• KROS
  • SIP
  • przegladsportowy
  • PAPsamorząd
  • wpolityce.pl
  • Radio Maryja 30 lat na antenie
  • ERA
  • https://Millennium Trwa REKRUTACJA do LOdD
  • Baszyński
  • https://SPONSOR PREMIUM Sponsor KAS-y
  • MPK Łódź
  • https://KOMUNIKACJAPabianice BUS 3 LINIA ES-KA-ES: Konstantynów Łódzki - Pabianice
  • https://KOMUNIKACJAPabianice BUS LINIA Szadek - Łódź
  • https://PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE
  • https://NIEDZIELA
  • https://40 lat Solidarności
  • https://KOMUNIKACJA Rozkłady jazdy od 25 kwietnia 2021
  • https://PiS Konstantynów Łódzki
  • HLI POLSKA
  • fines
  • Polskie Radio24
  • Prawo dla samorządu
  • portalsamorzadowy
  • WSPOLNOTA
  • BO 2018 III edycja, 2018
  • WSPÓLNOTA RANKING GMIN
  • TV Trwam
  • Do Rzeczy
  • wSieci
  • gazetaprawna.pl
  • Rzeczpospolita
  • Igrzyska Olimpijskie PKOl
  • Dołącz do nas na Facebooku Bernard Cichosz, red. nacz. "43bis"
  • X Bieg Wdzięczności ZDJĘCIA
  • PRO-LIFE
  • www.pzps.pl/
  • http://siatka.org/kategoria/aktualnosci/
  • Rodzina500+
  • chrzest966.pl
  • Telewizyjny Kurier GCI
  • OBLICZA MANIPULACJI
  • Radio Warszawa
  • GRUDZIEŃ 1970 Przemówienie PREZYDENTA Andrzeja Dudy o świcie w Gdyni-Stocznia wejdzie do historii Polski. Każdy patriota powinien go wysłuchać! (Krzysztof Wyszkowski)
  • Klub im. Romana Dmowskiego
  • CitizenGO to społeczność aktywnych obywateli
  • https://Big Ben NIEPLANOWANE
  • niezalezna.pl/
  • http://www.wsieci.pl/
  • Radio Łódź
  • http://www.naszdziennik.pl/
  • Dziennik Łódzki
  • https://Express Ilustrowany
  • KŻ Orzeł
  • www.ordoiuris.pl/
  • www.ordoiuris.pl/
  • IPN
  • SJP Doroszewskiego
  • LIRYKA, LIRYKA… Słowa i muzyka LIRYKA, LIRYKA...
    Słowa i muzyka
  • STOP ABORCJI
  • Szczególna misja europosła Ks. prof. Czesław S. Bartnik Szczególna misja europosła
  • Nie Szkodzić
  • Rodzinny Konstantynów Łódzki
  • Wydawnictwo Bernard Cichosz
  • http://patriotyczna.lodz.pl/
  • Rodzina ma Gďż˝os
  • LO oferta
  • LO oferta
  • LO oferta
  • http://patriotyczna.listastron.pl/
  • http://www.oneofus.eu/pl/
  • JEDYNKI gazet
  • Get Adobe Flash player
  • Mała Ojczyzna
  • PKS
  • KMST
  • PORT LOTNICZY ŁÓDŹ
  • LIVETIMING
  • Gazeta Polska Codziennie
Wiadomości
2021-10-06
Medale Piątki w historii klubu

Medale Piątki w historii klubu

PŁYWANIE Mistrzostwa Polski. Podsumowanie osiągnięć UKS Piątka Konstantynów Łódzki (stan na dzień 2021-10-01) cz. 5

CZĘŚĆ PIĄTA BILANSU OSIĄGNIĘĆ
■ 221 (75+71+75) medali
w tym:
– na basenie: 215 medali (71-71-73),
– na wodach otwartych: 6 (4+0+2).

   Prezentujemy piątą część bilansu osiągnięć UKS Piątka Konstantynów Łódzki na mistrzostwach Polski (po sezonie 2020/2021, stan na 2021-10.01). Konstantynowski klub ma teraz na koncie (zdobyte w sezonach 2008/2009-2020/2021), łącznie na basenie i na wodach otwartych, 221 (75-71-75) medali mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych.
■ Pływacy UKS Piątka, w historii klubu (stan na 2021-10.01) we wszystkich kategoriach wiekowych, zdobyli:
221 (75+71+75) medali mistrzostw Polski
w tym:
– na basenie: 215 medali (71-71-73) medali MP,
– na wodach otwartych: 6 (4+0+2) medali MP.
Liczba medali mistrzostw Polski w poszczególnych sezonach:
■ SEZON 2008/2009: 4 medale (0-0-4)
■ SEZON 2009/2010: 12 medali (1-2-9):
■ SEZON 2010/2011: 26 medali (7-10-9)
■ SEZON 2011/2012: 33 medale (15-8-10)
■ SEZON 2012/2013: 33 medale (14-12-7)
■ SEZON 2013/2014: 30 medali (11-9-10)
■ SEZON 2014/2015: 35 medali (18-10-7)
■ SEZON 2015/2016: 14 medali (4-3-7)
■ SEZON 2016/2017: 14 medali (0-8-6)
■ SEZON 2017/2018: 3 medale (1-2-0)
■ SEZON 2018/2019: 7 medali (1-1-5)
■ SEZON 2019/2020: 3 medale (0-3-0)
■ SEZON 2020/2021: 7 medali (3-3-1)
■ ■ ■ RAZEM 221 medali (75-71-75)

w tym:
– na basenie:: 215 medali (71-71-73)
■ SEZON 2008/2009: 4 medale (0-0-4)
■ SEZON 2009/2010: 12 medali (1-2-9):
■ SEZON 2010/2011: 26 medali (7-10-9)
■ SEZON 2011/2012: 33 medale (15-8-10)
■ SEZON 2012/2013: 32 medale (13-12-7)
■ SEZON 2013/2014: 27 medali (10-9-8)
■ SEZON 2014/2015: 33 medali (16-10-7)
■ SEZON 2015/2016: 14 medali (4-3-7)
■ SEZON 2016/2017: 14 medali (0-8-6)
■ SEZON 2017/2018: 3 medale (1-2-0)
■ SEZON 2018/2019: 7 medali (1-1-5)
■ SEZON 2019/2020: 3 medale (0-3-0)
■ SEZON 2020/2021: 7 medali (3-3-1)

