Sosnowiec śląskie 13 pkt (4-1-2, 28:15)
5. Włókniarz Konstantynów Łódzki łódzkie 7 pkt (2-1-4, 6:31)
6. KS Unia Opole opolskie 6 pkt (2-0-5, 10:21)
7. LKS Biedrzychowice-Głogówek opolskie 4 pkt (1-1-5, 9:40)
8. MKS Polonia Świdnica-ŻAP dolnośląskie 0 pkt (0-0-7, 3:47)
GRUPA D
[regulaminowo po 2 zespoły z 4 woj. (faktycznie: podkarpackie 3, lubelskie 2, świętokrzyskie 2, małopolskie 1)]
1. Perły Lublin lubelskie 16 pkt (5-1-1, 28:5)
2. UKS 3 Staszkówka Jelna podkarpackie 15 pkt (5-0-2, 43:9)
3. UKS Pionier PSW Biała Podlaska lubelskie 15 pkt (5-0-2, 44:14)
4. CWKS Resovia Rzeszów podkarpackie 13 pkt (4-1-2, 34:8)
5. KSP Kielce świętokrzyskie 13 pkt (4-1-2, 28:7)
6. DAP Dębica podkarpackie 6 pkt (2-0-5, 24:25)
7. LUKS Skrzyszów małopolskie 4 pkt (1-1-5, 18:25)
8. UKS Hetmanki Włoszczowa świętokrzyskie 0 pkt (0-0-7, 0:125)
♦ CIEKAWOSKI (PUNKTY, BRAMKI)
  
W dwóch grupach w tym w „naszej” C dystans zespołów spadających do utrzymujących się jest bardzo duży (6-7 pkt). W grupach (B, D) zespół piąty miał niewielką stratę do czwartego (w gr. D o spadku do klasy niższej zdecydowała gorsza różnica bramek).
Ponadto inne ciekawostki:
– nie ma zespołu bez straty punktu;
– są 3 zespoły bez zdobytego punktu;
– są 2 zespoły bez zdobytej bramki, ale jeden z nich zdobył punkt;
– największa różnica bramek (+) 49:4;
– największa różnica bramek (-) 0:125,
– najwyższe wyniki w grupach (różnica):
gr. A: 14:2,
gr. B: 15:0,
gr. C: 15:0 (dwukrotnie),
gr. D: 26:0.

♦ DALSZE ROZGRYWKI SEZONU 2020/2021
  
W rozgrywkach ćwierćfinałowych 8 drużyn będzie walczyć systemem pucharowym (pary ćwierćfinałowe utworzą zwycięzcy 4 grup z dolosowanymi drużynami z drugich miejsc). Każda z par ćwierćfinałowych rozegra jedno spotkanie. Gospodarzami meczów ćwierćfinałowych będą zwycięzcy rozgrywek grupowych.
6 czerwca 2021 (niedziela):
A1. Akademia Piłkarska LG – C2. UKS SMS Łódź (K) łódzkie
B1. AS Stomil Olsztyn – D2. UKS 3 Staszkówka Jelna podkarpackie
D1. Perły Lublin – B2. UKS Ząbkovia Ząbki
C1 GKS Gieksa Katowice S.A. – A2. Warta Poznań SA
Mecze półfinałowe zostaną rozegrane według poniższego schematu:
1/ zwycięzca pary 1 – zwycięzca pary 2
2/ zwycięzca pary 3 – zwycięzca pary 4
Każda z par półfinałowych rozegra jedno spotkanie.
Gospodarzami meczów ćwierćfinałowych będą zwycięzcy pary 1 i zwycięzca pary 3
Zwycięzcy meczów półfinałowych rozegrają mecz finałowy o Mistrzostwo Polski Juniorek na neutralnym boisku.

