• RAPORT o stanie gminy 2023
  • Radio Wnet
  • TVREPUBLIKA
  • STOP Zielonemu Ładowi
  • transmisja sesji rm
  • transmisja sesji
  • transmisja sesji rp
  • przegladsportowy
  • wpolityce.pl
  • Gazeta Polska Codziennie
  • https://PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE
  • https://Zbigniew Herbert Zbigniew Herbert (29.10.1924 – 28.07.1998)
  • https://Warto pamiętać w roku 2023 Warto pamiętać w roku 2023
  • KROS
  • SIP
  • PAPsamorząd
  • Radio Maryja
  • TV Trwam
  • ERA
  • Baszyński
  • https://SPONSOR PREMIUM Sponsor KAS-y
  • MPK Łódź
  • https://KOMUNIKACJAPabianice BUS 3 LINIA ES-KA-ES: Konstantynów Łódzki - Pabianice
  • https://KOMUNIKACJAPabianice BUS LINIA Szadek - Łódź
  • https://NIEDZIELA
  • https://40 lat Solidarności
  • HLI POLSKA
  • Polskie Radio24
  • Prawo dla samorządu
  • portalsamorzadowy
  • WSPOLNOTA
  • BO 2018 III edycja, 2018
  • WSPÓLNOTA RANKING GMIN
  • Do Rzeczy
  • wSieci
  • gazetaprawna.pl
  • Rzeczpospolita
  • Igrzyska Olimpijskie PKOl
  • Dołącz do nas na Facebooku Bernard Cichosz, red. nacz. "43bis"
  • X Bieg Wdzięczności ZDJĘCIA
  • PRO-LIFE
  • www.pzps.pl/
  • http://siatka.org/kategoria/aktualnosci/
  • Rodzina500+
  • chrzest966.pl
  • Telewizyjny Kurier GCI
  • OBLICZA MANIPULACJI
  • Radio Warszawa
  • GRUDZIEŃ 1970 Przemówienie PREZYDENTA Andrzeja Dudy o świcie w Gdyni-Stocznia wejdzie do historii Polski. Każdy patriota powinien go wysłuchać! (Krzysztof Wyszkowski)
  • Klub im. Romana Dmowskiego
  • CitizenGO to społeczność aktywnych obywateli
  • https://Big Ben NIEPLANOWANE
  • niezalezna.pl/
  • http://www.wsieci.pl/
  • Radio Łódź
  • http://www.naszdziennik.pl/
  • Dziennik Łódzki
  • https://Express Ilustrowany
  • KŻ Orzeł
  • www.ordoiuris.pl/
  • www.ordoiuris.pl/
  • IPN
  • SJP Doroszewskiego
  • LIRYKA, LIRYKA… Słowa i muzyka LIRYKA, LIRYKA...
    Słowa i muzyka
  • Szczególna misja europosła Ks. prof. Czesław S. Bartnik Szczególna misja europosła
  • Rodzinny Konstantynów Łódzki
  • Wydawnictwo Bernard Cichosz
  • http://patriotyczna.lodz.pl/
  • Rodzina ma Gďż˝os
  • LO oferta
  • LO oferta
  • LO oferta
  • http://patriotyczna.listastron.pl/
  • http://www.oneofus.eu/pl/
  • JEDYNKI gazet
  • Get Adobe Flash player
  • Mała Ojczyzna
  • PKS
  • KMST
  • PORT LOTNICZY ŁÓDŹ
  • LIVETIMING
Wiadomości
2023-09-26
W rozgrywkach mistrzowskich 4 zespoły siatkarek UKS Lider

