• wpolityce.pl
  • PAPsamorząd
  • Powrót Trzech Króli
  • https://OrszakTzrechKróli
  • fines
  • fines
  • PKS dla konstantynowian
  • SIP
  • Polskie Radio24
  • Prawo dla samorządu
  • portalsamorzadowy
  • WSPOLNOTA
  • BO 2018 III edycja, 2018
  • WSPÓLNOTA RANKING GMIN
  • MPK Łódź
  • RIZ1
  • TV Trwam
  • Do Rzeczy
  • wSieci
  • gazetaprawna.pl
  • BO REGULAMIN
  • I LOdD
  • Rzeczpospolita
  • przegladsportowy
  • PREZYDENT.PL
  • Igrzyska Olimpijskie PKOl
  • Dołącz do nas na Facebooku Bernard Cichosz, red. nacz. "43bis"
  • OMEGA
  • X Bieg Wdzięczności ZDJĘCIA
  • PRO-LIFE
  • www.pzps.pl/
  • http://siatka.org/kategoria/aktualnosci/
  • Rodzina500+
  • chrzest966.pl
  • Telewizyjny Kurier GCI
  • WARTO ROZMAWIAĆ
  • OBLICZA MANIPULACJI
  • Radio Warszawa
  • GRUDZIEŃ 1970 Przemówienie PREZYDENTA Andrzeja Dudy o świcie w Gdyni-Stocznia wejdzie do historii Polski. Każdy patriota powinien go wysłuchać! (Krzysztof Wyszkowski)
  • Radio Maryja 25 lat na antenie
  • Klub im. Romana Dmowskiego
  • HLI POLSKA
  • CitizenGO to społeczność aktywnych obywateli
  • wpolityce.pl www.palade.pl
  • niezalezna.pl/
  • http://www.wsieci.pl/
  • Radio Łódź
  • http://www.naszdziennik.pl/
  • Dziennik Łódzki
  • https://Express Ilustrowany
  • KŻ Orzeł
  • www.ordoiuris.pl/
  • www.ordoiuris.pl/
  • IPN
  • SJP Doroszewskiego
  • LIRYKA, LIRYKA… Słowa i muzyka LIRYKA, LIRYKA...
    Słowa i muzyka
  • UKS Piątka
  • STOP ABORCJI
  • Bez LO ani rusz!
  • http://www.pzekonst.pl.pl/
  • Szczególna misja europosła Ks. prof. Czesław S. Bartnik Szczególna misja europosła
  • Nie Szkodzić
  • Rodzinny Konstantynów Łódzki
  • Wydawnictwo Bernard Cichosz
  • http://patriotyczna.lodz.pl/
  • Rodzina ma Gďż˝os
  • LO oferta
  • LO oferta
  • LO oferta
  • http://patriotyczna.listastron.pl/
  • http://www.oneofus.eu/pl/
  • JEDYNKI gazet
  • Get Adobe Flash player
  • Mała Ojczyzna
  • PKS
  • KMST
  • Łódzkie
  • PORT LOTNICZY ŁÓDŹ
  • POLOKO
  • Gazeta Polska Codziennie
Wiadomości
2016-05-08
Wyniki X Biegu Wdzięczności

Wyniki X Biegu Wdzięczności

KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI X Bieg Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła II, 8 maja 2016

Liczy się przede wszystkim udział, ale dla uczestników ważny jest też wynik. Dzięki sprawności organizatorów - Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim i firmy inesSport wyniki są już gotowe. Uprzejmość i operatywność Roberta Bujnowicza pozwala nam te wyniki już opublikować. Dziękujemy organizatorom za wspaniale, jak co roku, przeprowadzoną największą imprezę sportową w Konstantynowie Łódzkim.
Bernard Cichosz

 

<Aktualizacja: 2016-05-09>

 

WYNIKI X Biegu Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła II
Bieg otwarty (rodzinny) 1200 m>>>

 

Bieg otwarty 5000 m>>>

 

Maluchy:
(rocznik 2012-2013)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Numer
1. ILSKA KAJA K 302
2. SZYMCZAK KALINA K 308
3. WALCZAK LIDIA K 313
4. MAKOWSKA AMELIA K 324
5. SZYNDLANER KLAUDIA K 306
6. KOTUS MARIA K 400
7. KANAR NATALIA K 325
ukończono MIELCZAREK LENA K 301
ukończono SZCZEPANIAK NADIA K 303
ukończono MORAWSKA AGATA K 304
ukończono BROCKA ZUZANNA K 323
ukończono CIEMIENIEWSKA ALEKSANDRA K 321
ukończono KOTUS KATARZYNA K 316
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Numer
1. CIEMIENIEWSKI SZYMON M 322
2. WILCZYŃSKI KACPER M 320
3. CHUDZIK MATEUSZ M 307
4. WALCZAK WITOLD M 314
5. WOJTYSIAK FRANCISZEK M 315
6. PIASECKI WOJCIECH M 330