♦ KLASYFIKACJA KOŃCOWA CLJ U-15 W SEZONIE 2019/2020*
  Rozgrywki nie zostały ukończone. W Rankingu Systemu Sportu Młodzieżowego wszystkim uczestniczącym zespołom (30) przysługiwała równa liczba punktów (nie wszystkim je naliczono w pełnej wysokości ze względu na przynależność zawodników do innej grupy wiekowej).
♦ KLASYFIKACJA KOŃCOWA CLJ U-15 W SEZONIE 2020/2021
1 miejsce: mistrz CLJ U-15;
2 miejsce: wicemistrz CLJ U-15;
3-4 miejsce: II wicemistrz CLJ U-15 (przegrani z meczów półfinałowych);
5-8 miejsca: przegrani w meczach ćwierćfinałowych CLJ U-15;
9-16: miejsca 3 i 4 w każdej z czterech grup CLJ U-15;
17-24: miejsca 5 i 6 w w każdej z czterech grup CLJ U-15;
25-32: miejsca 7 i 8 w w każdej z czterech grup CLJ U-15.
   Pierwsze 16 zespołów utrzymuje się w rozgrywkach CLJ U-15 w kolejnej edycji. Za miejsca 1-16 w Polsce zespoły CLJ U-15 zdobywają punkty w klasyfikacji Systemu Sportu Młodzieżowego. I to dla niektórych klubów będzie największym sukcesem w bieżącym sezonie.
♦ CLJ U-15 W SEZONIE 2021/2022
   Po rozegraniu rundy wiosennej sezonu 2020/2021, stosuje się następujące zasady:
1. Drużyny z miejsc 1-4 z 4 grup CLJ U-15 w sezonie 2020/2021 utrzymają się w rozgrywkach CLJ U-15 w kolejnej edycji.
2. Drużyny z miejsc 5-8 z 4 grup CLJ U-15 w sezonie 2020/2021 spadają z rozgrywek do Ligi Wojewódzkiej Juniorek U-15.
3. Stawkę 32 zespołów uzupełni 16 mistrzów Lig Wojewódzkich Juniorek U-15 rundy jesiennej sezonu 2021/2022.
Za miejsca 1-16 w Polsce zespoły CLJ U-15 zapewne zdobędą punkty w klasyfikacji Systemu Sportu Młodzieżowego (nie ma jeszcze aktualnego regulaminu, ale tak było w minionym sezonie).
Bernard Cichosz
……………………………………………..
* KOLEJNOŚĆ CLJ U-15 W SEZONIE POPRZEDNIM 2019/2020 W SSM
Miejsce DrużynaLiczba zawodnikówSuma punktów SSM
1Lech Poznań Football Academy Poznań1315.38
2FOOTBALL WIZARDS1612.49
3KKS KAJA OPOCZNO1610.42
4KSZO Ostrowiec Świętokrzyski169.37
5MKS Polonia Świdnica189.25
6SF Lejdis Luboń267.68
7KS Unia Opole247.62
8UKS Tęcza Bydgoszcz197.02
9LUKS Astoria Junior Szczerców176.86
10AZS PSW Biała Podlaska186.5
11MKS Olimpia, Szczecin186.48
12KKP Bydgoszcz166.24
13UKS SMS Łódź196.14
14JUNA-TRANS Stare Oborzyska196.13
15KS Unifreeze Górzno175.88
15CWKS Resovia Rzeszów175.88
17UKS 3 Staszkówka Jelna205.82
18KKPN Olimpico Malbork215.56
191KS Ślęza SA Wrocław195.25
20GKS Forty Piątnica205
21UKS Ząbkovia Ząbki244.18
22KKPK Medyk Konin164.17
22KSP Kielce204.17
24Akademia Piłkarska LG Gdańsk173.92
25MUKS Praga Warszawa183.71
26Rolnik B. Głogówek183.7
27PTC Pabianice143.57
28Uczniowski Klub Piłkarski Suchowiczteam172.94
29AS Stomil Olsztyn200
29KS Włókniarz Białystok190
Pogrubiono nazwy zespołów uczestniczących również w rozgrywkach następnego sezonu. Podkreślono nazwy klubów grających w „naszej” grupie C.
 

Pozostałe informacje

 
2021-07-16
Czy wyborcy są niepotrzebni radnym?

Czy wyborcy są niepotrzebni radnym?