W rozgrywkach mistrzowskich 4 zespoły siatkarek UKS Lider

PIŁKA SIATKOWA Rozgrywki wojewódzkie/mistrzostwa woj. łódzkiego 2023/2024

■ JUNIORKI (1 zespół Lidera wśród 7 startujących), pierwszy mecz: 30 września 2023 (sobota);
■ JUNIORKI MŁODSZE <KADETKI> (2 zespoły Lidera wśród 18 startujących), pierwszy mecz: Lider II: 30 września 2023 (sobota), Lider I: 7 października (sobota);
■ MŁODZICZKI (1 zespół Lidera wśród 30 startujących), pierwszy mecz (turniej); 1 października 2023 (niedziela).
   Zespoły UKS Lider Konstantynów Łódzki występujące w rozgrywkach mistrzowskich Łódzkiego rozpoczną sezon 2023/2024 już w sobotę 30 września (juniorki i kadetki). Siatkarki Lidera zgłoszono, po jednym zespole do rywalizacji juniorek i młodziczek, a dwie drużyny walczą w kat. kadetek.
   W poszczególnych kategoriach wiekowych mogą uczestniczyć wyłącznie zawodniczki urodzone w następujących rocznikach:
– juniorki: 2005 r. oraz młodsze,
– juniorki młodsze (kadetki): 2007 r. oraz młodsze,
– młodziczki: 2009 r. oraz młodsze.
   Juniorki i kadetki grają mecze do trzech wygranych setów, młodziczki – do dwóch.
■ JUNIORKI (1 zespół Lidera wśród 7 startujących)
1. Runda zasadnicza (każdy z każdym, mecz i rewanż, terminy UKS Lider: 30 września; 8, 15, 22 i 29 października; 5, 12, 19 i 26 listopada; 3, 10 i 17 grudnia 2023 oraz 7 i 14 stycznia 2024)
2. Turniej finałowy (26-28 stycznia 2024)
   Finał zostanie rozegrany w formie jednego turnieju, pomiędzy zespołami, które zajęły w rundzie zasadniczej miejsca 1-4.
   O klasyfikacji końcowej rozgrywek wojewódzkich w kategorii juniorek zadecydują wyniki turnieju finałowego oraz kolejno miejsca zajęte w rundzie zasadniczej.

3. Rozgrywki centralne
1/4 MP (8-11 lutego 2024): rywalizują 32 zespoły
1/2 MP (23-25 lutego 2024): rywalizuje 16 zespołów
FINAŁY MP (5-9 marca 2024): rywalizuje 8 zespołów

■ JUNIORKI MŁODSZE <KADETKI> (2 zespoły Lidera wśród 18 startujących)
1a. Runda zasadnicza (gr. I z udziałem UKS Lider I: 7, 21 i 28 października, 4, 11 i 25 listopada, 2, 9 i 16 grudnia 2023 r. oraz 6 stycznia 2024);
1b. Runda zasadnicza (gr. IIA z udziałem UKS Lider II: 30 września, 7, 14, 21 i 28 października, 4, 11, 18, 25 i 29 listopada, 2, 9 i 16 grudnia 2023 r. oraz 6 stycznia 2024);
Trzy grupy: gr. I – Liga I, gr. IIA – Liga II, gr. IIB – Liga II.
Liga I: najlepsze 5 zespołów z ubiegłego sezonu) oraz gr. IIA i gr. IIB.
Liga II: pozostałe 13 zespołów, które zgłosiły się do rozgrywek).
Rozgrywki systemem ligowym („każdy z każdym – mecz i rewanż”).
2. Runda półfinałowa (19-21 stycznia 2024)
   Po rundzie zasadniczej rozegrany zostanie półfinał, w formie jednego turnieju, pomiędzy zespołami, które zajęły w rundzie zasadniczej:
– z grupy I – miejsca 3-5;
– z grupy II A – miejsca 1-2;
– z grupy II B – miejsca 1-2;

− zespół, który zwycięży spotkanie barażowe o awans do turnieju półfinałowego, rozegrane pomiędzy zespołami, które w rundzie zasadniczej zajęły III miejsca w gr. IIA i IIB (baraż rozegrany zostanie w formie jednego spotkania, którego gospodarz zostanie wyłoniony w drodze losowania w dniu 8 stycznia 2024 r.; spotkanie barażowe zostanie rozegrane w dniu 13 stycznia 2024 r. lub innym terminie uzgodnionym pomiędzy zainteresowanymi zespołami).
   Dwa najlepsze zespoły z turnieju półfinałowego awansują do turnieju finałowego.
3. Turniej finałowy (16-18 lutego 2024)
   Finał zostanie rozegrany w formie jednego turnieju („każdy z każdym”), gdzie zagrają: zespoły, które zajęły w rundzie zasadniczej zajęły miejsca 1 i 2 w grupie I – Liga I oraz dwie najlepsze drużyny spotkań półfinałowych.
   O klasyfikacji końcowej rozgrywek wojewódzkich w kategorii juniorek młodszych zadecydują wyniki turnieju finałowego, turnieju półfinałowego (miejsca 5-6, 7-8 oraz 9-10 na podstawie lepszego stosunku setów, ew. małych punktów w turnieju półfinałowym) oraz kolejno miejsc zajętych w rundzie zasadniczej.

