• wpolityce.pl
  • https://Vinyl Vinyl, PEŁNIA ŻYCIA
  • https://NIEDZIELA
  • https://40 lat Solidarności
  • https://Millennium
  • https://Millennium Trwa REKRUTACJA do LOdD
  • przegladsportowy
  • MPK Łódź
  • https://PiS Konstantynów Łódzki
  • PAPsamorząd
  • HLI POLSKA
  • fines
  • SIP
  • Polskie Radio24
  • Prawo dla samorządu
  • portalsamorzadowy
  • WSPOLNOTA
  • BO 2018 III edycja, 2018
  • WSPÓLNOTA RANKING GMIN
  • TV Trwam
  • Do Rzeczy
  • wSieci
  • gazetaprawna.pl
  • Rzeczpospolita
  • Igrzyska Olimpijskie PKOl
  • Dołącz do nas na Facebooku Bernard Cichosz, red. nacz. "43bis"
  • OMEGA
  • X Bieg Wdzięczności ZDJĘCIA
  • PRO-LIFE
  • www.pzps.pl/
  • http://siatka.org/kategoria/aktualnosci/
  • Rodzina500+
  • chrzest966.pl
  • Telewizyjny Kurier GCI
  • WARTO ROZMAWIAĆ
  • OBLICZA MANIPULACJI
  • Radio Warszawa
  • GRUDZIEŃ 1970 Przemówienie PREZYDENTA Andrzeja Dudy o świcie w Gdyni-Stocznia wejdzie do historii Polski. Każdy patriota powinien go wysłuchać! (Krzysztof Wyszkowski)
  • Radio Maryja 25 lat na antenie
  • Klub im. Romana Dmowskiego
  • CitizenGO to społeczność aktywnych obywateli
  • https://Big Ben NIEPLANOWANE
  • niezalezna.pl/
  • http://www.wsieci.pl/
  • Radio Łódź
  • http://www.naszdziennik.pl/
  • Dziennik Łódzki
  • https://Express Ilustrowany
  • KŻ Orzeł
  • www.ordoiuris.pl/
  • www.ordoiuris.pl/
  • IPN
  • SJP Doroszewskiego
  • LIRYKA, LIRYKA… Słowa i muzyka LIRYKA, LIRYKA...
    Słowa i muzyka
  • STOP ABORCJI
  • Bez LO ani rusz!
  • Szczególna misja europosła Ks. prof. Czesław S. Bartnik Szczególna misja europosła
  • Nie Szkodzić
  • Rodzinny Konstantynów Łódzki
  • Wydawnictwo Bernard Cichosz
  • http://patriotyczna.lodz.pl/
  • Rodzina ma Gďż˝os
  • LO oferta
  • LO oferta
  • LO oferta
  • http://patriotyczna.listastron.pl/
  • http://www.oneofus.eu/pl/
  • JEDYNKI gazet
  • Get Adobe Flash player
  • Mała Ojczyzna
  • PKS
  • KMST
  • PORT LOTNICZY ŁÓDŹ
  • Gazeta Polska Codziennie
Wiadomości
2016-05-08
Wyniki X Biegu Wdzięczności

Wyniki X Biegu Wdzięczności

KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI X Bieg Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła II, 8 maja 2016

Liczy się przede wszystkim udział, ale dla uczestników ważny jest też wynik. Dzięki sprawności organizatorów - Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim i firmy inesSport wyniki są już gotowe. Uprzejmość i operatywność Roberta Bujnowicza pozwala nam te wyniki już opublikować. Dziękujemy organizatorom za wspaniale, jak co roku, przeprowadzoną największą imprezę sportową w Konstantynowie Łódzkim.
Bernard Cichosz

 

<Aktualizacja: 2016-05-09>

 

WYNIKI X Biegu Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła II
Bieg otwarty (rodzinny) 1200 m>>>

 

Bieg otwarty 5000 m>>>

 

Maluchy:
(rocznik 2012-2013)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Numer
1. ILSKA KAJA K 302
2. SZYMCZAK KALINA K 308
3. WALCZAK LIDIA K 313
4. MAKOWSKA AMELIA K 324
5. SZYNDLANER KLAUDIA K 306
6. KOTUS MARIA K 400
7. KANAR NATALIA K 325
ukończono MIELCZAREK LENA K 301
ukończono SZCZEPANIAK NADIA K 303
ukończono MORAWSKA AGATA K 304
ukończono BROCKA ZUZANNA K 323
ukończono CIEMIENIEWSKA ALEKSANDRA K 321
ukończono KOTUS KATARZYNA K 316
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Numer
1. CIEMIENIEWSKI SZYMON M 322
2. WILCZYŃSKI KACPER M 320
3. CHUDZIK MATEUSZ M 307
4. WALCZAK WITOLD M 314
5. WOJTYSIAK FRANCISZEK M 315
6. PIASECKI WOJCIECH M 330

(rocznik 2010-2011)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Numer
1 ELJASZ LAURA K 129
2 DAJCZ BLANKA K 3
3 PASTYSZKA MARTYNA K 122
4 TKACZYK MAJA K 151
5 STAŃCZYK JULITA K 12
6 SZPOTON HANNA K 144
7 RĘDZIKOWSKA KALINA K 125
8 ZAMOJSKA JULIA K 332
9 KACZOROWSKA WERONIKA K 136
10 GŁOGOWSKA MAJA K 156
11 BOHDANOWICZ MAJA K 143
12 KACZMAREK AMELIA K 135
13 MAKOWSKA GABRIELA K 327
14 OLEJNICZAK LENA K 5
15 FERENC NATALIA K 329
16 SOWAŁA WERONIKA K 328
17 WIT MAJA K 335