(rocznik 2010-2011)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Numer
1 ELJASZ LAURA K 129
2 DAJCZ BLANKA K 3
3 PASTYSZKA MARTYNA K 122
4 TKACZYK MAJA K 151
5 STAŃCZYK JULITA K 12
6 SZPOTON HANNA K 144
7 RĘDZIKOWSKA KALINA K 125
8 ZAMOJSKA JULIA K 332
9 KACZOROWSKA WERONIKA K 136
10 GŁOGOWSKA MAJA K 156
11 BOHDANOWICZ MAJA K 143
12 KACZMAREK AMELIA K 135
13 MAKOWSKA GABRIELA K 327
14 OLEJNICZAK LENA K 5
15 FERENC NATALIA K 329
16 SOWAŁA WERONIKA K 328
17 WIT MAJA K 335

 

(rocznik 2010-2011)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Numer
1 BARANOWICZ ADAM M 338
2 JEDNAC PATRYK M 133
3 ŚMIGIELSKI ALBERT M 156
4 KUKULAK SEBASTIAN M 309
5 KAŹMIERSKI JULIAN M 112
6 SKOWROŃSKI BARTŁOMIEJ M 118
7 SOBCZAK JAKUB M 6
8 RAJCZEK TYMOTEUSZ M 9
9 ISKRA WIKTOR M 140
10 JASTRZĄBEK KACPER M 318
11 SZCZERKOWSKI WOJCIECH M 110
ukończono KRUSIŃSKI OLAF M 146
ukończono KUCHARSKI MICHAŁ M 141
ukończono MAJCHRZAK ANTONI M 139
ukończono PYRKAN MICHAŁ M 119
ukończono CZECHOWICZ PRZEMYSŁAW M 120
ukończono AGATE KRZYSZTOF M 108
ukończono KOZŁOWSKI KRZYSZTOF M 305
ukończono KOESLING JULIUSZ M 101
ukończono KALKOWSKI MICHAŁ M 7
ukończono BAZAN SEBASTIAN M 77
ukończono STECKO SZYMON M 2
ukończono MARKIEWICZ SZYMON M 4
ukończono WILCZYŃSKI DAWID M 326
ukończono ŻOŁĄDEK JULIAN M 319

(rocznik 2008-2009)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Numer
1 BANASIAK ZOFIA K 126
2 WOJNIAK MAJA K 77
3 SZTNDLAUER EMILIA K 109
4 PUCZYŃSKA ANTONINA K 69
5 BARANOWICZ MILENA K 72
6 GŁOGOWSKA NATALIA K 155
6 MORAWSKA AMELIA K 115
ukończono MARKOWSKA NATALIA K 157
ukończono SAK NATALIA K 158
ukończono SULAK HANNA K 152
ukończono TKACZYK MAJA K 151
ukończono KSWACZEWICZ HANNA K 138
ukończono KACZOROWSKA JULIA K 134
ukończono KOTYNIA MAJA K 132
ukończono KIJOWSKA AMELIA K 130
ukończono SOBIESKA MARIA K 128
ukończono WALCZAK ZUZANNA K 127
ukończono DMOWSKA KORNELIA K 123
ukończono NAJI KAMILA K 117
ukończono DYRKACZ ANNA K 116
ukończono OWCZAREK ANNA K 114
ukończono KAŹMIRSKA IRMINA K 111
ukończono TKACZYK GABRIELA K 105
ukończono PATORA ROKSANA K 102
ukończono KUTTBA LENA K 103
ukończono RUMOWCZ ALICJA K 79
ukończono CHUDZIK KAROLINA K 78
ukończono WILCZEK ROZALIA K 76
ukończono WILCZEK AMELIA K 75
ukończono WOŹNIAK LENA K 74
ukończono SZYMCZAK HANNA K 73
ukończono GALAHT LENA K 11

 

(rocznik 2008-2009)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Numer
1 ADAMCZEWSKI BARTOSZ M 1
2 ŻYŻYŃSKI MATEUSZ M 131
3 SHITTU KUBA M 142
4 MAJTCZAK ALEKSANDER M 153
5 KRZEZŁONOWSKI IGOR M 337
6 KARLIKOWSKI MICHAŁ M 336
7 STANKIEWICZ MARCEL M 145
ukończono KRUK WIKTOR M 159
ukończono JABŁOŃSKI KAROL M 150
ukończono STRZAŁKA KACPER M 149
ukończono WROŃSKI FILIP M 148
ukończono SZCZEPANIAK JAKUB M 147
ukończono WDOWIAK JULIUSZ M 160
ukończono KRUPIŃSKI ADRIAN M 137
ukończono PASTUNKA NORBERT M 124
ukończono FIGIEL MICHAŁ M 121
ukończono GRUBIEL JACEK M 113
ukończono KOZŁOWSKI JAN M 107
ukończono OCHLIK KAJETAN M 106
ukończono PATORA SZYMON M 104
ukończono WIELGÓRKA MICHAŁ M 341
ukończono NAJBERT ARTUR M 340
ukończono WDOWIAK JULIUSZ M 160
ukończono KOESLING ALAN M 339
ukończono CZYŻEWSKI FRANCISZEK M 334
ukończono KAŁUŻKA OLIWIER M 339
ukończono KUNKA JULIUSZ M 331

 

