• Get Adobe Flash player
  • 43bis laureatem
  • POLSKI INTERNET
W sieci
„43bis” najlepszym portalem informacyjnym

„43bis” najlepszym portalem informacyjnym

Nasze trofea
 
Dziękujemy Internautom

Dziękujemy Internautom

„43bis” laureatem Polskiego Internetu!

Konstantynowski portal „43bis” (www.43bis.media.pl) używający jeszcze w konkursowym zgłoszeniu podtytułu „Dziennik Internetowy. Konstantynów Łódzki” został zwycięzcą prestiżowego konkursu „Polski Internet 2011” w kategorii PORTALE INFORMACYJNE. Uzyskał nominację kapituły Polskiego Internetu 2011 i osiągnął najlepszy wynik w głosowaniu internautów. Redakcja „43bis” dziękuje Internautom za zwycięstwo w konkursie Polski Internet
Portal „43bis” osiągnął najlepszy wynik w głosowaniu internautów. Otrzymał od nich 2327 głosów, a najgroźniejsi rywale - kolejno: 1543, 859, 502, 496.

 
Nowa zakładka: W sieci (Varia do archiwum)

Nowa zakładka: W sieci (Varia do archiwum)

Promujemy zwycięstwo w konkursie „Polski Internet 2011”

Redakcja „43bis” postanowiła eksponować i promować zwycięstwo swojego portalu (www.43bis.media.pl) w prestiżowym konkursie „Polski Internet 2011” umieszczając okolicznościowy baner w winietce po prawej stronie (i obok). Utworzyliśmy też nową zakładkę W sieci (w miejsce Varia). Teksty znajdujące się w zakładce Varia zostały przeniesione do archiwum (w zakładce Wiadomości w prawej szpalcie utworzono do nich skrót w ramce Varia). W sieci w przyszłości znajdzie się miejsce na: aktualizowaną i uzupełnianą klasyfikację Ranking witryn informujących o Konstantynowie Łódzkim, krótkie informacje Konstantynów Łódzki w Internecie, Katalog witryn związanych z naszym miastem.

 

Będzie klasyfikacja

RANKING WITRYN - Konstantynów Łódzki w Internecie