 

(rocznik 2010-2011)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Numer
1 BARANOWICZ ADAM M 338
2 JEDNAC PATRYK M 133
3 ŚMIGIELSKI ALBERT M 156
4 KUKULAK SEBASTIAN M 309
5 KAŹMIERSKI JULIAN M 112
6 SKOWROŃSKI BARTŁOMIEJ M 118
7 SOBCZAK JAKUB M 6
8 RAJCZEK TYMOTEUSZ M 9
9 ISKRA WIKTOR M 140
10 JASTRZĄBEK KACPER M 318
11 SZCZERKOWSKI WOJCIECH M 110
ukończono KRUSIŃSKI OLAF M 146
ukończono KUCHARSKI MICHAŁ M 141
ukończono MAJCHRZAK ANTONI M 139
ukończono PYRKAN MICHAŁ M 119
ukończono CZECHOWICZ PRZEMYSŁAW M 120
ukończono AGATE KRZYSZTOF M 108
ukończono KOZŁOWSKI KRZYSZTOF M 305
ukończono KOESLING JULIUSZ M 101
ukończono KALKOWSKI MICHAŁ M 7
ukończono BAZAN SEBASTIAN M 77
ukończono STECKO SZYMON M 2
ukończono MARKIEWICZ SZYMON M 4
ukończono WILCZYŃSKI DAWID M 326
ukończono ŻOŁĄDEK JULIAN M 319

(rocznik 2008-2009)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Numer
1 BANASIAK ZOFIA K 126
2 WOJNIAK MAJA K 77
3 SZTNDLAUER EMILIA K 109
4 PUCZYŃSKA ANTONINA K 69
5 BARANOWICZ MILENA K 72
6 GŁOGOWSKA NATALIA K 155
6 MORAWSKA AMELIA K 115
ukończono MARKOWSKA NATALIA K 157
ukończono SAK NATALIA K 158
ukończono SULAK HANNA K 152
ukończono TKACZYK MAJA K 151
ukończono KSWACZEWICZ HANNA K 138
ukończono KACZOROWSKA JULIA K 134
ukończono KOTYNIA MAJA K 132
ukończono KIJOWSKA AMELIA K 130
ukończono SOBIESKA MARIA K 128
ukończono WALCZAK ZUZANNA K 127
ukończono DMOWSKA KORNELIA K 123
ukończono NAJI KAMILA K 117
ukończono DYRKACZ ANNA K 116
ukończono OWCZAREK ANNA K 114
ukończono KAŹMIRSKA IRMINA K 111
ukończono TKACZYK GABRIELA K 105
ukończono PATORA ROKSANA K 102
ukończono KUTTBA LENA K 103
ukończono RUMOWCZ ALICJA K 79
ukończono CHUDZIK KAROLINA K 78
ukończono WILCZEK ROZALIA K 76
ukończono WILCZEK AMELIA K 75
ukończono WOŹNIAK LENA K 74
ukończono SZYMCZAK HANNA K 73
ukończono GALAHT LENA K 11

 

(rocznik 2008-2009)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Numer
1 ADAMCZEWSKI BARTOSZ M 1
2 ŻYŻYŃSKI MATEUSZ M 131
3 SHITTU KUBA M 142
4 MAJTCZAK ALEKSANDER M 153
5 KRZEZŁONOWSKI IGOR M 337
6 KARLIKOWSKI MICHAŁ M 336
7 STANKIEWICZ MARCEL M 145
ukończono KRUK WIKTOR M 159
ukończono JABŁOŃSKI KAROL M 150
ukończono STRZAŁKA KACPER M 149
ukończono WROŃSKI FILIP M 148
ukończono SZCZEPANIAK JAKUB M 147
ukończono WDOWIAK JULIUSZ M 160
ukończono KRUPIŃSKI ADRIAN M 137
ukończono PASTUNKA NORBERT M 124
ukończono FIGIEL MICHAŁ M 121
ukończono GRUBIEL JACEK M 113
ukończono KOZŁOWSKI JAN M 107
ukończono OCHLIK KAJETAN M 106
ukończono PATORA SZYMON M 104
ukończono WIELGÓRKA MICHAŁ M 341
ukończono NAJBERT ARTUR M 340
ukończono WDOWIAK JULIUSZ M 160
ukończono KOESLING ALAN M 339
ukończono CZYŻEWSKI FRANCISZEK M 334
ukończono KAŁUŻKA OLIWIER M 339
ukończono KUNKA JULIUSZ M 331

 

(rocznik 2006-2007)
Miejsce Nazwisko imię Płeć Numer
1 MAJTCZAK AMELIA K 60
2 SULAK ANTONINA K 62
3 KACZMAREK AMELIA K 96
4 PRZYROWSKA GABRIELA K 54
5 PORADECKA ADRIANNA K 70
6 STRZAŁKA WIKTORIA K 61
7 BER JULIA K 93
8 KOBUS MAJA K 82
ukończono KOPECKA JULIA K 59
ukończono MATYLDA ŻABOLICKA K 58
ukończono PRZYBYLAK KAROLINA K 57
ukończono ŻAK OLA K 56
ukończono FISZER PAULINA K 55
ukończono STOPKA SARA K 53
ukończono KUCHARSKA MARIA K 52
ukończono ŚCIBIOR WIKTORIA K 98
ukończono RĘBOWSKA ALICJA K 87
ukończono IZDZEWSKA NATALA K 100
ukończono IZDZEWSKA AMELIA K 99
ukończono PODSTAWCZYŃSKA WERONIKA K 94
ukończono POLIBOWICZ HANNA K 95
ukończono KRUPIŃSKA DAGMARA K 92
ukończono IGNATOWICZ WIKTORIA K 91
ukończono KRYLICKA ZUZANNA K 90
ukończono KOLASA EWA K 89
ukończono TOMCZYK NIKOLA K 88
ukończono RUSIN MARTA K 87
ukończono ILSKA ZUZANNA K 86
ukończono JANIAK AMELIA K 85
ukończono WIECZOREK DIANA K 54
ukończono SKOWROŃSKA ZUZANNA K 83
ukończono FISIAK KAROLINA K 81
ukończono MŁYZANIAK ZUZANNA K 17
ukończono RUCIŃSKA WIKTORA K 68
ukończono DĄDZIAK LILIANA K 67
ukończono BUJNOWICZ KLAUDIA K 66
ukończono MARCINIAK EWA K 65
ukończono WACH EMILIA K 64
ukończono ŚMIEGIELSKA DAGMARA K 63