(rocznik 2006-2007)
Miejsce Nazwisko imię Płeć Numer
1 MAJTCZAK AMELIA K 60
2 SULAK ANTONINA K 62
3 KACZMAREK AMELIA K 96
4 PRZYROWSKA GABRIELA K 54
5 PORADECKA ADRIANNA K 70
6 STRZAŁKA WIKTORIA K 61
7 BER JULIA K 93
8 KOBUS MAJA K 82
ukończono KOPECKA JULIA K 59
ukończono MATYLDA ŻABOLICKA K 58
ukończono PRZYBYLAK KAROLINA K 57
ukończono ŻAK OLA K 56
ukończono FISZER PAULINA K 55
ukończono STOPKA SARA K 53
ukończono KUCHARSKA MARIA K 52
ukończono ŚCIBIOR WIKTORIA K 98
ukończono RĘBOWSKA ALICJA K 87
ukończono IZDZEWSKA NATALA K 100
ukończono IZDZEWSKA AMELIA K 99
ukończono PODSTAWCZYŃSKA WERONIKA K 94
ukończono POLIBOWICZ HANNA K 95
ukończono KRUPIŃSKA DAGMARA K 92
ukończono IGNATOWICZ WIKTORIA K 91
ukończono KRYLICKA ZUZANNA K 90
ukończono KOLASA EWA K 89
ukończono TOMCZYK NIKOLA K 88
ukończono RUSIN MARTA K 87
ukończono ILSKA ZUZANNA K 86
ukończono JANIAK AMELIA K 85
ukończono WIECZOREK DIANA K 54
ukończono SKOWROŃSKA ZUZANNA K 83
ukończono FISIAK KAROLINA K 81
ukończono MŁYZANIAK ZUZANNA K 17
ukończono RUCIŃSKA WIKTORA K 68
ukończono DĄDZIAK LILIANA K 67
ukończono BUJNOWICZ KLAUDIA K 66
ukończono MARCINIAK EWA K 65
ukończono WACH EMILIA K 64
ukończono ŚMIEGIELSKA DAGMARA K 63

 

(rocznik 2006-2007)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Numer
1 LOTKA MAURYCY M 21
2 SZKUDLAREK OLIWIER M 51
3 WDOWIAK JĘDRZEJ M 47
4 STALA WIKTOR M 46
5 MISZTAL PATRYK M 49
6 BEJMERT WIKTOR M 40
7 GORZELA JAKUB M 26
8 LOBA DAWID M 32
9 SZCZĘSNY OLIWIER M 45
ukończono WITASZCZYK PAWEŁ M 50
ukończono GRUSZCZYŃSKI JAN M 48
ukończono ŚPIEWAK ADAM M 44
ukończono STRZAŁKA FILIP M 43
ukończono RUTOWICZ JAKUB M 42
ukończono KUKUŁA ALEKSANDER M 41
ukończono KĘPIEŃ JAKUB M 39
ukończono OTTO IGOR M 38
ukończono OTTO PATRYK M 37
ukończono KUDLIŃSKI ARTUR M 36
ukończono JANISZEWSKI SEBASTIAN M 35
ukończono PIĄTEK SZYMON M 34
ukończono SKARZYŃSKI MACIEJ M 33
ukończono JAKIEL FILIP M 31
ukończono STANISŁAWSKI SEWERYN M 30
ukończono GRZELAK DAWID M 29
ukończono ŚLASKO KAROL M 28
ukończono PAWŁOWSKI KAROL M 27
ukończono DRABENT ALEKSANDER M 25
ukończono FIGIEL FILIP M 24
ukończono MITKOWSKI KORDIAN M 23
ukończono KUBUS ADRIAN M 22
ukończono BROŃCZYK IGOR M 20
ukończono KRAJEWSKI KRYSTIAN M 19
ukończono PAWLAK PRZEMYSŁAW M 18
ukończono ZAREK DAWID M 16

Starsi - Bieg na dystansie 1200 m:
(rocznik 2005)
Miejsce Nazwisko i imię PŁ ROCZNIK SZKOŁA Numer Wynik
1 KARBOWNIK MAŁGORZATA K 2005 MKS 1 Łódź 227 04:47,2
2 KOWALSKA ANIA K 2005 SP5 240 05:06,6
3 ANDRZEJCZAK KLAUDIA K 2005 SP5 192 05:18,5
4 CYNKIER NIKOLA K 2005 SP 111 Łódź 239 05:20,5
5 KOWALCZYK JOANNA K 2005 SP1 191 05:38,9
6 PŁOSZAJ MARTYNA K 2005 SP2 222 05:41,1
7 KOWALCZYK WERONIKA K 2005 SP5 522 05:44,1
8 PIOTROWICZ ZOFIA K 2005 SP1 190 05:44,4
9 MĄDRZAK JULIA K 2005 SP5 512 05:53,9
10 NAMIECIŃSKA MAGDALENA K 2005 SP5 517 05:58,8
11 ŁUCZAK WIKTORIA K 2005 SP5 187 06:00,1
12 PAWLAK JULIA K 2005 SP2 196 06:05,0
13 KRUK WIKTORIA K 2005 521 06:07,0
14 DOBROSIŃSKA NATALIA K 2005 SP2 226 06:19,3
15 BARYLSKA OLIWIA K 2005 SP1 186 07:01,9
16 MICHALAK PATRYCJA K 2005 SP5 180 07:02,8
17 KACZMAREK ALEKSANDRA K 2005 SP5 221 07:14,5
18 CIESIELSKA MARIA K 2005 SP2 195 07:25,7
19 MILOPULOS JULIA K 2005 SP5 218 07:32,4
20 KARASIŃSKA WIKTORIA K 2005 SP2 224 07:33,5
21 GRZELAK JULIANNA K 2005 SP5 197 07:48,9
22 DUDEK KAROLINA K 2005 SP5 193 07:52,2
23 CZAJKOWSKA WIKTORIA K 2005 SP2 518 07:54,1
24 BORSIAK ANIELA K 2005 SP5 173 07:59,5
25 FURMANKIEWICZ MARTYNA K 2005 SP5 217 08:46,2
26 ŚCISŁO ALEKSANDRA K 2005 SP2 219 08:46,9
27 GŁOWACKA MELITA K 2005 SP2 223 08:52,3
28 ZAJĄC JUSTYNA K 2005 SP2 194 08:53,1
MARAS ZUZANNA K 2005 SP5 178
NAJBERT DOROTA K 2005 SP5 174