– na wodach otwartych:: 6 medali (4+0+2):
■ SEZON 2012/2013:
▪▪▪ 1 medal (1-0-0)
■ SEZON 2013/2014:
▪▪▪ 3 medale (1-0-2)
■ SEZON 2014/2015:
▪▪▪ 2 medale (2-0-0)

Wszystkie medale pływaków Piątki w historii klubu:
SEZONY 2008/2009-2020/2021:
221 medali (75+71+75)

SEZON 2008/2009
4 medale (0-0-4):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Gorzów Wielkopolski 27-30 listopada 2008
- seniorzy:
▪▪▪ (bez udziału)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Gorzów Wielkopolski 16-18 stycznia 2009
▪▪▪ (bez udziału)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Nowa Ruda 23-25 stycznia 2009
▪▪▪ 22-27 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Dawid Szwedzki 1 (0-0-1): brązowy 400 m zm.
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Władysławowo 30 stycznia - 1 lutego 2009
▪▪▪ 28-33 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Anna Dawidowicz 1 (0-0-1): brązowy 100 m grzb.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski 16-18 stycznia 2009:
▪▪▪ (bez udziału)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Świętokrzyski 21-24 maja 2009
- seniorzy:
▪▪▪ (bez medalu)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Dębica 3-5 lipca 2009
▪▪▪ (bez medali)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15-letnich
Oświęcim 26-28 czerwca 2009:
▪▪▪ 23-27 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Dawid Szwedzki 1 (0-0-1): brązowy 400 m zm.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Dębica 26-28 czerwca 2009
▪▪▪ (bez medalu)
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Oświęcim 17-19 lipca 2009
▪▪▪ (bez udziału)
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych
- nie rozgrywano
Ponadto nierozgrywane w latach późniejszych:
Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 13-letnich
Gorzów Wlk. (3-5 lipca 2009):
▪▪▪ 21-27 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Gabriela Bakies 1 (0-0-1): brązowy 100 m mot.
SEZON 2009/2010
12 medali (1-2-9):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Gorzów Wielkopolski 26-29 listopada 2009
- seniorzy:
▪▪▪ (bez udziału)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Zamość 15-17 stycznia 2010
▪▪▪ 21 miejsce, 3 medale (0-0-3):
● Gabriela Bakies 2 (0-0-2): brązowy 100 m mot., brązowy 200 m zm.
● Michalina Zbrojewska 1 (0-0-1): brązowy 200 m klas.
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Katowice 22-24 stycznia 2010
▪▪▪ 26 miejsce, 2 medale (0-0-2):
● Justyna Burska 2 (0-0-2): brązowy 200 m dow., brązowy 800 m dow.
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Puławy 29-31 stycznia 2010
▪▪▪ 28-35 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Dawid Szwedzki 1 (0-0-1): brązowy 400 m zm.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Gorzów Wielkopolski 29-31 stycznia 2010
▪▪▪ (bez udziału)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Gliwice 3-6 czerwca 2010
- seniorzy:
▪▪▪ (bez udziału)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Dębica 2-4 lipca 2010
▪▪▪ 12 miejsce, 4 medale (1-1-2):
● Gabriela Bakies 3 (1-0-2): złoty 200 m mot., brązowy 100 m mot., brązowy 400 m zm.
● Michalina Zbrojewska 1 (0-1-0): srebrny 200 m klas.
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim 9-11 lipca 2010
▪▪▪ 21-25 miejsce, 2 medale (0-1-1):
● Justyna Burska 2 (0-1-1): srebrny 400 m dow., brązowy 800 m dow.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gorzów Wielkopolski 9-11 lipca 2010
▪▪▪ (bez medalu)
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Drzonków 23-25 lipca 2010
▪▪▪ (bez medalu)
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych
- nie rozgrywano
SEZON 2010/2011
26 medali (7-10-9):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Szczecin 1-4 grudnia 2010
- seniorzy:
▪▪▪ (bez medali)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Gorzów Wielkopolski 11-13 marca 2011
▪▪▪ 4 miejsce, 6 medali (4-2-0):
● Milena Karpisz 3 (3-0-0): złoty 400 m zm., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Michał Pierzyński 3 (1-2-0): złoty 100 m klas., srebrny 200 m klas., srebrny 100 m zm.
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Ciechanów 11-13 marca 2011
▪▪▪ 17 miejsce, 3 medale (0-1-2):
● Gabriela Bakies 2 (0-1-1): srebrny 400 m zm., brązowy 100 m mot.
● Michalina Zbrojewska 1 (0-0-1): brązowy 200 m klas.
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice 18-20 marca 2011
▪▪▪ 21-22 miejsce, 3 medale (0-1-2):
● Justyna Burska 3 (0-1-2): srebrny 400 m dow., brązowy 200 m dow., brązowy 800 m dow.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Puławy 18-20 marca 2011
▪▪▪ (bez medali)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Świętokrzyski 19-22 maja 2011
- seniorzy:
▪▪▪ (bez medali)
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Dębica 1-3 lipca 2011
▪▪▪ 4 miejsce, 6 medali (3-2-1):
● Milena Karpisz 3 (3-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Michał Pierzyński 2 (0-1-1): srebrny 100 m klas., brązowy 50 m klas.