 

(rocznik 2006-2007)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Numer
1 LOTKA MAURYCY M 21
2 SZKUDLAREK OLIWIER M 51
3 WDOWIAK JĘDRZEJ M 47
4 STALA WIKTOR M 46
5 MISZTAL PATRYK M 49
6 BEJMERT WIKTOR M 40
7 GORZELA JAKUB M 26
8 LOBA DAWID M 32
9 SZCZĘSNY OLIWIER M 45
ukończono WITASZCZYK PAWEŁ M 50
ukończono GRUSZCZYŃSKI JAN M 48
ukończono ŚPIEWAK ADAM M 44
ukończono STRZAŁKA FILIP M 43
ukończono RUTOWICZ JAKUB M 42
ukończono KUKUŁA ALEKSANDER M 41
ukończono KĘPIEŃ JAKUB M 39
ukończono OTTO IGOR M 38
ukończono OTTO PATRYK M 37
ukończono KUDLIŃSKI ARTUR M 36
ukończono JANISZEWSKI SEBASTIAN M 35
ukończono PIĄTEK SZYMON M 34
ukończono SKARZYŃSKI MACIEJ M 33
ukończono JAKIEL FILIP M 31
ukończono STANISŁAWSKI SEWERYN M 30
ukończono GRZELAK DAWID M 29
ukończono ŚLASKO KAROL M 28
ukończono PAWŁOWSKI KAROL M 27
ukończono DRABENT ALEKSANDER M 25
ukończono FIGIEL FILIP M 24
ukończono MITKOWSKI KORDIAN M 23
ukończono KUBUS ADRIAN M 22
ukończono BROŃCZYK IGOR M 20
ukończono KRAJEWSKI KRYSTIAN M 19
ukończono PAWLAK PRZEMYSŁAW M 18
ukończono ZAREK DAWID M 16

Starsi - Bieg na dystansie 1200 m:
(rocznik 2005)
Miejsce Nazwisko i imię PŁ ROCZNIK SZKOŁA Numer Wynik
1 KARBOWNIK MAŁGORZATA K 2005 MKS 1 Łódź 227 04:47,2
2 KOWALSKA ANIA K 2005 SP5 240 05:06,6
3 ANDRZEJCZAK KLAUDIA K 2005 SP5 192 05:18,5
4 CYNKIER NIKOLA K 2005 SP 111 Łódź 239 05:20,5
5 KOWALCZYK JOANNA K 2005 SP1 191 05:38,9
6 PŁOSZAJ MARTYNA K 2005 SP2 222 05:41,1
7 KOWALCZYK WERONIKA K 2005 SP5 522 05:44,1
8 PIOTROWICZ ZOFIA K 2005 SP1 190 05:44,4
9 MĄDRZAK JULIA K 2005 SP5 512 05:53,9
10 NAMIECIŃSKA MAGDALENA K 2005 SP5 517 05:58,8
11 ŁUCZAK WIKTORIA K 2005 SP5 187 06:00,1
12 PAWLAK JULIA K 2005 SP2 196 06:05,0
13 KRUK WIKTORIA K 2005 521 06:07,0
14 DOBROSIŃSKA NATALIA K 2005 SP2 226 06:19,3
15 BARYLSKA OLIWIA K 2005 SP1 186 07:01,9
16 MICHALAK PATRYCJA K 2005 SP5 180 07:02,8
17 KACZMAREK ALEKSANDRA K 2005 SP5 221 07:14,5
18 CIESIELSKA MARIA K 2005 SP2 195 07:25,7
19 MILOPULOS JULIA K 2005 SP5 218 07:32,4
20 KARASIŃSKA WIKTORIA K 2005 SP2 224 07:33,5
21 GRZELAK JULIANNA K 2005 SP5 197 07:48,9
22 DUDEK KAROLINA K 2005 SP5 193 07:52,2
23 CZAJKOWSKA WIKTORIA K 2005 SP2 518 07:54,1
24 BORSIAK ANIELA K 2005 SP5 173 07:59,5
25 FURMANKIEWICZ MARTYNA K 2005 SP5 217 08:46,2
26 ŚCISŁO ALEKSANDRA K 2005 SP2 219 08:46,9
27 GŁOWACKA MELITA K 2005 SP2 223 08:52,3
28 ZAJĄC JUSTYNA K 2005 SP2 194 08:53,1
MARAS ZUZANNA K 2005 SP5 178
NAJBERT DOROTA K 2005 SP5 174

 