 

(rocznik 2005)
Miejsce Nazwisko i imię PŁ Rocznik Szkoła Numer Wynik
1 TKACZYK MIKOŁAJ M 2005 SP 184 Łódź 238 04:36,5
2 WOŹNIAK KONRAD M 2005 207 04:38,8
3 MACIASZCZYK DANIEL M 2005 SP2 203 04:39,1
4 DZIAŁAK ANTONI M 2005 SP5 204 04:53,9
5 BOCHOWIEC MIKOŁAJ M 2005 SP5 519 05:05,6
6 CYBULSKI JULIAN M 2005 SP5 229 05:08,9
7 DĄBROWSKI BARTEK M 2005 SP2 213 05:20,6
8 KOLBA MICHAŁ M 2005 SP2 232 05:23,7
9 SZEMIOT OLIWIER M 2005 SP5 215 05:24,8
10 LIZAK SEWERYN M 2005 SP2 233 05:26,6
11 RZETELSKI KACPER M 2005 SP5 202 05:38,1
12 SZADKOWSKI ANTONI M 2005 SP5 216 05:47,7
13 WALCZAK WOJCIECH M 2005 SP5 234 05:48,1
14 MARKIEWICZ ALEKSANDER M 2005 SP2 214 06:00,7
15 LEBIODA KACPER M 2005 SP5 236 06:01,9
16 ADAMUS ALEKSANDER M 2005 SP5 201 06:04,0
17 KRÓL WIKTOR M 2005 SP2 230 06:15,2
18 NOWAK JAKUB M 2005 SP5 200 06:18,8
19 ŚWIERCZ MAKSYMILIAN M 2005 SP5 208 06:26,0
20 KOTUS DAWID M 2005 SP5 514 06:30,8
21 WORKERT STANISŁAW M 2005 SP1 212 06:37,0
22 STANKIEWICZ OSKAR M 2005 SP1 515 06:37,8
23 JANIAK KRYSTIAN M 2005 SP5 209 07:12,2
24 ŻAKOWSKI ŁUKASZ M 2005 SP5 516 07:24,5
25 GORZELA MATEUSZ M 2005 SP5 211 07:32,7
26 KRZEWIŃSKI KONRAD M 2005 SP5 206 07:34,4
27 KOZŁOWSKI PATRYK M 2005 SP5 228 07:46,5
28 GĄSIŃSKI SZYMON M 2005 SP5 205 08:01,1
29 LESZCZYŃSKI GRZEGORZ M 2005 SP5 210 08:01,3
30 JAKIEL SEBASTIAN M 2005 SP5 231 08:11,6
31 SZCZEPANIAK JAN M 2005 SP5 520 08:13,1
32 SOBAŃSKI MIŁOSZ M 2005 SP2 513 08:17,1

 

(rocznik 2004)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Rocznik Szkoła Numer Wynik
1 MIROWSKA MARTA K 2004 SP 58 Łódź 300 04:53,1
2 GOBUCKA PAULINA K 2004 SP2 290 05:06,7
3 GOŹDŹ-ROSZKOWSKA MAŁGORZATA K 2004 SP5 274 05:12,3
4 BURDELAK OLIWIA K 2004 SP5 280 05:18,8
5 MIKOŁAJCZYK NATALIA K 2004 SP5 188 05:19,7
6 MŁYNARCZYK AMELIA K 2004 SP5 272 05:30,6
7 MAJTCZAK AGATA K 2004 SP5 291 05:38,5
8 CZOŁNOWSKA KAROLINA K 2004 SP2 281 05:38,8
9 JANIAK MAŁGORZATA K 2004 SP5 288 05:43,5
10 KARLIKOWSKA WIKTORIA K 2004 SP5 276 05:44,7
11 KUNC JULIA K 2004 SP5 286 05:55,4
12 CIEŃSKOWSKA OLIWIA K 2004 SP5 275 05:56,4
13 PAWLINA WERONIKA K 2004 SP5 273 06:10,9
14 LISIAK KATARZYNA K 2004 SP1 271 06:12,7
15 JAKUBOWSKA MARTYNA K 2004 SP2 296 06:16,5
16 KOZŁOWSKA MARTYNA K 2004 SP1 282 06:17,4
17 DOMINIAK NATALIA K 2004 SP5 294 06:18,2
18 ZAJDA ZUZANNA K 2004 SP2 299 06:22,2
19 BEDNAREK MAJA K 2004 SP2 292 06:34,2
20 FRET JUSTYNA K 2004 SP2 295 06:35,3
21 KRZYŻANIAK ZUZANNA K 2004 SP2 297 06:36,9
22 SKOBEL WIKTORIA K 2004 SP5 270 06:41,7
23 KARKOCHA PAULINA K 2004 SP2 293 06:44,1
24 SINCZAK AMELIA K 2004 SP5 277 07:02,8
25 SUTOR NATALIA K 2004 SP5 289 07:05,8
26 MARAS ZUZANNA K SP5 178 07:06,7
27 CZAJKA OLIWIA K 2004 SP5 283 07:08,7
28 MICHALAK GABRIELA K 2004 SP5 285 07:17,3
29 KAWALEC MARTYNA K 2004 SP5 279 07:34,3
30 KUDLIŃSKA ANNA K 2004 SP5 287 07:36,2
31 SMAGA MARTA K 2004 SP2 298 07:44,4
32 MELAŃCZUK NATALIA K SP5 479 07:57,5
33 WOJNIAK MARIA K 2004 SP5 284 08:07,3
MIKSA JULIA K 2004 SP2 278