● Anna Nita 1 (0-1-0): srebrny 800 m dow.
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim 15-17 lipca 2011
▪▪▪ 16 miejsce, 4 medale (0-2-2):
● Michalina Zbrojewska 2 (0-2-0): srebrny 200 m klas., srebrny 400 m zm.
● Gabriela Bakies 2 (0-0-2): brązowy 200 m mot., brązowy 400 m zm.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski 15-17 lipca 2011
▪▪▪ 19 miejsce, 3 medale (0-2-1):
● Justyna Burska 3 (0-2-1): srebrny 400 m dow., srebrny 800 m dow., brązowy 200 m dow.
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Warszawa 22-24 lipca 2011
▪▪▪ 25 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Dawid Szwedzki 1 (0-0-1): brązowy 200 m klas.
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych
- nie rozgrywano
SEZON 2011/2012
33 medale (15-8-10):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Poznań 15-18 grudnia 2011
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn 9-11 marca 2012
▪▪▪ (bez udziału)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Gorzów Wielkopolski 9-11 marca 2012
▪▪▪ 5 miejsce, 6 medali (3-2-1):
● Milena Karpisz 4 (3-1-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow., srebrny 200 m zm.
● Anna Nita 1 (0-1-0): srebrny 800 m dow.
● Michał Pierzyński 1 (0-0-1): brązowy 200 m klas.
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Dębica 16-18 marca 2012
▪▪▪ 18-21 miejsce, 2 medale (0-1-1):
● Michalina Zbrojewska 1 (0-1-0): srebrny 200 m klas.
● Gabriela Bakies 1 (0-0-1): brązowy 400 m zm.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Suwałki 16-18 marca 2012
▪▪▪ 12 miejsce, 6 medali (1-2-3):
● Justyna Burska 3 (1-1-1): złoty 400 m dow. srebrny 200 m dow., brązowy 800 m dow.
● Dawid Szwedzki 3 (0-1-2): srebrny 400 m zm., brązowy 100 m klas., brązowy 200 m klas.
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Olsztyn 12-15 maja 2012
- seniorzy:
▪▪▪ 23 miejsce, 3 medale (0-0-3):
● Justyna Burska 2 (0-0-2): brązowy 800 m dow., brązowy 1500 m dow.
● Dawid Szwedzki 1 (0-0-1): brąz 400 m zm.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Szczecin 6-8 lipca 2012
▪▪▪ (bez udziału)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Dębica 13-15 lipca 2012
▪▪▪ 1 miejsce, 8 medali (6-1-1):
● Milena Karpisz 3 (3-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Michał Pierzyński 4 (3-1-0): złoty 50 m klas., złoty 100 m klas., złoty 200 m klas., srebrny 200 m zm.
● Anna Nita 1 (0-0-1): brązowy 800 m dow.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice 13-15 lipca 2012
▪▪▪ 14 miejsce, 2 medale (1-0-1):
● Michalina Zbrojewska 2 (1-0-1): złoty 200 m klas., brązowy 100 m klas.
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Oświęcim 18-20 lipca 2012
▪▪▪ 5 miejsce, 6 medali (4-2-0):
● Justyna Burska 3 (2-1-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., srebrny 800 m dow.
● Dawid Szwedzki 3 (2-1-0): złoty 100 m klas., złoty 200 m klas., srebrny 400 m zm.
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych
- nie rozgrywano
SEZON 2012/2013
33 medale (14-12-7):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Świętokrzyski 19-22 grudnia 2012
- seniorzy:
▪▪▪ 16 miejsce, 4 medale (0-4-0):
● Justyna Burska 4 (0-4-0): srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow., srebrny 800 m dow., srebrny 1500 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn 1-3 marca 2013
▪▪▪ (bez medali)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Dębica 1-3 marca 2013
▪▪▪ (bez udziału)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice 8-10 marca 2013
▪▪▪ 7 miejsce, 5 medali (3-1-1):
● Milena Karpisz 4 (3-1-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow., srebrny 100 m dow.
● Anna Nita 1 (0-0-1): brązowy 800 m dow.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Kraków 8-10 marca 2013
▪▪▪ 13 miejsce, 6 medali (1-3-2):
● Justyna Burska 3 (0-3-0): srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow., srebrny 800 m dow.
● Michalina Zbrojewska 2 (1-0-1): złoty 200 m klas., brązowy 400 m zm.
●●●● sztafeta 1 (0-0-1):
(●Gabriela Bakies ●Marta Gruszczyńska ●Michalina Zbrojewska ●Justyna Burska) - brązowy 4 x 100 m zm.
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Olsztyn 13-16 czerwca 2013
- seniorzy:
▪▪▪ 4 miejsce, 6 medali (4-1-1):
● Justyna Burska 4 (4-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow., złoty 1500 m dow.
● Dawid Szwedzki 1 (0-1-0): srebrny 400 m zm.
● Milena Karpisz 1 (0-0-1): brązowy 800 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ ?? miejsce, 1 medal (0-1-0):
● Dawid Szwedzki 1 (0-1-0): srebrny 400 m zm.
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Gorzów Wlkp. 5-7 lipca 2013
▪▪▪ (bez medali)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim 19-21 lipca 2013
▪▪▪ (bez udziału)
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Dębica 22-24 lipca 2013
▪ 7 miejsce, 5 medali (2-1-2):
● Milena Karpisz 2 (2-0-0): złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Anna Nita 3 (0-1-2): srebrny 800 m dow., brązowy 200 m dow., brązowy 400 m dow.