(rocznik 2005)
Miejsce Nazwisko i imię PŁ Rocznik Szkoła Numer Wynik
1 TKACZYK MIKOŁAJ M 2005 SP 184 Łódź 238 04:36,5
2 WOŹNIAK KONRAD M 2005 207 04:38,8
3 MACIASZCZYK DANIEL M 2005 SP2 203 04:39,1
4 DZIAŁAK ANTONI M 2005 SP5 204 04:53,9
5 BOCHOWIEC MIKOŁAJ M 2005 SP5 519 05:05,6
6 CYBULSKI JULIAN M 2005 SP5 229 05:08,9
7 DĄBROWSKI BARTEK M 2005 SP2 213 05:20,6
8 KOLBA MICHAŁ M 2005 SP2 232 05:23,7
9 SZEMIOT OLIWIER M 2005 SP5 215 05:24,8
10 LIZAK SEWERYN M 2005 SP2 233 05:26,6
11 RZETELSKI KACPER M 2005 SP5 202 05:38,1
12 SZADKOWSKI ANTONI M 2005 SP5 216 05:47,7
13 WALCZAK WOJCIECH M 2005 SP5 234 05:48,1
14 MARKIEWICZ ALEKSANDER M 2005 SP2 214 06:00,7
15 LEBIODA KACPER M 2005 SP5 236 06:01,9
16 ADAMUS ALEKSANDER M 2005 SP5 201 06:04,0
17 KRÓL WIKTOR M 2005 SP2 230 06:15,2
18 NOWAK JAKUB M 2005 SP5 200 06:18,8
19 ŚWIERCZ MAKSYMILIAN M 2005 SP5 208 06:26,0
20 KOTUS DAWID M 2005 SP5 514 06:30,8
21 WORKERT STANISŁAW M 2005 SP1 212 06:37,0
22 STANKIEWICZ OSKAR M 2005 SP1 515 06:37,8
23 JANIAK KRYSTIAN M 2005 SP5 209 07:12,2
24 ŻAKOWSKI ŁUKASZ M 2005 SP5 516 07:24,5
25 GORZELA MATEUSZ M 2005 SP5 211 07:32,7
26 KRZEWIŃSKI KONRAD M 2005 SP5 206 07:34,4
27 KOZŁOWSKI PATRYK M 2005 SP5 228 07:46,5
28 GĄSIŃSKI SZYMON M 2005 SP5 205 08:01,1
29 LESZCZYŃSKI GRZEGORZ M 2005 SP5 210 08:01,3
30 JAKIEL SEBASTIAN M 2005 SP5 231 08:11,6
31 SZCZEPANIAK JAN M 2005 SP5 520 08:13,1
32 SOBAŃSKI MIŁOSZ M 2005 SP2 513 08:17,1

 

(rocznik 2004)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Rocznik Szkoła Numer Wynik
1 MIROWSKA MARTA K 2004 SP 58 Łódź 300 04:53,1
2 GOBUCKA PAULINA K 2004 SP2 290 05:06,7
3 GOŹDŹ-ROSZKOWSKA MAŁGORZATA K 2004 SP5 274 05:12,3
4 BURDELAK OLIWIA K 2004 SP5 280 05:18,8
5 MIKOŁAJCZYK NATALIA K 2004 SP5 188 05:19,7
6 MŁYNARCZYK AMELIA K 2004 SP5 272 05:30,6
7 MAJTCZAK AGATA K 2004 SP5 291 05:38,5
8 CZOŁNOWSKA KAROLINA K 2004 SP2 281 05:38,8
9 JANIAK MAŁGORZATA K 2004 SP5 288 05:43,5
10 KARLIKOWSKA WIKTORIA K 2004 SP5 276 05:44,7
11 KUNC JULIA K 2004 SP5 286 05:55,4
12 CIEŃSKOWSKA OLIWIA K 2004 SP5 275 05:56,4
13 PAWLINA WERONIKA K 2004 SP5 273 06:10,9
14 LISIAK KATARZYNA K 2004 SP1 271 06:12,7
15 JAKUBOWSKA MARTYNA K 2004 SP2 296 06:16,5
16 KOZŁOWSKA MARTYNA K 2004 SP1 282 06:17,4
17 DOMINIAK NATALIA K 2004 SP5 294 06:18,2
18 ZAJDA ZUZANNA K 2004 SP2 299 06:22,2
19 BEDNAREK MAJA K 2004 SP2 292 06:34,2
20 FRET JUSTYNA K 2004 SP2 295 06:35,3
21 KRZYŻANIAK ZUZANNA K 2004 SP2 297 06:36,9
22 SKOBEL WIKTORIA K 2004 SP5 270 06:41,7
23 KARKOCHA PAULINA K 2004 SP2 293 06:44,1
24 SINCZAK AMELIA K 2004 SP5 277 07:02,8
25 SUTOR NATALIA K 2004 SP5 289 07:05,8
26 MARAS ZUZANNA K SP5 178 07:06,7
27 CZAJKA OLIWIA K 2004 SP5 283 07:08,7
28 MICHALAK GABRIELA K 2004 SP5 285 07:17,3
29 KAWALEC MARTYNA K 2004 SP5 279 07:34,3
30 KUDLIŃSKA ANNA K 2004 SP5 287 07:36,2
31 SMAGA MARTA K 2004 SP2 298 07:44,4
32 MELAŃCZUK NATALIA K SP5 479 07:57,5
33 WOJNIAK MARIA K 2004 SP5 284 08:07,3
MIKSA JULIA K 2004 SP2 278

 