 

(rocznik 2004)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Rocznik Szkoła Numer Wynik
1 ISKRA SZYMON M 2004 SP2 225 04:20,1
2 PIETRZAK BARTOSZ M 2004 SP 8 Zgierz 165 04:26,4
3 SZCZEPANIAK IGOR M 2004 RKS Łódź 189 04:31,6
4 MICHALSKI GABRIEL M 2004 SP2 237 04:41,1
5 KLIMCZAK KACPER M 2004 SP 34 Łódź 181 04:42,4
6 KAŹMIERSKI KONRAD M 2004 Łowicz 176 04:42,8
7 GIELEC DAMIAN M 2004 SP5 185 04:57,4
8 KOCIK KAMIL M 2004 SP1 169 05:13,5
9 WOJTASZCZYK SEWERYN M 2004 SP5 161 05:16,2
10 KORYCIŃSKI BARTOSZ M 2004 SP2 220 05:21,3
11 KOWALIŃSKI JAKUB M 2004 SP5 179 05:26,2
12 CZECH PATRYK M 2004 SP5 172 05:29,7
13 BAZAN HUBERT M 2004 SP5 162 05:30,0
14 BANACH BARTOSZ M 2004 SP1 170 05:33,8
15 ŁUCZAK ADAM M 2004 SP1 177 05:44,2
16 GROBEREK KACPER M 2004 SP5 163 05:45,2
17 WITAK DAWID M 2004 SP2 198 05:46,7
18 CĄBRZYŃSKI MATEUSZ M 2004 SP5 167 05:50,8
19 GRABIŃSKI BARTOSZ M 2004 SP5 184 05:55,8
20 LEWANDOWSKI KACPER M 2004 SP5 199 05:59,4
21 SOCHA ADAM M SP5 266 06:00,4
22 BASZYŃSKI OSKAR M 2004 SP5 268 06:19,9
23 CIEŚLICKI SEBASTIAN M 2004 SP5 269 06:31,1
24 TARAŁA SZYMON M 2004 SP1 183 06:34,9
25 CIEŚLAK BARTOSZ M 2004 SP5 175 06:53,7
26 DARMACH JAN M 2004 SP5 171 07:10,8
27 SKONECZNY JULIAN M 2004 SP1 164 07:18,9
28 RAJ RAFAŁ M 2004 SP5 168 07:24,9
29 MŁYNARCZYK KACPER M 2004 SP5 166 07:44,9
30 KRAKOWSKI ALEKSANDER M 2004 SP5 182 07:47,7
31 SZYMAŃSKI MARCIN M 2004 SP5 267 09:24,3
32 HAŁADYNIAK DAMIAN M SP2 235 09:58,4

(rocznik 2003)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Rocznik Szkoła Numer Wynik
1 PRUSISZ WIKTORIA K 2003 RKS Łódź 492 04:27,2
2 SZEWCZYK MICHALINA K 2003 WOJSŁAWICE 523 04:42,7
3 LIWOWSKA MARIA K 2003 SP5 499 04:49,7
4 PATORA ALEKSANDRA K 2003 SP5 484 04:56,4
5 ZADUMIŃSKA JULIA K 2003 SP5 464 05:09,8
6 BUCZYŃSKA GABRIELA K 2003 SP1 525 05:12,9
7 JURASZCZYK WERONIKA K 2003 SP2 507 05:18,3
8 MANIOS OLGA K 2003 SP5 487 05:26,7
9 STERNICZUK GABRIELA K 2003 SP5 482 05:37,2
10 BUJNOWICZ LAURA K 2003 SP5 526 05:42,4
11 TOMASZEWSKA WIKTORIA K 2003 SP5 510 05:48,8
12 MACIEJEWSKA NIKOLA K 2003 SP1 478 05:49,0
13 KACZMAREK ZUZANNA K 2003 SP5 475 06:00,1
14 BEREK WIKTORIA K 2003 SP1 481 06:01,9
15 POLITOWICZ BARBARA K 2003 SP5 509 06:11,9
16 PIETRZYKOWSKA MARTA K 2003 SP2 501 06:22,2
17 ŁAKOMSKA AMELIA K 2003 SP5 493 06:40,6
18 KUBIAK ZUZANNA K 2003 SP2 476 06:45,7
19 ŻUK OLIWIA K 2003 SP1 497 07:10,4
20 JANECKA NIKOLA K 2003 SP5 466 07:13,0
21 CZYŻEWSKA NATALIA K 2003 SP2 502 07:13,8
22 MAROS MARTYNA K 2003 SP2 489 07:21,8
23 CZUPRYNIAK ROKSANA K 2003 SP5 494 07:25,3
24 ZASADA ROKSANA K 2003 SP2 483 07:25,8
25 BASIŃSKA EMILIA K 2003 SP5 504 07:38,6
26 PŁOSZAJ NIKOLA K 2003 SP2 498 07:39,6
27 KUKULAK PAULINA K 2003 SP2 480 07:42,1
28 FIGIEL MAGDALENA K 2003 SP1 474 07:46,6
29 OSTROWSKA JULIA K 2003 SP2 462 07:53,5
30 ĆWIKLIŃSKA ROKSANA K 2003 SP1 471 07:55,7
31 CHYWE OLIWIA K 2003 SP 1 Aleksandrów 463 08:03,1
32 KLEKOWSKA JULIA K 2003 SP2 263 08:03,7
33 RĘDZIŃSKA ALEKSANDRA K 2003 486 08:03,9