 
2021-07-16
Sprzedam tanio

Sprzedam tanio

OGŁOSZENIE

Sprzedam tanio łoże z materacem (160x200cm2), tel. 695 513 391.

 
2021-07-15
Lutomiersk znów będzie miastem

Lutomiersk znów będzie miastem

 
2021-07-13
Włókniarz ma tylko 12 rywali

Włókniarz ma tylko 12 rywali

PIŁKA NOŻNA Klasa A grupa 3 (Łódź), sezon 2021/2022
 
2021-07-12
25. rocznica śmierci Grzegorza Palki

25. rocznica śmierci Grzegorza Palki

Wspominamy pierwszego po wojnie demokratycznie wybranego prezydenta Łodzi.
 
2021-07-11
I jeszcze złoto MEJ dla Bartosza Skóry!

I jeszcze złoto MEJ dla Bartosza Skóry!

PŁYWANIE Mistrzostwa Europy Juniorów (Rzym, 6-11 lipca 2021)
 
2021-07-10
Kamil Michalak ze srebrem MP U17

Kamil Michalak ze srebrem MP U17

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Mistrzostwa Polski Juniorów U17 (Biłgoraj, 9-11.07.2021)

   W sobotę 10 lipca 2021 w Mistrzostwach Polski Juniorów U17 (Biłgoraj, 9-11.07.2021), które rozgrywane są w ramach XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Kamil Michalak (KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki), wśród 12 zawodników kat. wag. 89 kg, zajął drugie miejsce z wynikiem 244 kg (140+104). Wygrał Patryk Barański (LKS Dobryszyce) wynikiem 285 kg (152+133). Drugi reprezentant Włókniarza Karol Karolak, w kat. wag. 73 kg, wśród 27 zawodników zdobył czwarte miejsce uzyskując wynik 216 kg (120+96).
   Zawodnicy Włókniarza przygotowują się jeszcze do Mistrzostw Polski Młodzików (22-24.10.2021).
BC
POLECAMY:
2021-04-23 Maria Karolak Mistrzynią Polski <U20>

 
2021-07-10
KAS ma mniej rywali w sezonie 2021/2022

KAS ma mniej rywali w sezonie 2021/2022

PIŁKA NOŻNA Klasa okręgowa grupa I (Łódź) 2021/2022
 
2021-07-09
Brąz MEJ dla Bartosza Skóry!

Brąz MEJ dla Bartosza Skóry!

PŁYWANIE Mistrzostwa Europy Juniorów (Rzym, 6-11 lipca 2021)
 
2021-07-08
Bartosz Skóra z konstantynowskiej Piątki piąty w Europie

Bartosz Skóra z konstantynowskiej Piątki piąty w Europie

PŁYWANIE Mistrzostwa Europy Juniorów (Rzym, 6-11 lipca 2021)
 
2021-07-07
Nabór zawodników do KAS-y

Nabór zawodników do KAS-y

Najszybciej rozwijający się klub w naszym mieście Konstantynowska Akademia Sportu zaprasza.
 
2021-07-04
Zwycięstwo i 4 porażki BHT KKS Włókniarz w drugim turnieju PGNiG Summer Superliga 2021

Zwycięstwo i 4 porażki BHT KKS Włókniarz w drugim turnieju PGNiG Summer Superliga 2021

PIŁKA RĘCZNA PLAŻOWA MĘŻCZYZN PGNiG Summer Superliga 2021, turniej w Łomży (3- 4.07.2021).
 
2021-07-04
W MP Juniorów 14 lat jeden punkt Piątki do Rankingu SSM

W MP Juniorów 14 lat jeden punkt Piątki do Rankingu SSM

PŁYWANIE Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat, Olsztyn (1-4.07.2021)
 
2021-07-03
Włókniarz „awansował” do I ligi

Włókniarz „awansował” do I ligi

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN Sezon 2021/2022
 
2021-07-02
Lider już zakończył rywalizację na plaży

Lider już zakończył rywalizację na plaży

SIATKÓWKA PLAŻOWA KOBIET (juniorki młodsze i młodziczki)
 