(rocznik 2004)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Rocznik Szkoła Numer Wynik
1 ISKRA SZYMON M 2004 SP2 225 04:20,1
2 PIETRZAK BARTOSZ M 2004 SP 8 Zgierz 165 04:26,4
3 SZCZEPANIAK IGOR M 2004 RKS Łódź 189 04:31,6
4 MICHALSKI GABRIEL M 2004 SP2 237 04:41,1
5 KLIMCZAK KACPER M 2004 SP 34 Łódź 181 04:42,4
6 KAŹMIERSKI KONRAD M 2004 Łowicz 176 04:42,8
7 GIELEC DAMIAN M 2004 SP5 185 04:57,4
8 KOCIK KAMIL M 2004 SP1 169 05:13,5
9 WOJTASZCZYK SEWERYN M 2004 SP5 161 05:16,2
10 KORYCIŃSKI BARTOSZ M 2004 SP2 220 05:21,3
11 KOWALIŃSKI JAKUB M 2004 SP5 179 05:26,2
12 CZECH PATRYK M 2004 SP5 172 05:29,7
13 BAZAN HUBERT M 2004 SP5 162 05:30,0
14 BANACH BARTOSZ M 2004 SP1 170 05:33,8
15 ŁUCZAK ADAM M 2004 SP1 177 05:44,2
16 GROBEREK KACPER M 2004 SP5 163 05:45,2
17 WITAK DAWID M 2004 SP2 198 05:46,7
18 CĄBRZYŃSKI MATEUSZ M 2004 SP5 167 05:50,8
19 GRABIŃSKI BARTOSZ M 2004 SP5 184 05:55,8
20 LEWANDOWSKI KACPER M 2004 SP5 199 05:59,4
21 SOCHA ADAM M SP5 266 06:00,4
22 BASZYŃSKI OSKAR M 2004 SP5 268 06:19,9
23 CIEŚLICKI SEBASTIAN M 2004 SP5 269 06:31,1
24 TARAŁA SZYMON M 2004 SP1 183 06:34,9
25 CIEŚLAK BARTOSZ M 2004 SP5 175 06:53,7
26 DARMACH JAN M 2004 SP5 171 07:10,8
27 SKONECZNY JULIAN M 2004 SP1 164 07:18,9
28 RAJ RAFAŁ M 2004 SP5 168 07:24,9
29 MŁYNARCZYK KACPER M 2004 SP5 166 07:44,9
30 KRAKOWSKI ALEKSANDER M 2004 SP5 182 07:47,7
31 SZYMAŃSKI MARCIN M 2004 SP5 267 09:24,3
32 HAŁADYNIAK DAMIAN M SP2 235 09:58,4

(rocznik 2003)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Rocznik Szkoła Numer Wynik
1 PRUSISZ WIKTORIA K 2003 RKS Łódź 492 04:27,2
2 SZEWCZYK MICHALINA K 2003 WOJSŁAWICE 523 04:42,7
3 LIWOWSKA MARIA K 2003 SP5 499 04:49,7
4 PATORA ALEKSANDRA K 2003 SP5 484 04:56,4
5 ZADUMIŃSKA JULIA K 2003 SP5 464 05:09,8
6 BUCZYŃSKA GABRIELA K 2003 SP1 525 05:12,9
7 JURASZCZYK WERONIKA K 2003 SP2 507 05:18,3
8 MANIOS OLGA K 2003 SP5 487 05:26,7
9 STERNICZUK GABRIELA K 2003 SP5 482 05:37,2
10 BUJNOWICZ LAURA K 2003 SP5 526 05:42,4
11 TOMASZEWSKA WIKTORIA K 2003 SP5 510 05:48,8
12 MACIEJEWSKA NIKOLA K 2003 SP1 478 05:49,0
13 KACZMAREK ZUZANNA K 2003 SP5 475 06:00,1
14 BEREK WIKTORIA K 2003 SP1 481 06:01,9
15 POLITOWICZ BARBARA K 2003 SP5 509 06:11,9
16 PIETRZYKOWSKA MARTA K 2003 SP2 501 06:22,2
17 ŁAKOMSKA AMELIA K 2003 SP5 493 06:40,6
18 KUBIAK ZUZANNA K 2003 SP2 476 06:45,7
19 ŻUK OLIWIA K 2003 SP1 497 07:10,4
20 JANECKA NIKOLA K 2003 SP5 466 07:13,0
21 CZYŻEWSKA NATALIA K 2003 SP2 502 07:13,8
22 MAROS MARTYNA K 2003 SP2 489 07:21,8
23 CZUPRYNIAK ROKSANA K 2003 SP5 494 07:25,3
24 ZASADA ROKSANA K 2003 SP2 483 07:25,8
25 BASIŃSKA EMILIA K 2003 SP5 504 07:38,6
26 PŁOSZAJ NIKOLA K 2003 SP2 498 07:39,6
27 KUKULAK PAULINA K 2003 SP2 480 07:42,1
28 FIGIEL MAGDALENA K 2003 SP1 474 07:46,6
29 OSTROWSKA JULIA K 2003 SP2 462 07:53,5
30 ĆWIKLIŃSKA ROKSANA K 2003 SP1 471 07:55,7
31 CHYWE OLIWIA K 2003 SP 1 Aleksandrów 463 08:03,1
32 KLEKOWSKA JULIA K 2003 SP2 263 08:03,7
33 RĘDZIŃSKA ALEKSANDRA K 2003 486 08:03,9

 