 

(rocznik 2003)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Rocznik Szkoła Numer Wynik
1 PERTKIEWICZ BARTEK K 2003 SP5 491 04:47,1
2 FISZER WOJCIECH K 2003 SP5 511 04:48,1
3 PEŁKA FILIP K 2003 472 04:54,1
4 LENTAS JĘDRZEJ K 2003 SP1 470 04:56,4
5 ŻACZEK JAKUB K 2003 SP5 264 05:03,5
6 ICIACHOWSKI SZYMON K 2003 SP5 508 05:11,5
7 WODZICKI LEON K 2003 505 05:13,4
8 TYCZKOWSKI ANDRZEJ K 2003 SP5 262 05:14,3
9 DRWALEWSKI ŁUKASZ K 2003 SP5 506 05:18,0
10 BARYLSKI FILIP K 2003 SP1 496 05:19,3
11 ZAMOJSKI HUBERT K 2003 469 05:28,3
12 SKÓRA BARTOSZ K 2003 SP5 485 05:31,9
13 MĄDRZAK HUBERT K 2003 SP5 465 05:50,6
14 KAZIMIERCZAK PAWEŁ K 2003 SP5 495 05:51,1
15 BARTOSIŃSKI KACPER K 2003 SP5 265 05:55,2
16 PAŁASZ JAKUB K 2003 SP2 500 06:07,6
17 KOLASA MICHAŁ K 2003 SP5 503 06:13,1
18 DITASZCZYK KONRAD M 2003 WOJSŁAWICE 524 06:35,2
19 MATUSIAK MAKSYMILIAN K 2003 SP5 468 06:46,2
20 OCHAL JAKUB K 2003 SP5 473 06:59,7
21 SOBCZYK BRUNO K 2003 SP1 261 07:09,5
22 TROSKA KACPER K 2003 SP2 477 07:17,6
23 PIETRZAK JAKUB K 2003 SP2 490 07:19,6
24 SZWAPRZAK WIKTORIA K 2003 SP2 488 07:23,4
CIEŚLIK MIKOŁAJ K 2003 467

(rocznik 2000-2002)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Numer Wynik
1. PYDYSZEWSKA EWA K 536 04:07,1
2. SZEWCZYK ANIELA K 600 04:10,9
3. BALCER WERONIKA K 555 04:25,0
4. SZYMCZAK PAULINA K 554 04:39,9
5. MIKOŁAJCZYK KAROLINA K 598 04:43,4
6. WŁODARCZYK GABRIELA K 561 04:48,6
7. ANDZIŃSKA WERONIKA K 553 04:49,5
8. PIETRZAK DARIA K 559 04:59,3
9. ISKRA AGATA K 564 05:31,0
10. KAPUSTA MARTYNA K 548 05:35,7
11. UFNALSKA JULIA K 550 06:08,8
12. PIETRZAK NATALIA K 597 06:10,2
13. PYDYSZEWSKA DOMINIKA K 535 06:11,0
14. GOŁĄBEK WERONIKA K 593 06:17,2
15. ZYZIK ZUZANNA K 557 06:17,7
16. JANIAK NATALIA K 551 06:26,5
17. JACEWICZ JAGIENKA K 540 06:34,2
18. SIŃCZAK NIKOLA K 592 06:38,2
19. BANASIAK PAULINA K 552 06:55,6
20. RUPNIEWSKA ALEKSANDRA K 539 06:56,5
21. PAWELEC MAŁGORZATA K 549 07:00,4
22. SUFLETA AGATA K 594 07:01,5
23. SUFLETA MONIKA K 596 07:26,1
24. MICHALAK MAGDA K 534 07:50,7
25. SOBCZAK ALEKSANDRA K 546 08:00,0
26. RACHFALIK JULIA K 547 08:14,7
ORZECHOWSKA SYLWIA K 599

 