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Drzonków 19-21 lipca 2013
▪▪▪ 4 miejsce, 5 medali (3-1-1):
● Justyna Burska 3 (3-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Michalina Zbrojewska 2 (0-1-1): srebrny 200 m klas., brązowy 400 m zm.
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych Kryspinów 3 sierpnia 2013
▪▪▪ 5-8 miejsce, 1 medal (1-0-0):
● Anna Nita (14-16 lat) 1 (1-0-0): złoty 5000 m
SEZON 2013/2014
30 medali (11-9-10):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Świętokrzyski 19-22.12.2013:
- seniorzy:
▪▪▪ 15 miejsce, 3 medale (0-2-1):
● Milena Karpisz 1 (0-1-0): srebrny 400 m dow.
● Dawid Szwedzki 1 (0-1-0): srebrny 400 m zm.,
● Michalina Zbrojewska 1 (0-0-1): brązowy 200 m klas.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 12-14 miejsce, 2 medale (0-1-1):
● Dawid Szwedzki 2 (0-1-1): srebrny 400 m zm., brązowy 200 m klas.
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn 7-9.03.2014:
▪▪▪ 11 miejsce, 3 medale (2-1-0):
● Patrycja Romanowska 3 (2-1-0): złoty 50 m grzb., złoty 100 m grzb., srebrny 200 m grzb.
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Gliwice 7-9.03.2014:
▪▪▪ (bez medali)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich
Gorzów Wielkopolski 14-16.03.2014:
▪▪▪ (bez udziału)
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat)
Opole 14-16.03.2014:
▪▪▪ 4 miejsce, 7 medali (3-2-2):
● Milena Karpisz 3 (3-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.,
● Gabriela Bakies 1 (0-1-0): srebrny 200 m mot.
● Michalina Zbrojewska 2 (0-0-2): brązowy 200 m klas., brązowy 400 m zm.
●●●● sztafeta 1 (0-1-0):
(●Anna Nita ●Michalina Zbrojewska ●Gabriela Bakies ●Milena Karpisz) srebrny 4x100 m zm.
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Olsztyn 5-8.06.2014:
- seniorzy:
▪▪▪ 20-23 miejsce, 1 medal (0-1-0)
● Dawid Szwedzki 1 (0-1-0): srebrny 400 m zm.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 15 miejsce, 2 medale (0-1-1)
● Dawid Szwedzki 1 (0-1-0): srebrny 400 m zm.
● Justyna Burska 1 (0-0-1): brązowy 200 m dow.
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Dębica 4-6 lipca 2014:
▪▪▪ 13 miejsce, 4 medale (1-1-2):
● Jakub Kraska 3 (1-1-1): złoty 200 m grzb., srebrny 100 m grzb., brązowy 200 m zm.
● Patrycja Romanowska 1 (0-0-1): brązowy 50 m grzb.
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Gliwice 18-20 lipca 2014:
▪▪▪ 24-30 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Patrycja Rzońca 1 (0-0-1): brązowy 100 m dow.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich
Gorzów Wielkopolski 18-20 lipca 2014:
▪▪▪ (bez udziału)
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Drzonków 18-20 lipca 2014:
▪▪▪ 3 miejsce, 4 medale (4-0-0):
● Milena Karpisz 2 (2-0-0): złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.
● Michalina Zbrojewska 2 (2-0-0): złoty 200 m klas., złoty 400 m zm.
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Kryspinów 26-27 lipca 2014:
▪▪▪ 6 miejsce, 3 medale (1-0-2):
● Anna Nita 1 (1-0-0): złoty 7500 m (17-18 lat)
● Justyna Burska 1 (0-0-1): brązowy 10000 m (14 lat i starsi)
● Justyna Burska 1 (0-0-1): brązowy 10000 m (19-23 lat)
SEZON 2014/2015
35 medali (18-10-7):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Ostrowiec Świętokrzyski 18-21.12.2014:
- seniorzy:
▪▪▪ 9 miejsce, 7 medali (2-3-2):
● Justyna Burska 4 (2-2-0): złoty 800 m dow., złoty 1500 m dow., srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow.,
● Milena Karpisz 3 (0-1-2): srebrny 800 m dow. brązowy 200 m dow., brązowy 400 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 9-10 miejsce, 4 medale (2-2-0):
● Justyna Burska 4 (2-2-0): złoty 800 m dow., złoty 1500 m dow., srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow.,
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Olsztyn, 6-8.03.2015:
▪▪▪ (bez medali)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 6-8.03.2015:
▪▪▪ 26-27 miejsce, 3 medale (0-0-3):
Jakub Kraska 3 (0-0-3): brązowy 50 m grzb., brązowy 100 m grzb., brązowy 200 m grzb.
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Oświęcim, 13-15.03.2015:
▪▪▪ (bez medali)
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat)
Gliwice, 13-15.03.2015:
▪▪▪ 12 miejsce, 3 medale (1-2-0):
● Milena Karpisz 3 (1-2-0): złoty 800 m dow. srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow.
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Szczecin 28-31 maja 2015:
- seniorzy:
▪▪▪ 5 miejsce, 5 medali (4-0-1)
● Justyna Burska 4 (4-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow., złoty 1500 m dow.
● Milena Karpisz 1 (0-0-1): brązowy 800 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 3 miejsce, 4 medale (4-0-0)
● Justyna Burska 4 (4-0-0): złoty 200 m dow., złoty 400 m dow., złoty 800 m dow., złoty 1500 m dow.
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn, 3-5 lipca 2015:
▪▪▪ (bez medali)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 10-12 lipca 2015:
▪▪▪ 11 miejsce, 4 medale (1-2-1):