(rocznik 2003)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Rocznik Szkoła Numer Wynik
1 PERTKIEWICZ BARTEK K 2003 SP5 491 04:47,1
2 FISZER WOJCIECH K 2003 SP5 511 04:48,1
3 PEŁKA FILIP K 2003 472 04:54,1
4 LENTAS JĘDRZEJ K 2003 SP1 470 04:56,4
5 ŻACZEK JAKUB K 2003 SP5 264 05:03,5
6 ICIACHOWSKI SZYMON K 2003 SP5 508 05:11,5
7 WODZICKI LEON K 2003 505 05:13,4
8 TYCZKOWSKI ANDRZEJ K 2003 SP5 262 05:14,3
9 DRWALEWSKI ŁUKASZ K 2003 SP5 506 05:18,0
10 BARYLSKI FILIP K 2003 SP1 496 05:19,3
11 ZAMOJSKI HUBERT K 2003 469 05:28,3
12 SKÓRA BARTOSZ K 2003 SP5 485 05:31,9
13 MĄDRZAK HUBERT K 2003 SP5 465 05:50,6
14 KAZIMIERCZAK PAWEŁ K 2003 SP5 495 05:51,1
15 BARTOSIŃSKI KACPER K 2003 SP5 265 05:55,2
16 PAŁASZ JAKUB K 2003 SP2 500 06:07,6
17 KOLASA MICHAŁ K 2003 SP5 503 06:13,1
18 DITASZCZYK KONRAD M 2003 WOJSŁAWICE 524 06:35,2
19 MATUSIAK MAKSYMILIAN K 2003 SP5 468 06:46,2
20 OCHAL JAKUB K 2003 SP5 473 06:59,7
21 SOBCZYK BRUNO K 2003 SP1 261 07:09,5
22 TROSKA KACPER K 2003 SP2 477 07:17,6
23 PIETRZAK JAKUB K 2003 SP2 490 07:19,6
24 SZWAPRZAK WIKTORIA K 2003 SP2 488 07:23,4
CIEŚLIK MIKOŁAJ K 2003 467

(rocznik 2000-2002)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Numer Wynik
1. PYDYSZEWSKA EWA K 536 04:07,1
2. SZEWCZYK ANIELA K 600 04:10,9
3. BALCER WERONIKA K 555 04:25,0
4. SZYMCZAK PAULINA K 554 04:39,9
5. MIKOŁAJCZYK KAROLINA K 598 04:43,4
6. WŁODARCZYK GABRIELA K 561 04:48,6
7. ANDZIŃSKA WERONIKA K 553 04:49,5
8. PIETRZAK DARIA K 559 04:59,3
9. ISKRA AGATA K 564 05:31,0
10. KAPUSTA MARTYNA K 548 05:35,7
11. UFNALSKA JULIA K 550 06:08,8
12. PIETRZAK NATALIA K 597 06:10,2
13. PYDYSZEWSKA DOMINIKA K 535 06:11,0
14. GOŁĄBEK WERONIKA K 593 06:17,2
15. ZYZIK ZUZANNA K 557 06:17,7
16. JANIAK NATALIA K 551 06:26,5
17. JACEWICZ JAGIENKA K 540 06:34,2
18. SIŃCZAK NIKOLA K 592 06:38,2
19. BANASIAK PAULINA K 552 06:55,6
20. RUPNIEWSKA ALEKSANDRA K 539 06:56,5
21. PAWELEC MAŁGORZATA K 549 07:00,4
22. SUFLETA AGATA K 594 07:01,5
23. SUFLETA MONIKA K 596 07:26,1
24. MICHALAK MAGDA K 534 07:50,7
25. SOBCZAK ALEKSANDRA K 546 08:00,0
26. RACHFALIK JULIA K 547 08:14,7
ORZECHOWSKA SYLWIA K 599

 

(rocznik 2000-2002)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Rocznik Szkoła Numer Wynik
1 CZYŻEWSKI JAKUB M 558 03:38,1
2 HASIURA ANTEK M 542 03:41,6
3 WOSIŃSKI MIKOŁAJ M 543A 03:42,9
4 KLOCEK JAN M 528 03:58,1
5 BARTOSIK KACPER M 541 03:58,8
6 MATUSIAK DAMIAN M 538 04:00,3
7 JANAS MATEUSZ M 543 04:03,8
8 SOBCZAK MICHAŁ M 562 04:04,8
9 ŻABICKI MIKOŁAJ M 533 04:07,2
10 KAWALEC KLAUDIUSZ M 527 04:09,5
11 KUCHARSKI JAKUB M 567 04:12,5
12 MAJTCZAK PIOTR M 556 04:14,4
13 SYSIO BOLESŁAW M 530 04:19,6
14 WINIARSKI JAKUB M 532 04:20,1
15 SOCZYŃSKI BARTŁOMIEJ M 563 04:25,9
16 STERNICZUK WOJCIECH M 566 04:29,3
17 KOCIK ADRIAN M 560 04:39,8
18 IZOLEBSKI MAKSYMILIAN M 565 04:40,9
19 BARTCZAK ADRIAN M 531 05:03,9
20 GAMOŃ JAKUB M 529 05:08,4
21 CZAJKOWSKI NORBERT M 537 06:01,1
22 KACZMAREK RAFAŁ M 545 06:51,2
23 ADAMSKI KONRAD M 544 07:06,4

Pozostałe informacje

 
2020-09-30
Lider zaczyna nowy sezon

Lider zaczyna nowy sezon

PIŁKA SIATKOWA Rozgrywki wojewódzkie 2020/2021.

Sezon 2020/2021 siatkarki UKS Lider Konstantynów Łódzki rozpoczną w październiku. Zagrają w rozgrywkach: juniorek, kadetek i młodziczek (2 zespoły). W tym sezonie Lider nie będzie rywalizował w kat. seniorek.
Terminy meczów (w październiku):
♦ JUNIORKI (zagra 9 zespołów): 4.10 (niedziela), 14.10 (środa), 18.10 (niedziela);
♦ KADETKI (zagra 14 zespołów): 17.10 (sobota), 28.10 (środa).;
♦ MŁODZICZKI (zagrają 22 zespoły): 10-11.10 (sobota-niedziela).
Daty spotkań u siebie pogrubiono.
BC

 
2020-09-30
Linia busowa E przestanie funkcjonować od 1 października 2020

Linia busowa E przestanie funkcjonować od 1 października 2020

Gmina nie przedłużyła umowy z przewoźnikiem ze względu na małą liczbę osób korzystających z linii busowej E.