2021-07-02
BHT KKS Włókniarz zagra w Łomży

BHT KKS Włókniarz zagra w Łomży

PIŁKA RĘCZNA PLAŻOWA MĘŻCZYZN Drugi turniej PGNiG Summer Superliga 2021 (Łomża, 3-4.07.2021)
 
2021-07-01
Piłkarze w środku tabeli, ale KAS w klasie okręgowej, natomiast Włókniarz w klasie A

Piłkarze w środku tabeli, ale KAS w klasie okręgowej, natomiast Włókniarz w klasie A

PIŁKA NOŻNA: klasa okręgowa, klasa A
 
2021-06-30
KKS w górnej połówce tabeli

KKS w górnej połówce tabeli

PIŁKA NOŻNA Klasa A (grupa Łódź III)
 
2021-06-30
„Wiadomości - 43bis” nr 767/768

„Wiadomości - 43bis” nr 767/768

Pismo lokalne – ukazuje się od 13 grudnia 1989 roku

Ukazał się i od godzin południowych w środę 30 czerwca 2021 jest dostępny (gratis) w kolportażu nr 767/768 konstantynowskich „WIADOMOŚCI – 43bis”. Pismo ma 24 strony. W magazynie, jako wkładki inne pisma:
EKSPRES 43bis nr 292,
SUPLEMENT 43bis nr 292/293
BIULETYN 43bis nr 228/229
Dostęp do wersji elektronicznej czasopisma będzie wkrótce możliwy w naszym portalu w zakładce Wiadomości (prawa szpalta: baner z okładką czasopisma). Numery archiwalne umieszczane są w zakładce Prasa.
Następny numer 769/770 „Wiadomości – 43bis” powinien ukazać się w czwartek 29 lipca 2021.
BC

 
2021-06-30
5 pływaków Piątki w MPJ 14 lat

5 pływaków Piątki w MPJ 14 lat

PŁYWANIE Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat, Olsztyn (1-4.07.2021)
 
2021-06-30
Na co stać Piątkę w MPJ 2021

Na co stać Piątkę w MPJ 2021

PŁYWANIE Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 2021 (sezon 2020/2021)
 
2021-06-29
Andrzej Szymczak patronem Hali Anilany

Andrzej Szymczak patronem Hali Anilany

 
2021-06-29
Jeszcze w tym tygodniu 767/768

Jeszcze w tym tygodniu 767/768

Polecamy nowy numer konstantynowskiego miesięcznika.
 
2021-06-28
Znamienici patroni Festiwalu Piłkarskiego Akademia Cup 2021

Znamienici patroni Festiwalu Piłkarskiego Akademia Cup 2021

PIŁKA NOŻNA IV Festiwal Piłkarski Akademia Cup (Konstantynów Łódzki, 26-27.06.2021)
 
2021-06-27
Juniorzy młodsi BHT KKS Włókniarz bez awansu do rozgrywek centralnych

Juniorzy młodsi BHT KKS Włókniarz bez awansu do rozgrywek centralnych

PIŁKA RĘCZNA PLAŻOWA MĘŻCZYZN Mistrzostwa Województwa Łódzkiego juniorów młodszych w Łodzi (26.06.2021)
 
 
  • https://RAPORT201820192020
  • https://Sprintem po wynik
  • najnowsze Wiadomości 43bis
  • https://TySol
  • https://SPONSOR PREMIUM # WASZE GROBY W NASZYCH SERCACH
  • https://Warto pamiętać w roku 2021
  • https://POD BIAŁO-CZERWONĄ
  • https://szkolawlodzi.jezuici Szkoła Podstawowa im. św. Ignacego Loyoli w Łodzi
  • I LOdD
  • https://pl-pl.facebook.com/Magdalena-Korzekwa-Kaliszuk-1051043068243338/
  • LOdD
  • IPN
  • Katalogi IPN Katalogi IPN
  • Inwentarz archiwalny IPN Inwentarz archiwalny IPN
  • Przemysław Gintrowski Jeszcze dzień Jeszcze dzień
  • https://KlanMROWISKO
  • Kalendarz
  • https://prognoza POGODY