● Jakub Kraska 4 (1-2-1): złoty 200 m grzb., srebrny 50 m grzb.,srebrny 100 m grzb., brązowy 200 m zm.
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich
Dębica, 10-12 lipca 2015:
▪▪▪ (bez udziału)
10/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (17-18 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 17-19 lipca 2015:
▪▪▪ 7 miejsce, 3 medale (2-1-0):
● Milena Karpisz 3 (2-1-0): złoty 400 m dow., złoty 800 m dow.; srebrny 200 m dow.
11/ III Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olsztyn 25-26 lipca 2015:
- open:
▪▪▪ 1 medal (1-0-0)
● Justyna Burska 1 (1-0-0): złoty 10000 m
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 1 medal (1-0-0)
● Justyna Burska 1 (1-0-0): złoty 10000 m
SEZON 2015/2016
14 medali (4-3-7):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Lublin 17-20.12.2015:
- seniorzy:
▪▪▪ 13-15 miejsce, 2 medale (1-0-1):
● Milena Karpisz 2 (1-0-1): złoty 800 m dow. brązowy 400 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez medali)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Olsztyn, 4-6.03.2016:
▪▪▪ (bez medali)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Gorzów Wielkopolski, 4-6.03.2016:
▪▪▪ (bez medali)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice, 11-13.03.2016:
▪▪▪ 13 miejsce, 3 medale (1-1-1):
● Jakub Kraska 2 (1-1-0): złoty 100 m dow., srebrny 400 m dow.
● Patrycja Romanowska 1 (0-0-1): brązowy 100 m grzb.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat)
Lublin, 11-13.03.2016:
▪▪▪ (bez medali)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Szczecin 27-30 maja 2016
- seniorzy:
▪▪▪ 26-32 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Milena Karpisz 1 (0-0-1): brązowy 800 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 20 miejsce, 3 medale (0-0-3):
● Milena Karpisz 3 (0-0-3): brązowy 400 m dow., brązowy 800 m dow. , brązowy 1500 m dow.
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn, 8-10 lipca 2016
▪▪▪ 30-34 miejsce, 1 medal (0-0-1):
● Tatiana Dąbrowska 1 (0-0-1): brązowy 200 m mot.
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Lublin, 15-17 lipca 2016
▪▪▪ (bez udziału)
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 15-17 lipca 2016
▪▪▪ 8 miejsce, 4 medale (2-2-0):
● Jakub Kraska 4 (2-2-0): złoty 50 m dow. , złoty 100 m dow. , srebrny 200 m dow., srebrny 400 m dow.
10/ XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Opole, 19-21 lipca 2016
▪▪▪ (bez medali)
11/ IV Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olsztyn, 23-24 lipca 2016.
▪▪▪ (bez udziału)
SEZON 2016/2017
14 medali (0-8-6):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Olsztyn 15-18.12.2016:
- seniorzy:
▪▪▪ 27-28 miejsce, 2 medale (0-0-2):
● Milena Karpisz 2 (0-0-2): brązowy 400 m dow. brązowy 800 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 16 miejsce, 2 medale (0-2-0):
● Milena Karpisz 2 (0-2-0): srebrny 400 m dow. srebrny 800 m dow.
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Lublin, 3-5.03.2017:
▪▪▪ (bez medali)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 3-5.03.2017:
▪▪▪ (bez medali)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice, 10-12.03.2017:
▪▪▪ (bez medali)
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat)
Gorzów Wielkopolski, 10-12.03.2017:
▪▪▪ 13-15 miejsce, 3 medale (0-2-1):
● Jakub Kraska 3 (0-2-1): srebrny 100 m dow., srebrny 400 m dow. , brązowy 50 m dow.
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Lublin 18-21 maja 2017:
- seniorzy:
▪▪▪ 24-26 miejsce, 2 medale (0-0-2):
● Milena Karpisz 2 (0-0-1): brązowy 400 m dow., brązowy 800 m dow.
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 20 miejsce, 2 medale (0-2-0):
● Milena Karpisz 2 (0-2-0): srebrny 400 m dow., srebrny 800 m dow.
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn 7-9.07.2017:
▪▪▪ (bez medali)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Lublin 14-16.07.2017:
▪▪▪ 23-26 miejsce, 1 medal (0-1-0):
● Maria Patora 1 (0-1-0): srebrny 50 m dow.,
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Opole 14-16.07.2017:
▪▪▪ (bez medali)
10/ XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Warszawa 19-21.07.2017:
▪▪▪ 18-19 miejsce, 2 medale (0-1-1):
● Jakub Kraska 2 (0-1-1): srebrny 200 m dow., brązowy 100 m dow.
11/ V Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olsztyn 26-27 lipca 2017:
▪▪▪ (bez udziału)
SEZON 2017/2018
3 medale (1-2-0):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców,
Olsztyn (19-22.12.2017):
♦ seniorzy:
▪▪▪ (bez medali)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
NIE ODBYŁY SIĘ
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
NIE ODBYŁY SIĘ
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
NIE ODBYŁY SIĘ
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (17 i 18 lat),
NIE ODBYŁY SIĘ
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców,
Łódź (24-27 maja 2018):
♦ seniorzy:
▪▪▪ (bez medali)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)