(rocznik 2000-2002)
Miejsce Nazwisko i imię Płeć Rocznik Szkoła Numer Wynik
1 CZYŻEWSKI JAKUB M 558 03:38,1
2 HASIURA ANTEK M 542 03:41,6
3 WOSIŃSKI MIKOŁAJ M 543A 03:42,9
4 KLOCEK JAN M 528 03:58,1
5 BARTOSIK KACPER M 541 03:58,8
6 MATUSIAK DAMIAN M 538 04:00,3
7 JANAS MATEUSZ M 543 04:03,8
8 SOBCZAK MICHAŁ M 562 04:04,8
9 ŻABICKI MIKOŁAJ M 533 04:07,2
10 KAWALEC KLAUDIUSZ M 527 04:09,5
11 KUCHARSKI JAKUB M 567 04:12,5
12 MAJTCZAK PIOTR M 556 04:14,4
13 SYSIO BOLESŁAW M 530 04:19,6
14 WINIARSKI JAKUB M 532 04:20,1
15 SOCZYŃSKI BARTŁOMIEJ M 563 04:25,9
16 STERNICZUK WOJCIECH M 566 04:29,3
17 KOCIK ADRIAN M 560 04:39,8
18 IZOLEBSKI MAKSYMILIAN M 565 04:40,9
19 BARTCZAK ADRIAN M 531 05:03,9
20 GAMOŃ JAKUB M 529 05:08,4
21 CZAJKOWSKI NORBERT M 537 06:01,1
22 KACZMAREK RAFAŁ M 545 06:51,2
23 ADAMSKI KONRAD M 544 07:06,4

Pozostałe informacje

 
2019-01-19
70 lat konstantynowskiego koła PZW

70 lat konstantynowskiego koła PZW

W niedziele 20 stycznia 2019 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Konstantynowie Łódzkim o godz. 10:00 odbędą się obchody 70-lecia istnienia koła nr 135 (d. 44) Polskiego Związku Wędkarskiego w Konstantynowie Łódzkim. Prezesem Koła w Konstantynowie Łódzkim jest Konrad Sulak.

<Źródło: www.konstantynow.pl/>

Fot. pzw.org.pl
 

 
2019-01-19
Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

25 stycznia (piątek) o godz.12.00
 
2019-01-18
IV sesja Rady Powiatu

IV sesja Rady Powiatu

Porządek obrad IV sesji Rady Powiatu Pabianickiego, 24 stycznia 2019 roku (czwartek) 9:00
 
2019-01-18
Spotkanie opłatkowe

Spotkanie opłatkowe

KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI kościół Świętego Józefa Robotnika, 20 stycznia 2019 (niedziela)

PRZYPOMINAMY:

W niedzielę 20 stycznia 2019 r. w kościele Świętego Józefa Robotnika po Mszy św. rozpoczynającej się o godz. 17.30 odbędzie się spotkanie opłatkowe pielgrzymów. Organizatorzy zapraszają oprócz wszystkich pielgrzymów, również sympatyków pielgrzymek. GS

 
2019-01-18
KAS zaprasza na turniej

KAS zaprasza na turniej

PIŁKA NOŻNA HALOWA IV Halowy Turniej o Puchar Starosty Powiatu Pabianickiego
 
2019-01-17
Niemen to był Wielki Pan

Niemen to był Wielki Pan

 
2019-01-17
Wycieczka do Kołobrzegu

Wycieczka do Kołobrzegu

Komunikat KLUBU SENIORA przy MOEiR NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” w Konstantynowie Łódzkim
 
2019-01-16
Lider kończy I rundę zwycięstwem

Lider kończy I rundę zwycięstwem

PIŁKA SIATKOWA III liga kobiet

16 stycznia 2019 (środa)
EKS Skra Bełchatów – UKS Lider Konstantynów Łódzki 2:3 (23:25, 21:25, 25:16, 25:17, 17:19)

W środę 16 stycznia 2019 siatkarki UKS Lider Konstantynów Łódzki zagrały na wyjeździe, na zakończenie I rundy III ligi seniorek, z EKS Skra Bełchatów. Konstantynowianki pokonały bełchatowianki 3:2.
Mecze rundy rewanżowej UKS Lider zagra: 2 lutego, 2, 9 i 23 marca 2019 r.
BC

 
2019-01-16
Wycieczka do Pragi (Czechy) i po ziemi kłodzkiej

Wycieczka do Pragi (Czechy)
i po ziemi kłodzkiej

Komunikat KLUBU SENIORA przy MOEiR NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” w Konstantynowie Łódzkim
 
2019-01-16
Komisja Statutowa

Komisja Statutowa

ZMIANA! Nowy TERMIN: 22 stycznia 2019 roku (wtorek) o godz. 16.00

ZMIANA terminu i porządku obrad! Nowy TERMIN: 22 stycznia 2019 roku (wtorek) o godz. 16.00

Posiedzenie Komisji Statutowej odbędzie się w dniu 22 stycznia 2019 roku (wtorek) o godz. 16.00 w Urzędzie Miejskim w Konstantynowie Łódzkim przy ulicy Zgierskiej 2 (sala konferencyjna - parter) z następującym porządkiem obrad:
1) otwarcie posiedzenia, przyjęcie porządku obrad;
2) przyjęcie regulaminu pracy Komisji;
3) przyjęcie planu pracy Komisji na rok 2019;
4) zaopiniowanie regulaminów pracy Komisji:
a) Infrastruktury Społecznej,
b) Infrastruktury Technicznej i Bezpieczeństwa Publicznego,
c) Mieszkaniowej;
5) zaopiniowanie projektu uchwały RM w sprawie obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej;
6) sprawy różne.