4. Rozgrywki centralne
1/8 MP (1-3 marca 2024): rywalizują 64 zespoły
1/4 MP (15-17 marca 2024): rywalizują 32 zespoły
1/2 MP (12-14 kwietnia 2024): rywalizuje 16 zespołów
FINAŁY MP (24-28 kwietnia 2024): rywalizuje 8 zespołów

■ MŁODZICZKI (1 zespół Lidera wśród 30 startujących)
1. Runda eliminacyjna (1 i 15 października 2023)
I turniej rundy eliminacyjnej (cztery grupy po 8 i 7 zespołów).
II turniej rundy eliminacyjnej (system pucharowy).
2. Runda zasadnicza (w każdej grupie 7 turniejów: 29 października, 12 listopada, 3 i 17 grudnia 2023 r. oraz 14 stycznia i 11, 25 lutego 2024)
   Na podstawie klasyfikacji po rundzie eliminacyjnej, nastąpi podział na osiem grup rundy zasadniczej. Zmiana składu grup następuje na zasadzie rotacji ostatnich zespołów z grupy wyższej i pierwszych z grupy niższej.
3. Turniej finałowy (9-10 marca 2024)
   Do finałów (dwie fazy: grupowa i finałowa) awansuje 6 najlepszych zespołów po 7 turniejach rundy zasadniczej.
   O klasyfikacji końcowej rozgrywek wojewódzkich w kategorii młodziczek zadecydują wyniki turnieju finałowego, w przypadku miejsc 5-6, lepszy stosunek setów (ew. małych punktów) z turnieju finałowego – fazy grupowej oraz kolejno miejsca zajęte przez zespoły po rundzie zasadniczej.

4. Rozgrywki centralne
1/8 MP (23-24 marca 2024): rywalizują 64 zespoły
1/4 MP (6-7 kwietnia 2024): rywalizują 32 zespoły
1/2 MP (20-21 kwietnia 2024): rywalizuje 16 zespołów
FINAŁY MP (1-4 maja 2024): rywalizuje 8 zespołów

   UWAGA: UKS Lider, mecze u siebie, rozgrywa w sali przy ul. Sadowej 5/7 (SP nr 5).
   Wyniki spotkań są podawane na stronie www.siatka-lodzkie.pl w zakładce OBSADY SĘDZIOWSKIE (baner na stronie głównej, lewa szpalta).
Bernard Cichosz
<Aktualizacja: 2024-03-16>

Pozostałe informacje

 
 
  • Bez kalendarza ani rusz
  • https://Sprintem po wynik
  • najnowsze Wiadomości 43bis
  • https://WojciechKorkuc
  • https://TV WIADOMOŚCI - 43bis Zbigniew Macias w TV WIADOMOŚCI - 43bis: Bardzo chętnie wracam do Konstantynowa (mat. arch. z 2006-05-16)
  • Jarosław Daszkiewicz i Grzegorz Palka wyróżnieni przez Wiadomości - 43bis 2004 12 07
  • https://KŁZAMUNDUREM
  • https://WOT
  • https://KRYSZTOPA
  • Przemysław Gintrowski Pamiątkieszcze dzień
  • https://TySol
  • https://SPONSOR PREMIUM # WASZE GROBY W NASZYCH SERCACH
  • https://Warto pamiętać w roku 2021
  • https://POD BIAŁO-CZERWONĄ
  • https://pl-pl.facebook.com/Magdalena-Korzekwa-Kaliszuk-1051043068243338/
  • IPN
  • Katalogi IPN Katalogi IPN
  • Inwentarz archiwalny IPN Inwentarz archiwalny IPN
  • https://KlanMROWISKO
  • Kalendarz
  • https://prognoza POGODY
  • RAPORT