7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn (29.06-1.07.2018):
▪▪▪ (bez medali)

8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim (13-15.07.2018):
▪▪▪ 9-10 miejsce, 3 medale (1-2-0):
● Bartosz Skóra 2 (1-1-0): złoty 100 m klas., srebrny 200 m klas.
● Dawid Romanowski 1 (0-1-0): srebrny 50 m dow.

9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski (13-15.07.2018):
▪▪▪ (bez medali)
10/ XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Gliwice (20-22.07.2018):
▪▪▪ (bez udziału)
11/ V Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olsztyn (9 czerwca 2018):
▪▪▪ (bez udziału)
12/ Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Gniewino (28-29.07.2018):
▪▪▪ (bez udziału)
SEZON 2018/2019:
7 medali (1-1-5):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów 17-18 lat*
Lublin, 18-22.12.2018:
♦ seniorzy:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ Juniorzy 17-18 lat:
(patrz lp. 5)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Olsztyn, 14-16.12.2018:
▪▪▪ (bez medali)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 14-16.12.2018:
▪▪▪ 24-25 miejsce, 2 medale (0-0-2):
● Dawid Romanowski 2 (0-0-2): brązowy 50 m dow., brązowy 100 m dow.;
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gorzów, 14-16.12.2018:
▪▪▪ (bez medali)

5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów 17-18 lat*
Lublin, 18-22.12.2018:
♦ Juniorzy 17-18 lat:
▪▪▪ (bez udziału)

6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców,
Olsztyn (15-19 maja 2019):
♦ seniorzy (open):
▪▪▪ (bez medali)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)

7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn (5-7.07.2019):
▪▪▪ (bez medali)

8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim (5-7.07.2019):
▪▪▪ (bez medali)

9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Lublin (10-12.07.2019):
▪▪▪ 13 miejsce, 5 medali (1-1-3):
● Dawid Romanowski 2 (0-0-2): brązowy 50 m dow., brązowy 100 m dow.;
● Bartosz Skóra 3 (1-1-1): złoty 50 m klas., srebrny 200 m klas., brązowy 100 m klas.;

10/ XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Drzonków (18-21.07.2019):
▪▪▪ (bez udziału)

11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
− nie odbyły się w 2019

12/ Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
− nie odbyły się w 2019

SEZON 2019/2020:
3 medale (0-3-0):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów 17-18 lat*
Ostrowiec Świętokrzyski, 18-22.12.2019:
♦ seniorzy (open):
▪▪▪ (bez medali)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ 17-18 lat:
▪▪▪ (bez udziału)
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 6-8.12.2019:
▪▪▪ (bez udziału)
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Opole, 13-15.12.2019:
▪▪▪ (bez medali)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Lublin, 13-15.12.2019:
▪▪▪ 14 miejsce, 3 medale (0-3-0):
● Bartosz Skóra 3 (0-3-0): srebrny: 50 m klas., srebrny: 100 m klas., srebrny: 200 m klas.
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat*
(od sezonu 2018/2019 patrz lp.1)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców,
Lublin (20-24 maja 2020):
ODWOŁANE
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
Olsztyn (2-5.07.2020):
NIE ODBYŁY SIĘ
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim (21-24.07.2020):
NIE ODBYŁY SIĘ
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Gliwice (21-24.07.2020):
NIE ODBYŁY SIĘ
10/ XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Łódź, 16-19.07.2020:
NIE ODBYŁY SIĘ
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych**
Olsztyn, 15.08.2020
♦ seniorzy (open):
▪▪▪ (bez medali)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ 17-18 lat:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ 16 lat:
▪▪▪ (bez medali)
♦ 15 lat:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ 14 lat:
▪▪▪ (bez medali)
12/ Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych**
(od sezonu 2019/2020 patrz lp.11)

SEZON 2020/2021 (stan na dzień 2021-10-01):
7 medali (3-3-1):
1/ Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
(Olsztyn 16-20.12.2020)
− bez udziału UKS Piątka
2/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (14 lat)
Ostrowiec Świętokrzyski, 18-20.12.2020:
1 (0-1-0):
● Karina Łysakowska 1 (0-1-0): srebrny: 50 m mot.
3/ Zimowe Mistrzostwa Polski 15 lat
(Łódź 11-13.12.2020)
▪▪▪ (bez medalu)
4/ Zimowe Mistrzostwa Polski 16 lat
(Gliwice 11-13.12.2020)
▪▪▪ (bez medalu)
5/ Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat
Lublin (11-13.12.2020):
3 (0-2-1):
● Bartosz Skóra: 3 (0-2-1): srebrny: 50 m klas., srebrny: 100 m klas., brązowy: 200 m klas.
(od sezonu 2018/2019 patrz lp.1)
6/ Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców,
Lublin (28.04-2.05.2021):
▪▪▪ (bez medalu)
7/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (14 lat)
14 lat, Olsztyn (1-4.07.2021)
▪▪▪ (bez medalu)
8/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (15 lat)
Oświęcim (15-18.07.2021)
▪▪▪ (bez medali)
9/ Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (16 lat)
Warszawa (15-18.07.2021)
▪▪▪ (bez medalu)
10/ XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów (17-18 lat)
Bydgoszcz (15-18.07.2021)
3 (3-0-0):
● Bartosz Skóra: 3 (3-0-0): złoty: 50 m klas., złoty: 100 m klas., złoty: 200 m klas.
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych**
Olecko, 31.07-1.08.2021
♦ seniorzy (open):
▪▪▪ (bez udziału)
♦ młodzieżowcy:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ 17-18 lat:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ 16 lat:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ 15 lat:
▪▪▪ (bez udziału)
♦ 14 lat:
▪▪▪ (bez udziału)
12/ Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych**
(od sezonu 2019/2020 patrz lp.11)

w tym:
 