   Samorządowy Portal Internetowy Konstantynowa Łódzkiego poinformował 29.09.2020: Brak zainteresowania mieszkańców i wysoki koszt utrzymania spowodował, że od 1 października 2020 r. linia E nie będzie funkcjonowała. Analiza liczby podróżujących na tej trasie wykazała, że z przejazdów korzysta zaledwie kilka osób, a wiele kursów odbywa się bez przewożenia żadnego pasażera. Roczny koszt utrzymania linii wynosi 106 800 zł.
   Uwagi i wnioski dotyczące komunikacji miejskiej można zgłaszać do Referatu Inwestycji i Infrastruktury Technicznej, tel. 42 211 11 73 wew. 130, e-mail: sekretariat@konstantynow.pl
 

 
2020-09-29
Sezon grzewczy od 29 września

Sezon grzewczy od 29 września

Informacja KSM dla mieszkańców dot. sezonu grzewczego 2020–2021 r.
 
2020-09-29
Bezpłatne porady prawne dla seniorów. Kolejne dyżury

Bezpłatne porady prawne dla seniorów. Kolejne dyżury

PROJEKT „NASZA SOLIDARNOŚĆ II”
 
2020-09-28
W tym tygodniu

W tym tygodniu

Polecamy nowy numer konstantynowskiego miesięcznika.
 
2020-09-28
Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal?

Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal?

Bisio wyszczekany jak pies.

Mój Pan mówi,
że nie każdy
oglądający to samo,
widzi to samo!
I dodaje:
Czego oczy
nie widzą,
tego sercu nie żal?


Tekst /bc/
Rys. /jo/

 
2020-09-28
Nie każdy widzi to samo

Nie każdy widzi to samo

--------------------------------szept krzykacza
 
2020-09-28
Wizualizacja nowego targowiska miejskiego przy ul. Sucharskiego

Wizualizacja nowego targowiska miejskiego przy ul. Sucharskiego

Obiekt powstaje na miejscu dotychczasowego targowiska przy ul. Sucharskiego. Ma być gotowy do 31 marca 2021.
 
2020-09-27
Włókniarz zdobył 2 medale OOM

Włókniarz zdobył 2 medale OOM

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U17, Ciechanów (25-27.09.2020)
 
2020-09-27
Siatkarki Lidera sportową wizytówką Konstantynowa Łódzkiego

Siatkarki Lidera sportową wizytówką Konstantynowa Łódzkiego

---------------------------szept krzykacza na bis
 
2020-09-27
Młodziczki Lidera na ósmym miejscu w Polsce!

Młodziczki Lidera na ósmym miejscu w Polsce!

PIŁKA SIATKOWA Finały Mistrzostw Polski młodziczek 2020 (Grudziądz 25-27 września 2020)
 
2020-09-27
„Żywy obraz” wyjątkowa lekcja historii o #wiktorii1920

„Żywy obraz” wyjątkowa lekcja historii o #wiktorii1920

W ramach projektu „Konstantynów Łódzki dla Niepodległej #wiktoria1920”
 
2020-09-26
Brąz Kamila Michalaka

Brąz Kamila Michalaka

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U17, Ciechanów (25-27.09.2020)

   Reprezentant KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki Kamil Michalak zdobył brązowy medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w podnoszeniu ciężarów (Ciechanów, 25-09.2020).
   Drugiego dnia przystąpiono do rozgrywania kategorii męskich. W pierwszych sześciu kat. wagowych wystartowało łącznie 64 zawodników.
   Kamil Michalak, w stawce dziesięciu zawodników rywalizujących w kategorii wagowej 89 kg, zdobył wynikiem 225 kg brązowy medal w dwuboju (95+130). Wywalczył też brąz w podrzucie. Medale Kamila Michalaka powiększają dorobek KKS Włókniarz do dwóch medali w dwuboju i trzech w poszczególnych bojach.
Bernard Cichosz
Fot. (źródło): www.kkswlokniarz.pl/

<Aktualizacja: 2020-09-27>

 
2020-09-26
Siatkarki Lidera zadomowiły się w krajowej czołówce

Siatkarki Lidera zadomowiły się w krajowej czołówce

PIŁKA SIATKOWA Finały Mistrzostw Polski Młodziczek (Grudziądz 25-27.09.2020)
 
2020-09-26
Porażka szczypiornistów

Porażka szczypiornistów

PIŁKA RĘCZNA II liga mężczyzn grupa IIIC

Kolejka 2: 26 września 2020 (sobota)
KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki – SPR Pabiks IMPACT Pabianice 20:23 (7:11)
   W sobotę 26 września po raz pierwszy w nowym sezonie rozgrywek II ligi piłkarze ręczni Konstantynowskiego Klubu Sportowego WŁÓKNIARZ wystąpili u siebie. Konstantynowianie przegrali z SPR Pabiks IMPACT Pabianice 20:23 (7:11).
   W najbliższy weekend KKS Włókniarz znów zagra u siebie. W sobotę 3 października o godz. 17:30 podejmie SMS II ZPRP Płock.