 
2019-01-15
Przyspieszenie?

Przyspieszenie?

Konstantynowskie kluby sportowe oczekują na gminne dotacje.
 
2019-01-15
Najpopularniejsze w grudniu

Najpopularniejsze w grudniu

Co zainteresowało internautów w naszym portalu w GRUDNIU
 
2019-01-15
Wycieczka do Wilna

Wycieczka do Wilna

Komunikat KLUBU SENIORA przy MOEiR NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” w Konstantynowie Łódzkim
 
2019-01-14
Tego nie wolno finansować z dotacji!

Tego nie wolno finansować z dotacji!

------------------------------------------sygnały
 
2019-01-14
Wycieczka do Zakopanego

Wycieczka do Zakopanego

Komunikat KLUBU SENIORA przy MOEiR NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” w Konstantynowie Łódzkim
 
2019-01-13
Wycieczka w Bieszczady

Wycieczka w Bieszczady

Komunikat KLUBU SENIORA przy MOEiR NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” w Konstantynowie Łódzkim
 
2019-01-12
Słaby rok naszego sportu młodzieżowego

Słaby rok naszego sportu młodzieżowego

ANALIZA OSIĄGNIĘĆ KONSTANTYNOWA ŁÓDZKIEGO W ROKU 2018 (2017, 2016, 2015, 2014)
 
2019-01-11
Odstrzał dzików

Odstrzał dzików

KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI 12 i 13 stycznia 3019

Gmina Konstantynów Łódzki informuje, że w dniach 12 i 13 stycznia 2019 r. na terenie Konstantynowa Łódzkiego organizowany będzie masowy odstrzał dzików. Miejsce wykonywania polowania w granicach administracyjnych Konstantynowa Łódzkiego obejmować będzie część obwodu łowieckiego nr 117, czyli tereny położone pomiędzy ulicami Lutomierską, a ulicą Bechcice, po dwóch stronach rzeki Ner.
<Materiał UM w Konstantynowie Łódzkim>

 
2019-01-10
Nabór na stanowisko urzędnicze

Nabór na stanowisko urzędnicze

Urząd Miejski w Konstantynowie Łódzkim ogłosił konkurs na stanowisko inspektor/główny specjalista w referacie techniczno-inwestycyjnym (pełny etat). Do podstawowych obowiązków pracownika będzie należało wykonywanie czynności związanych z przygotowaniem postępowań w ramach zamówień publicznych.

Rys. Grzegorz Szafulera
Szczegóły oferty>>>
 

 
2019-01-09
Pierwsze zwycięstwo w III lidze

Pierwsze zwycięstwo w III lidze

PIŁKA SIATKOWA III liga kobiet

9 stycznia 2019 (środa)
UKS Lider Konstantynów Łódzki – WKS Siatkarz Wieluń 3:0 (25:13, 25:15, 26:24)
W środę 9 stycznia 2019, u siebie, siatkarki UKS Lider Konstantynów Łódzki w III lidze seniorek pokonały WKS Siatkarz Wieluń 3:0 (25:13, 25:15, 26:24). Konstantynowianki awansowały na trzecią pozycje w tabeli wśród pięciu drużyn.

BC

 
2019-01-09
Czy nasze miasto odzyska dynamikę?

Czy nasze miasto odzyska dynamikę?

Ranking Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego 2017
 
2019-01-08
Trzy oferty na przebudowę

Trzy oferty na przebudowę

Portal www.transport-publiczny.pl/ o naszej komunikacji (2019-01-08 14:25)
 
2019-01-08
Konstantynów Łódzki zmniejszył zadłużenie

Konstantynów Łódzki zmniejszył zadłużenie

Zmiany zadłużenia samorządów 2014-2017. Ranking dwutygodnika WSPÓLNOTA
 
2019-01-07
Wyborco, masz władzę przez całą kadencję!

Wyborco, masz władzę przez całą kadencję!

---------------------------------------------------------------------------szept krzykacza
 
2019-01-06
Kadetki pozostają w gr. 2

Kadetki pozostają w gr. 2

PIŁKA SIATKOWA Rozgrywki wojewódzkie KADETEK

■ Kadetki Lidera nie wywalczyły awansu do najsilniejszej grupy
Kadetki UKS Lider Konstantynów Łódzki zagrały w niedzielę 6 stycznia w Łodzi dwa mecze w rozgrywkach wojewódzkich (gr. 2). Nie udało im się wywalczyć awansu do najsilniejszej grupy 1.
UKS Lider Konstantynów Łódzki – ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź 2:0 (25:5, 25:8)
UKS Lider Konstantynów Łódzki – MKS SKIER-VIS Skierniewice 0:2 (19:25, 13:25)
Po tym turnieju konstantynowianki pozostają w grupie 2.
BC

 
 
  • najnowsze Wiadomości 43bis
  • TAXI
  • nestbank
  • https://pl-pl.facebook.com/Magdalena-Korzekwa-Kaliszuk-1051043068243338/
  • LOdD TRWA REKRUTACJA do I LO dla Dorosłych
  • ePaka
  • IPN
  • Katalogi IPN Katalogi IPN
  • Inwentarz archiwalny IPN Inwentarz archiwalny IPN
  •  RIZ64
  • Przemysław Gintrowski Jeszcze dzień Jeszcze dzień
  • Kalendarz