▪▪▪ wody otwarte: 6 medali (4+0+2):

SEZON 2012/2013
▪▪▪ 1 medal (1-0-0):
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na wodach otwartych Kryspinów 3 sierpnia 2013
▪▪▪ 5-8 miejsce, 1 medal (1-0-0):
● Anna Nita (14-16 lat) 1 (1-0-0): złoty 5000 m
SEZON 2013/2014
▪▪▪ 3 medale (1-0-2):
11/ Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Kryspinów 26-27 lipca 2014:
▪▪▪ 6 miejsce, 3 medale (1-0-2):
● Anna Nita 1 (1-0-0): złoty 7500 m (17-18 lat)
● Justyna Burska 1 (0-0-1): brązowy 10000 m (14 lat i starsi)
● Justyna Burska 1 (0-0-1): brązowy 10000 m (19-23 lat)
SEZON 2014/2015
▪▪▪ 2 medale (2-0-0):
11/ III Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych
Olsztyn 25-26 lipca 2015:
- open:
▪▪▪ 1 medal (1-0-0)
● Justyna Burska 1 (1-0-0): złoty 10000 m
- młodzieżowcy:
▪▪▪ 1 medal (1-0-0)
● Justyna Burska 1 (1-0-0): złoty 10000 m


Opracowanie: Bernard Cichosz
Źródła: megatiming.pl/ oraz 43bis.media.pl/

Pozostałe informacje

 
2022-08-12
Dwaj bracia znani już nie tylko w KNZ

Dwaj bracia znani już nie tylko w KNZ

Bisio wyszczekany jak pies

Mój Pan mówi, że znani nie tylko w KNZ dwaj bracia, stali się archiwum społecznym dokumentującym najnowsze dzieje miejscowego samorządu. Są poszlaki w Internecie, iż dotarły do nich materiały związane z niedawnym odejściem z pracy persony znanej w środowisku sportowym.

/bc/

 
2022-08-12
Wytapetowany skatepark znów na tapecie

Wytapetowany skatepark znów na tapecie

========================zasłyszane w Kansas
 
2022-08-12
Przedsiębiorca Mirosław Sobieraj zasłużony dla Konstantynowa Łódzkiego

Przedsiębiorca Mirosław Sobieraj zasłużony dla Konstantynowa Łódzkiego

11.08.2022 nadano dwu osobom tytuł „Zasłużony dla Miasta Konstantynowa Łódzkiego”. Jednym z wyróżnionych jest Mirosław Sobieraj.
 
2022-08-11
Mirosław Sobieraj i Robert Szklennik zasłużeni dla Konstantynowa Łódzkiego

Mirosław Sobieraj i Robert Szklennik zasłużeni dla Konstantynowa Łódzkiego

Przedsiębiorca i trener piłki ręcznej wyróżnieni tytułem „Zasłużony dla Miasta Konstantynowa Łódzkiego”
 
2022-08-10
Złote hat tricki pływaków Piątki w MP w historii klubu

Złote hat tricki pływaków Piątki w MP w historii klubu

PŁYWANIE Mistrzostwa Polski (14, 15, 16, 17-18, młodzieżowcy i seniorzy), stan na dzień 25.07.2022
 
2022-08-10
Pełna kolekcja UKS Piątka

Pełna kolekcja UKS Piątka

PŁYWANIE Mistrzostwa Polski. Podsumowanie osiągnięć UKS Piątka Konstantynów Łódzki (stan na dzień 2022-08-01) cz. 9

CZĘŚĆ DZIEWIĄTA BILANSU OSIĄGNIĘĆ
Prezentujemy dziewiątą, zbiorczą część bilansu osiągnięć UKS Piątka Konstantynów Łódzki na mistrzostwach Polski. Jest ona zestawieniem dotychczas opublikowanych ośmiu porcji (z aktywnymi linkami do nich).
Zawiera następujące opracowania:
1/ 2022-08-02 Medale Piątki 2021/2022,
2/ 2022-08-03 Medaliści Piątki 2021/2022,
3/ 2022-08-04 „Dorosłe” medale Piątki 2021/2022,
4/ 2022-08-05 „Dorośli” medaliści Piątki 2021/2022,
5/ 2022-08-06 Medale Piątki w historii klubu,
6/ 2022-08-07 Medaliści Piątki w historii klubu,
7/ 2022-08-08 „Dorosłe” medale Piątki w historii klubu,
8/ 2022-08-09 „Dorośli” medaliści Piątki w historii klubu,
Opracowanie całości: Bernard Cichosz
Źródła: megatiming.pl/ oraz 43bis.media.pl/

 
2022-08-10
L sesja Rady Miejskiej w Konstantynowie Łódzkim

L sesja Rady Miejskiej w Konstantynowie Łódzkim

11 sierpnia 2022 (czwartek) 11.00
 
2022-08-10
Posiedzenia komisji przed L sesją RM

Posiedzenia komisji przed L sesją RM

 
2022-08-10
Zapisy na 97 PPŁ

Zapisy na 97 PPŁ

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę
 
2022-08-10

SPORT. SPRINTEM PO WYNIK

 
2022-08-09
Zapis transmisji TV Trwam z kościoła w Srebrnej dostępny tylko do 11.08 (czwartek)

Zapis transmisji TV Trwam z kościoła w Srebrnej dostępny tylko do 11.08 (czwartek)

Spotkanie Rodziny Radia Maryja w parafii Nawiedzenia NMP w Konstantynowie Łódzkim – Srebrnej
 
2022-08-09
„Dorośli” medaliści Piątki w historii klubu

„Dorośli” medaliści Piątki w historii klubu

PŁYWANIE Mistrzostwa Polski. Podsumowanie osiągnięć UKS Piątka Konstantynów Łódzki (stan na dzień 2022-07-25) cz. 8
 
2022-08-08
TV Trwam i Radio Maryja w Srebrnej w poniedziałek 8 sierpnia

TV Trwam i Radio Maryja w Srebrnej w poniedziałek 8 sierpnia

Spotkanie Rodziny Radia Maryja w parafii Nawiedzenia NMP w Konstantynowie Łódzkim – Srebrnej, 8 sierpnia 2022 (poniedziałek)
 
2022-08-08
Czy w bieżącej kadencji, w Rankingu zamożności, Konstantynów Łódzki nie będzie niżej, aniżeli w poprzedniej?