BC
 

 
2020-09-26
Remis KAS-y z AKS SMS Łódź

Remis KAS-y z AKS SMS Łódź

PIŁKA NOŻNA Klasa okręgowa grupa I (Łódź)

♦ Kolejka 10: 26 września 2020 (sobota)
KAS Konstantynów Łódzki – AKS SMS Łódź 2:2
W sobotę 26 września 2020 w piłkarskiej klasie okręgowej Konstantynowska Akademia Sportu Konstantynów Łódzki, u siebie, zremisowała z zespołem AKS SMS Łódź 2:2.
BC

 
2020-09-26
Porażka Włókniarza w Kazimierzu

Porażka Włókniarza w Kazimierzu

PIŁKA NOŻNA Klasa A (grupa Łódź III)

♦ Kolejka 7: 26 września 2020 (sobota)
KS Orzeł Kazimierz – KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 3:0
W sobotę 26 września 2020 w piłkarskiej klasie A KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki (grupa Łódź III), na wyjeździe, przegrał z KS Orzeł Kazimierz 0:3.
BC

 
2020-09-26
Trzecia porażka Lidera w Finałach Mistrzostw Polski Młodziczek

Trzecia porażka Lidera w Finałach Mistrzostw Polski Młodziczek

PIŁKA SIATKOWA Finały Mistrzostw Polski Młodziczek (Grudziądz 25-27.09.2020)

Po porażkach w obu piątkowych spotkaniach grupowych Finałów Mistrzostw Polski Młodziczek w piłce siatkowej (Grudziądz 25-27.09.2020), w sobotę w ostatnim meczu grupowym UKS Lider Konstantynów Łódzki przegrał z UKS Volley 34 Łódź 1:2.
UKS Volley 34 Łódź – UKS Lider Konstantynów Łódzki 2:1 (22:25, 25:23, 15:12).
Dziś i jutro dalsze mecze. Lider zgra jeszcze tylko 1 mecz. W sobotę o godz. 15:30 bedzie walczył o siódme miejsce w Polsce.
BC
 

 
2020-09-25
Złoty medal OOM i rekordy Polski

Złoty medal OOM i rekordy Polski

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U17, Ciechanów (25-27.09.2020)

   Reprezentantka KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki Maria Karolak zdobyła złoty medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w podnoszeniu ciężarów (Ciechanów, 25-09.2020).
   Pierwszego dnia rozegrano wszystkie kategorie żeńskie. W ośmiu kat. wagowych wystartowały łącznie 53 zawodniczki. Pobitych zostało 19 rekordów Polski.
   Maria Karolak, w stawce czterech zawodniczek rywalizujących w kategorii wagowej 76 kg, zwyciężyła wynikiem 186 kg w dwuboju (84+102). Zdobyła też pierwsze lokaty w rwaniu i podrzucie. Pobiła łącznie 7 rekordów Polski (w rwaniu, podrzucie i dwuboju).
Bernard Cichosz
Fot. (źródło): www.kkswlokniarz.pl/
<Aktualizacja: 202-09.26>

 
2020-09-25
Pierwszy dzień Finałów MP Młodziczek za nami

Pierwszy dzień Finałów MP Młodziczek za nami

PIŁKA SIATKOWA Finały Mistrzostw Polski Młodziczek (Grudziądz 25-27.09.2020)
 
2020-09-25
Dwie porażki Lidera

Dwie porażki Lidera

PIŁKA SIATKOWA Finały Mistrzostw Polski Młodziczek (Grudziądz 25-27.09.2020)

W piątkowych spotkaniach Finałów Mistrzostw Polski Młodziczek w piłce siatkowej (Grudziądz 25-27.09.2020) UKS Lider Konstantynów Łódzki poniósł dwie porażki.
♦ 9.50 Enea Energetyk Poznań – UKS Lider Konstantynów Łódzki 2:0 (25:14, 25:22)

♦ 15.30 - UKS Lider Konstantynów Łódzki - Energa MKS SMS Kalisz 0:2 (9:25, 18:25)

BC

 
2020-09-24
Finały MP Młodziczek w Grudziądzu

Finały MP Młodziczek w Grudziądzu

PIŁKA SIATKOWA Finały Mistrzostw Polski Młodziczek (Grudziądz 25-27.09.2020)
 
2020-09-23
KAS po dogrywce odpada z PP

KAS po dogrywce odpada z PP

PIŁKA NOŻNA III runda Pucharu Polski (23 września 2020, środa)

■ III runda Pucharu Polski ŁZPN
23 września 2020 (środa)
KAS Konstantynów Łódzki – GKS Ksawerów 1:2, po dogrywce (w czasie regulaminowym 0:0)
W sezonie 2020/2021 Konstantynowska Akademia Sportu w Pucharze Polski ŁZPN zakończyła rywalizację w III rundzie, przegrywając, po dogrywce, z GKS Ksawerów 1:2 (w czasie regulaminowym 0:0).
 

 
2020-09-22
Beata Szymonowicz

Beata Szymonowicz

Radni Rady Miejskiej w Konstantynowie Łódzkim (2018-2023), stan na 20 sierpnia 2020
 
2020-09-21
Michał Szymczak

Michał Szymczak

Michał Szymczak
 
 
  • najnowsze Wiadomości 43bis
  • https://szkolawlodzi.jezuici Szkoła Podstawowa im. św. Ignacego Loyoli w Łodzi
  • I LOdD
  • https://pl-pl.facebook.com/Magdalena-Korzekwa-Kaliszuk-1051043068243338/
  • LOdD
  • IPN
  • Katalogi IPN Katalogi IPN
  • Inwentarz archiwalny IPN Inwentarz archiwalny IPN
  • Przemysław Gintrowski Jeszcze dzień Jeszcze dzień
  • Kalendarz