Czy w bieżącej kadencji, w Rankingu zamożności, Konstantynów Łódzki nie będzie niżej, aniżeli w poprzedniej?

Bogactwo JST per capita w roku 2021. Ranking dochodów dwutygodnika WSPÓLNOTA
 
2022-08-08
„Dorosłe” medale Piątki w historii klubu

„Dorosłe” medale Piątki w historii klubu

PŁYWANIE Mistrzostwa Polski. Podsumowanie osiągnięć UKS Piątka Konstantynów Łódzki (stan na dzień 2022-07-25) cz. 7
 
2022-08-07
Medaliści Piątki w historii klubu

Medaliści Piątki w historii klubu

PŁYWANIE Mistrzostwa Polski. Podsumowanie osiągnięć UKS Piątka Konstantynów Łódzki (stan na dzień 2022-07-25) cz. 6
 
2022-08-06
Medale Piątki w historii klubu

Medale Piątki w historii klubu

PŁYWANIE Mistrzostwa Polski. Podsumowanie osiągnięć UKS Piątka Konstantynów Łódzki (stan na dzień 2022-07-25) cz. 5
 
2022-08-05
„Dorośli” medaliści Piątki 2021/2022

„Dorośli” medaliści Piątki 2021/2022

PŁYWANIE Mistrzostwa Polski. Podsumowanie osiągnięć UKS Piątka Konstantynów Łódzki (stan na dzień 2022-07-25) cz. 4
 
2022-08-04
TVP3 ŁÓDŹ o konstantynowskim placu treningowym dla drifterów

TVP3 ŁÓDŹ o konstantynowskim placu treningowym dla drifterów

Koniec kursów doszkalających dla młodych drifterów w Konstantynowie Łódzkim Monika Borkowska 2022-08-02
 
2022-08-03
„Dorosłe” medale Piątki 2021/2022

„Dorosłe” medale Piątki 2021/2022

PŁYWANIE Mistrzostwa Polski. Podsumowanie osiągnięć UKS Piątka Konstantynów Łódzki (stan na dzień 2022-07-25) cz. 3
 
2022-08-03
Medaliści Piątki 2021/2022

Medaliści Piątki 2021/2022

PŁYWANIE Mistrzostwa Polski. Podsumowanie osiągnięć UKS Piątka Konstantynów Łódzki (stan na dzień 2022-07-25) cz. 2
 
2022-08-02
Medale Piątki 2021/2022

Medale Piątki 2021/2022

PŁYWANIE Mistrzostwa Polski. Podsumowanie osiągnięć UKS Piątka Konstantynów Łódzki (stan na dzień 2022-07-25) cz. 1
 
2022-08-01
Bilansujemy medale pływackich MP

Bilansujemy medale pływackich MP

PŁYWANIE Mistrzostwa Polski. Podsumowanie osiągnięć UKS Piątka Konstantynów Łódzki (stan na dzień 2022-07-25)
 
2022-08-01
Pamiętaliśmy o Powstaniu Warszawskim

Pamiętaliśmy o Powstaniu Warszawskim

Konstantynowianie wywiesili flagi narodowe. Delegacje MOEiR NSZZ „Solidarność” oraz Prawa i Sprawiedliwości złożyły kwiaty przy Kotwicy Po
 
2022-08-01
„Wiadomości - 43bis” nr 793/794

„Wiadomości - 43bis” nr 793/794

Pismo lokalne – ukazuje się od 13 grudnia 1989 roku
 
 
  • najnowsze Wiadomości 43bis
  • I LOdD
  • https://Sprintem po wynik
  • https://TV WIADOMOŚCI - 43bis Zbigniew Macias w TV WIADOMOŚCI - 43bis: Bardzo chętnie wracam do Konstantynowa (mat. arch. z 2006-05-16)
  • Jarosław Daszkiewicz i Grzegorz Palka wyróżnieni przez Wiadomości - 43bis 2004 12 07
  • https://KŁZAMUNDUREM
  • https://WOT
  • https://KRYSZTOPA
  • https://TySol
  • https://SPONSOR PREMIUM # WASZE GROBY W NASZYCH SERCACH
  • https://Warto pamiętać w roku 2021
  • Przemysław Gintrowski Jeszcze dzień Jeszcze dzień
  • https://POD BIAŁO-CZERWONĄ
  • https://szkolawlodzi.jezuici Szkoła Podstawowa im. św. Ignacego Loyoli w Łodzi
  • https://pl-pl.facebook.com/Magdalena-Korzekwa-Kaliszuk-1051043068243338/
  • LOdD
  • IPN
  • Katalogi IPN Katalogi IPN
  • Inwentarz archiwalny IPN Inwentarz archiwalny IPN
  • https://KlanMROWISKO
  • Kalendarz
  • https://prognoza POGODY
  • RAPORT